OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Don_Padree przebudowa tzn. Zmniejsza się przychody z biletów itp. Nie będziemy grać przecież na CN. Chyba to jest oczywiste. Wiem czym jest przychód a dochód:D tak się składa, że działalnośc mam ;) przecież ja nie piszę o sezonie 21/22 tylko o obecnie zakończonym. Ciężko rozumujesz pewne podstawowe rzeczy i to jaki ma wpływ na pozniejsze finanse sprzedaż aktywów. W dodatku bezmyślnie wydane na transfery. Niestety rtaka polityka Laporty doprowadzi do takich problemów jak obecnie przez najbliższe parę sezonów. Ten facet nie myśli o restrukturyzacji długofalowej tylko na tu i teraz
0
@Don_Padree po pierwsze w tej kwocie jest przychód ze sprzedaży aktywów dlatego mamy większy przychód niż taki Real. Co za tym idzie przychód w następnym sezonie będzie mniejszy. Sprzedaż aktywów była w % zdecydowanie większą niż piszesz. Poszukam bo gdzieś o tym pisali. Po drugie Sprzedaż aktywów sprawi, że przychodź może być np. 1 mld euro, ale dla klubu przychód będzie faktycznie taki o ile zostanie pomniejszona Sprzedaż aktywów. Kolejna sprawa, że przychody będą zdecydowanie mniejsze przez kolejne dwa lata że względu na przebudowę stadionu, to chyba oczywiste. Jest jeszcze wiele innych zmiennych które beż spełnienia no. Wyników sportowych zredukują nasze przychody.
0
@Don_Padree powodzenia jeśli tak uważasz i w to wierzysz ;):D dodaj do tego sprzedaż aktywów za które stracimy przychody boże to nie boli
0
@Don_Padree przychody kolego nam spadają cały czas i spadać będą. Sprzedanìe aktywów klubu, remont stadionu(najbliższe dwa lata), odpływ fanów też będzie jeśli nie będzie wyników sportowych itd.
4
@Emhyr wprowadza? A to czasem nie Kuman wprowadzał? A Xavi teraz na tym korzysta? Prawda jest taka, że jak byśmy pomoc mieli mocne obsadzoną to i zapewnie Pedri z gavim rzadko by grali. Oczywiście mówię sezon lub dwa temu
5
@JKrolFCB ale Gavi gra piach straszny. Po za agresją i pressowaniem nic nie wnosi obecnie do gry
1
@antymadrista1 u nas też by posiedział. Oba kluby mają obsadzoną pomoc. Oczywiście u nas duży problem z DM, a to Turek to zupełnie inna pozycja
0
@matirix20 dlatego zapytałem Jarka czy ma jakieś dobre źródło:) zobaczymy co chłopak wybierze. Tu i tu na wypożyczenie będzie musiał iść
0
@JarekS było kilka artykułów, że on jest kibicem Realu i wzoruje się na Ozilu. Masz info na temat jakieś? Druga sprawa ponoć odrzucono opcję przez Real taką jaką my proponujemy, zostanie na rok jeszcze w Fenerbace. Mam wrażenie, że może trafić do Bundesligi.
0
@JarekS ja się tylko zastanawiam czy to ma większy sens. Kupilismy go jesli pamiętam za 55 mln, więc do zamortyzowania została spora kwota. Musielibyśmy sprzedać go w granicach 70- 80 mln, ale wszyscy wiemy że nie jest wart takiej kwoty. Kluby z PL też raczej głupie nie są.
0
@MOLESTA Real i pół Europy też. Taki szczegół oni mają kasy my nie
0
@Danqoo racja. Sprzedaje aktywa klubu i robi transfery zamiast kreować budżet na kolejne lata. Taki typowy polityk grunt, że coś zrobił nie koniecznie dobrego dla klubu. Starałem się sprzedałem co mogłem i kupiłem co mogłem z otrzymanej kasy. Zero długofalowego podejścia. Na obecną chwilę nasza sytuacja się nie poprawia, ale idziemy dalej w dół. Mniejsze przychody bo aktywa mają inni, przebudowa stadionu, super ale teraz? Zmniejsza przychodzy z dnia meczowego. A teraz kasa potrzeba prawda? 1,3 mld długu drugie tyle na kredyt stadionowy. Wszystko tu gra i ma sens.
