OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obecnie Felix to wrak piłkarza. Podobnie jak Cancelo. Nie wiem serio jak można się jarać takimi transferami. Nikt ich nie chce ale Barcelona lubi odpadki, zresztą kibice sami się nakręcają bo mamy topowych graczy za bezcen ;) Oddanie Ansu żeby grał Felix? Nie można tego w żaden racjonalny sposób zrozumieć.
0
@Nowy1103 przepisy co do spalonych się lekko zmieniły. Polecam poczytać. Co do ręki również szukamy dziury w całym. Większość myślę sędziów by tego nie odgwizdala. Oczywiście nasi kochani kibice jak zwykle szukają sensacji.
2
@Michal1975 kompletna z Cancelo I Felixem?XD piłkarze dramatyczni których nikt nie chciał. A my wymieniamy Ansu na Felixa. Dramat jeszcze raz dramat
0
@Slot to że Fati formy nie ma nie znaczy żeby wymieniać go za gościa który jest wrakiem piłkarza. To samo tyczy się Cancelo. Nikt ich nie chce ale Barca weźmie. A kibice podjarani bo topowi gracze:D Włącz rozum i zapytaj go czemu takiego gracza nikt nie chce
0
@miguel8 największy dramat to Felix. Jeśli ty uważasz inaczej to faktycznie znasz się na piłce jak ja na Krykiecie
2
Zamiana Ansu na Felixa? Masakra Jak można doprowadzić do takiej sytuacji. Felix to obecnie dramat nie piłkarz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr jakiej mojej narracji? Ty myślisz, że MC jest na tyle głupi? Przecież oni chcą się jego pozbyć na stałe. Pisali w artykule, że obowiązek wykupu wejdzie po spełnieniu odpowiednich ustaleń. Pisali też, że są bardzo łatwe do spełnienia. Chyba nie jesteś na bieżąco. Repra Francji na PO mają bardzo mocną obsadę. Jeśli uważasz, że Cancelo to dobra opcja to żebyś się nie zdziwił. Jedna z najgorszych opcji do pozyskania. Zastanów się dlaczego nikt go nie chce?
0
@Emhyr a nie czekaj Cancelo pensja plus 25 mln obowiązek wykupu, plus kontrakt po wykupie. Faktycznie Cancelo jest tańszy:D w dodatku młody zawodnik vs gracz który ma prawie 30 lat i równie pochyła w dół. Transfer normalnie marzenie:D wszystkie kluby go nie chcą, tylko Barca. A kibice cieszą się bo dostaliśmy zawodnika z topu za parę kóz i krów:D
0
@Dillu jasne, że Roberto to słaba opcja. Ale za niższe pieniądze można brać Fresnede czy Frinponga. To my wolimy zawodnika którym interesuje się tylko Barca. Reszta klubów omija go szerokim łukiem.
1
@La Pulgaa jednym z lepszych na swojej pozycji to był ale przez jeden sezon. Ja mam żal, że zamiast brać lepsze opcję jak Frimpong czy Fresneda to bierzemy gościa którego nikt nie chce. Zamiast skupiać się na zawodnikach z dużym potencjałem i na lata, to bierzemy odgrzewany kotletni może jakoś to będzie. W dodatku droższa opcja niż dwóch wymienionych
0
@Coutinho007 umiejętności "miał " topowe, słowo klucz. Zdecydowanie lepszy wybór to Frimpong lub Fresneda
0
@Macio93 jaką promocja? Za zawodnika którego żaden klub nie chce po za Barca rzecz jasna? Daje to do myślenia
0
Dziękuję wszechmocy Lapordzie....!!!
0
Fajny artykuł ale obiektywnie spoglądając na mecze wiele Pedri do gry nie wnosi. No może po za dłuższym utrzymywaniem piłki. Brak kreowania akcji i zaskoczenia. Może wrzućcie statystykę asyst....Jak dla mnie artykuł lekko nadmuchany. Zaczynamy z niego robić drugiego Inieste ale bardzo mu do niego daleko. Inna sprawa to takyka gry Denzela. Obecnie daleko mu do topu. Bellingham niestety biję go na głowę i nie mam na myśli bramkę ale samego wpływu na grę całego zespołu. Obecnie Gundo większy ma wpływ na grę niż Pedri. Pozdrawiam i miłej nocy
0
@cules100pro całkiem możliwe. Prawy się raczej nidgy nie dowiemy. Co nie zmienia faktu, że jest obecnie nasza ikoną.
