OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Darek_Maruszczak jak można porównywać napastnika z pomocnikiem? Totalny nonsens. Chyba tylko żeby podbudować kibiców, że Lewy więcej strzelał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cyron1 ale zobacz jakie kontuzjie oni mają jakie my. Chciałbyś np stracić Araujo i Matsa na cały sezon?
3
Taka polemika czy się należy czy nie była widomo. My jako kibice Barcy będziemy bronić tego wyboru. Ale czy słusznie? Ciężko powiedzieć. Natomiast nominacja Jonasza dla Martineza to jest jakiś niesmaczny żart.
0
Po powrocie pewnie trzeba doliczyc z 2-3 tyg. żeby weszli dobrze w tryb meczony i na odpowiedni poziom piłkarski. Ale fajnie, że powoli wracają.
0
@ArturS nie powinno się życzyć komuś kontuzji, niezależnie w jakim klubie gra. Zresztą Real szpital ma też bardzo duży. Thibo i Militao najgorsze możliwe kontuzje, sezon dla nich stracony- a mowa o podstawowym bramkarzu i obrońcy. Plus kilka innych mniejszych.
0
@barcelonaLM Musiala to powineien dostać nagrodę w zeszłym roku. Ale jak widzę, że Jonasza zgarnia Martinez to mnie już nic nie zdziwi.
0
Przecież to było wiadomo, że nie jest to zawodnik na wysoki poziom. Chociaż podsumowując klasyk to dwie bramki były głównie błędami Gaviego.
0
@rogal478 okazję to nie strzelona fizycznie bramka.
0
@cyron1 o jakiej zmianie toru lotu mówisz? Jeśli masz na myśli strzał Bellingham to nikt tej piłki nawet nie musną. No może Mats
1
@mientusek1407 wygrają. Jak nie teraz to pewnie w kolejnym sezonie. Im brakuje obecnie top napastnika i po. Myślę że latem ostro pójdą na zakupy
5
Pan Piłkarz, spokojnie może przy obecnej formie rywalizować o Ballon. Mozna tylko zazdrościć takiego transferu.
0
@kacperowski20 faul równie dobrze można było odgwizdać na Camavindze. Nie ma co robić sensacji. Real był skuteczniejszy i tyle. Wileka szkoda przegranej.
2
Sądzę, że nakręcania właśnie takiej pozytywnej złości po przegranych leży nie tylko w gestii trenera ale również kapitana. Może tutaj jest problem. Przypomina mi się Messi jako kapitan. Piłkarz fenomen ale trzeba być szczerym , kapitan z niego żaden.
0
@rogal478 my też mieliśmy szczęście przy golu Gundo. Oni potrafia w trudnych meczach wykorzystywać sytuacje, my niestety nie.
0
@jamesbond6 dlatego nawiązuje do tego że nie powinniśmy tak mocno pressowac w pierwszej połowie. Powinno się bardziej bilansować siłami.
0
@mkord nawiązałem do wypowiedzi Xaviego. Tego się właśnie obawiałem widząc naszych na takiej intensywności w pierwszej połowie. Wiedziałem że druga będzie bardzo słaba.
0
Ogólnie czytając komentarze, że do 60 min graliśmy mega, co oczywiście jest prawdą. Nikt nie zastawia się nad aspektem fizycznym. Przecież Real gra tak od lat. Pierwszą połowa spokojnie, w drugiej się rozkręcają bo przeciwnik opada z sił. Takich meczy było bardzo dużo. W mojej ocenie Xavi postawił wszystko na pierwszą połowę, Przecież nie trzeba być analitykiem futbolu żeby wiedzieć, że przy takiej intensywności nie da się grać cały mecz. W dodatku fizycznie oni są mocniejsi. Reasumując moim zdaniem to cały mecz został zawalony pod względem taktycznym, i nie mam na myśli zmian w 60 min. bo pewnie były konieczne przy takiej naszej intensywności.
0
@Kozaxus wszystko posypało się przez nasz styl gry. Nie można tak mocno pressowac i grać na takiej intensywności przez cały mecz. Patrząc na pierwszą połowę było wiadome, że w drugiej Real dojdzie do głosu. Oni tak grają od 2 lat. Pierwszą połowa spokojna później na podmeczonego rywala kręcą. Tutaj moim zdaniem wielki błąd Xaviego bo postawił wszystko na pierwsze 45mmin. Dodamz, że oni mają mocniejszych zawodników fizycznie. A co do zmian to pewnie siły opadly i zmiany były konieczne. Ogólnie sądziłem że pierwszą połowę zagramy spokojniej wiedząc jak Real jest mocny fizycznie.