0
@pioz123 takie PSG ze względu, że francuz pewnie z 40 położy. Jak na nasze warunki to dużo kasy
0
@Emhyr tak cały czas domykają i końca nie widać. Pamiętaj, że z sprzedaży możemy wydać jeśli się nie mylę, na nowe transfery 50%. Zakładając 20 mln z Kessiego i po 5 mln z Umtitiego i Lengleta to mamy razem 30. Połowa 15. Więcej za ostatnią dwójkę nikt nie da
0
@pioz123 FdJ, Kounde, Pedri, Dembele, Araujo takie przykłady. Christensen to nie jest gość za którego ktoś wyłoży dużo kasy
9
Typowy polityk. Nie powie, że nas nie stać wydać 20 mln na transfer. Kręci cały czas. Podobnie z aferą Negreiey
1
@Emhyr kolego o czym ty mówisz? Przecież my nawet oferty nie złożyliśmy. Dlaczego? Bo nie jesteśmy w stanie wydać 20 mln na kupno zawodnika. Laporta wszystkich nas kręci i sprzedaje aktywa klubu. Zero długofalowej restrukturyzacji
5
@busel004 a Deco leci po Turka:D 18 mln plus ostra prowizja dla jego ojca. Takie tam. Jak Brozovic jest za drogi to już nie wiem kto może być w naszym zasięgu po za wolnym transferem. Rouqe też finalnie może się okazać porażką transferową
0
Fantastycznie. Ale najważniejsze żeby grał na poziomie. Życie prywatne myślę, że większości kibiców ma w poważaniu;)
0
@JarekS czytałem, że jego ojciec chce 20 mln prowizji za podpisane kontraktu. Czy to prawda trudno ocenić. Pamiętaj, że pół Europy się o niego biję z Realem włącznie. Myślę, że trafi np. do Borussi
0
@pioz123 to żadne mocne nazwisko
0
@Donio tak ale środek pomocy wygląda dobrze. Gorzej z rezerwowymi. Gavi strasznie siadł. Nie damy rady grać tylko podstawową cały sezon. Chociaż mam mimo wszystko mieszane uczucia co do Gundo. Nasz styl gry może nie wykorzystać jego potencjału. Gramy za wolno, tiki sraka cały czas musi być
0
@luka1995 Gundo chyba na tej pozycji będzie tracił na jakości. On musi grać wyżej
2
@ZwyklyKibicBarcy04 wierzyłeś w kimmicha? Na moje to było sztuczkie wypuszczane przez klub żeby kibice mogli mieć nadzieję, że dramat się skoczył
1
Jasne;) pieniędzy nie ma to może sobie domykać:D
2
@karolup no tak ale nie wiedział o tym jak był wcześniej prezesem? Przecież każda myślącą osobą zdawałaby sobie sprawę, że jak to wyjdzie to Barca będzie podejrzewana o korupcję. No bez jaj
8
Co za bzdura. Źle oceniono osoby, syna z doradztwa sedziowskiego? Przecież wiadomo było kim jest. Nie wiedzieli, że jak to wyjdzie to będzie podejrzenia o korupcję? Beż jaja w zarządzie siedzą dzieci czy osoby myślące?
1
@Explode walka o władzę. Wiesz PIS obiecuje to i reszta musi obiecać. Niestety większość wyborców ze wsi, patologii patrzy na obietnice i nie patrzą na to co ich czeka później. Wzrost kosztów- jedzenie, paliwo itp.
2
@Explode no raczej, że nie było. Czy ty myślisz, że kasa na 500 plus to jest nadwyżka budżetowa? Nie to jest kasa której fizycznie nie ma, przez co zadłużamy nasz kraj coraz bardziej. Nasze dzieci i wnuski będą musiały to spłacać. Nie wspominając o 13 i 14 emeryturach itp.
1
@misieq96 sprzedaż samego Kessiego to za mało. My możemy tylko część z tej kasy wydać na transfery. 50% jesli się nie mylę. Musimy sprzedaż kogoś jeszcze. 20 mln za Kessiego i powiedzmy, Umtiti i Leglet po 5-7 mln. Więcej raczej za nich nie dostaniemy