0
Zastanawiam sie jak to może byc. Ter Stegen kapitpano, świetny bramkarz, ogólnie same superlatywy. Ma podpisać niższy kontrakt, a w tym czasie Barca sprowadza innych graczy. Jest to ogólnie bardzo niestosowne i chamskie, ja na miejscu Ter Stegena czułbym spory niesmak.
0
Dramatu ciąg dalszy....
2
@MalanFCB nie bez powodu nikt go nie chce ;) Gdyby przedstawiał sporą wartość piłkarską to pewnie i taki Real by go brał. Bo u nich słabo też to wygląda na PO. Zobaczymy ale Frimpong czy Fresneda to zdecydowanie lepsze opcja i z mniejszą pensją.
0
Nie ma też co narzekać. Przy kontuzjach Thibo i Millitao w Realu to drobnostka. Obecnie i tak większą role w Barcy odgrywa Gundo i FdJ. Pedri narazie nie pokazuje swojego potencjału, ale to też pewnie ma związek ze stylem gry jaki Denzel wprowadza. Myślę, że jego brak nie będzie mocno odczuwalny jesli oczywiście wprowadzimy do gry skrzydłowych. Ciekawe czy Denzel pójdzie po rozum do głowy i skrzydła wprowadzi ;)
4
@armin84 taaa, Barca zrezygnowała bo Cancelo chce. Co w mojej opinii jest idiotyczne.
0
@pienaar topu?:D a mamy luźne 100 mln?:D
0
Cały czas mam nadzieję, że odpuszcza ten transfer i mimo wszystko ruszą po Frimponga lub Fresnede. Ale chyba niestety przyjdzie :( Trzeba mieć mocno pod sufitem żeby liczyć na Cancelo. Ehhh
0
@Nieznajomy był na topie teraz ma kompletny zjazd. Obecnie nikt go nie chce więc to daje dużo do myślenia. Nawet taki Real gdzie Carva nie ma poziomu już tym bardziej Lucas, a nawet nie myślą o takim zawodnik mimo, że pieniądze mają. A co robi Barca ? No właśnie...
4
@alone49 co do klasy piłkarskiej można mieć duże wątpliwości;)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 to ty chyba nie widziałeś męczyć Jude. Ma mega technikę, przegląd pola i drybling. Pedri właśnie ma gorszy drybling zdecydowanie. Jude to zawodnik kompletny. Wszystkie cechy ktore wymieniłeś posiada na top poziomie. Dlatego jest takim kotem. Niestety Pedriemu sporo brakuje. Pod względem fizycznym nie będzie w stanie równać się z Anglikiem.
2
@FC4BARCA :D tak i żaden mocny klub go nie chce:D jeden z najlepszych chyba w Fifie
0
@JarekS chciałbym zapytać i twoje zdanie z Cancelo. Ja osobiście uważam to za idiotyczny transfer. Zamiast skupić się na Fripomgu i właśnie Fresnedzie ściągamy gościa którego nikt nie chce. Wrak piłkarza, a większość się jara że wpadnie crack na PO. Co ty o tym wszystkim sądzisz?
1
Na miłość boską. Zawodnik którego żaden konkrety klub nie chce, ale Barca odpadki brać lubi. Większość kibiców w extazy. Zamiast skupić się na Fripomgu to bierzemy odpad który psychicznie ma mental wiecznie obrażonego dziecka
0
@Ukasz chyba mało oglądasz PL. I takie mecze są normalne. Tam grają zdecydownie ostrzej niż w LL. Zwalamy wiecznie wine na inny zespół. Barca nie dojechła. i tyle. Tylko krótką częśc meczu graliśmy z przewagą Getfe. Czerwo Raphini. Później siły się wyrównały i mieliśmy sporo czasu to wykorzystać. Więc o jakim spokoju w 11 i wygranej piszesz?