0
@mathes85 Gavi MVP jeśli chodzi o obronę i pressing. Jeśli chodzi kreowanie i wkład w ataku zerowo. Właśnie u tego chłopaka mi brakuje tych rzeczy. Bardziej gra jak DM niż typowy pomocnik. Ale zagrał dobry mecz, dał z siebie wszystko. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Później ewidentnie brakowało sił
3
Ogólnie rzuciliśmy się na maxa w pierwszej połowie. Było wiadomo, że w drugiej nas fizycznie wymęczą. Szczerze oczekiwałem większego balansu. Sądziłem, że wiedząc jak Real na mocnych fizycznie zawodników zaczniemy z większym spokojem. Prawda jest taka, że postawiliśmy cały mecz dla pierwszej połowy. Przy takiej intensywności nasz Denzel musiał już w 60 min. zmieniać bo pewnie oddychali przez rękawy. Jest tyle przykładów żeby tak do Realu nie podchodzić. Oni bardzo często grają na pół gwizdka pierwszą połowę, później dopiero na podmeczonego rywala się rozkręcają. Denzel nie potrafi wyciągać wniosków
0
Ogólnie ja nie rozumiem jak można od początku meczu grać na maksymalnej intensywności. Przecież wiadomo było, że spuchną nasi. Xavi doskonale zdawał sobie sprawę, że Real fizycznie jest mocniejszy. Zamiast rozłożyć siły na cały mecz to my szalejemy w pierwszej połowie. Tak niestety przeczuwałem, że w drugiej Real nas zabiega.
2
Przecież to jest bez sensu wrzucanie jakiekolwiek zawodnika wracającego po kontuzji od pierwszej minuty. Nawet nie wiem czy jest sens takiego zawodnika brać pod uwagę. Po miesiącu przerwy, brak ogrania itp. Taki ruch może nam tylko zaszkodzić
0
@Braniś Toure z czym chłopie kłamać? Przecież przepisy są jasne, a jak to sędzia odebrał nie mam pojęcia. Może jego żona ma długi nos. Mnie bawi wieczne szukanie wymówek. Zamiast skupić się na tym co mamy grać to wieczne narzekamy. Sączymy tylko bezsensowny jad który nakręca negatywne emocje. Kurde trzeba grać i wygrywać. Tylko tyle
0
@Herbert nie wiem czy dostał za same gesty czy coś powiedział. Zapisy z protokołu meczowej nikt z nas nie widział. Ja tylko przytoczyłem przepisy LL, nic więcej.
0
Kurde trenerio jakiego odwołania? Robert dostał dwie żółte w jednym meczu to daje 1 mecz zawieszenia, w tym samym meczu za gesty do sędziego dostał 2 mecze zawieszenia. Jest to kara minimalna. Co daje łącznie 3 mecze. Nie mieliśmy się od czego odwoływać. Przypadek Nacho- bezmyślny i ostry faul na szczęście beż kontuzji. Przy kontuzji to się Real by nawet nie odwoływał. Reasumując przestańmy wreszcie sączyć jad i skupmy się na graniu i wygrywaniu.
0
Przecież my mamy opóźnienia w ratach za FdJ, Lewego, Ferrana i Kounde :D. Jak tak dalej pójdzie i się kluby którym zalegamy wkurza to jeszcze bana na transfery nam dorzucą,,;)
0
@Patry10 czyli bardziej uważasz, że to typowy zmiennik, zadanowiec. Jak dla mnie nie ma dobrego przeglądu pola i czasem jego agresja jest przesadna, za co prędzej czy później zostanie wykartkowany. Ja osobiście od piłkarza grającego na takiej pozycji po za sprintem i pressingiem oczekuję czegoś więcej. Od dwóch lat nie podniósł swojego poziomu stricte piłkarskiego. Jasne szanuję twoją opinię ale ja uważam, że on pewnego poziomu nie przeskoczy i będzie tylko solidnym graczem na LL. Nic więcej
3
Polecam dla wszystkich jadących po Realu przeczytanie artykułu 122. Jest opisana zasada przyznawania zawieszeń. Jeśli zadownik po takim faulu jest gotowy na kolejny mecz i może grać, nie może otrzymać kary większej niż 2 mecze zawieszenia. Skończmy wreszcie z tym, że biali mogą wszystko, a my zawsze jesteśmy poszkodowani. Bo chwały nam to w świecie piłkarskimi nie przynosi. Wygrać klasyk trzeba i kropka. Na tym się trzeba skupić, a nie wiecznie szukać bezsensownych sensacji i wymówek na naszą grę!! POZDRAWIAM
0
@Patry10 co do brylantu się nie zgodzę. Brylat to bardziej Pedri. Gavi po za pressingiem nic szczególnego nie pokazuje. Trafiają mu się mecze bardzo dobre ale z zespołami pod formą. Zresztą przez cały sezon jego bardzo dobre występy można na palcach jednej ręki policzyć. Może to być co najwyżej solidny gracz na LL. Pedri i Lamala. To są brylanty