0

@(L)iBarca no raczej :) jeśli uważasz inaczej to jesteś ostro odklejony :D

3

Możecie mnie hejtować ale Laporta źle prowadzi klub. Wydaje kasę z dzwigni na transfery zamiast faktycznie zająć się restrukturyzcją. Kurde faktycznie obniżenie wynagrodzeń ma w tym pomóc WOW. To nawet Ploski rząd potrafi. Przy tym daje bajeczny kontrakt 36 latkowi na poziomie 32 mln brutto. Laporta gra na tu i teraz. On szuka szansy tylko w Superlidze. Jako ktoś tego nie widzi to jest mocno odklejony. Kręcenie bajki o Roque jaki to mega gracz. Oglądajcie jego mecze z Brazylii. To gościu na poziomie mam nadzieję Firmino. Serio jako kibic który patrzy obiektywnie aż płakać się chce. Przy takim podejściu Szefa Laporty i trenerze Xavim - DNA Barcy to nic z tego nie wyjdzie. Życzę wszystkim dobrego roku! Trzymajcie się !

0

@molas Przypadkowo Ronaldo miał bajeczną technikę, Roque jej nie ma. Ba jest pod tym względem bardzo ubogi jak Firmino. To zawodnik tego typu. Polecam oglądać mecze, a pozniej kometowwać. Taki Rodrygo czy Vini pod względem technicznym oraz szybkościowym zjadają go na luzie.

0

@molas przecież Roque nie posiada techniki na poziomie. O czym tym piszesz? Widziałeś jego mecze?

1

@PatrychoO a no ja faktycznie:D dzięki za sprostowanie;)

1

@PatrychoO tak Valdes ;) Roque to gracz podobny do Frimino. Wiesz można gadać głupoty ale porównanie do Ronaldo to już ostre narkotyki wchodzą w grę;)

1

XD Większych bredni nie słyszałem. Victor to co najwyżej może być porównany do Firmino. Ale z Ronaldo ktoś odkleił się na maxa XD

6

Za Duńczyka nikt nie da więcej niż 15-20 mln. Trzeba patrzeć realnie. Jeszcze sam musi chcieć odejść ;) Każdy wie w jakiej czarnej d... jesteśmy. Inna kwestia patrząc na samą grę na ŚO wolę go zdecydowanie bardziej niż Kounde. Jasne Francuz troszkę młodszy ale jakoś nie przekonuję mnie na ŚO. Atut taki, że gra też na PO ale czy na tej pozycji wygląda dobrze? Ogólnie Kounde to takie trochę dla mnie rozczarowanie. Koniec końców i tak wygra kwestia ekonomiczno-finansowa.

1

@noface nikt za niego tyle nie da. bądźmy realistami. 15-20 mln max

0

@Faro oglądałem sporo jego meczy i szału nie robił. Tak bił Endricka, że po za agentem Curry i jego klubem nikt nie uważał go za lepszego. Nawet Suarez ostatnio wypowiadał się o Endricku w superlatywach. Victor jest za ubogi technicznie plus szybkość średnia, gra głową wiadomo przez wzrost. Zobaczymy ale nie sądzę, że będzie to wybitny gracz.

0

@pacior95 to tak jak ja. I uważasz, że ma dobre przyspieszenie i na większym dystansie jest szybki?

0

@pacior95 oglądałeś jego mecze??? Czy tylko wtrącasz się bo komentarz Ci nie pasuje?

1

Witamy! Mam od samego początku mieszane uczucia co do tego transferu. Wydaje mi się, że taki transfer trochę "bo Real zgarnął Endricka to my też coś musimy". Ogłądając kilka meczy nie robił szału, słaby drybling jak na Brazylijczyka (przy jego wzroście drybling powinien być przy przynajmniej dobry), brak szybkości. Czy zrobi nam z przodu różnicę? Nie sądzę niestety. Ale mam nadzieję, że się mylę. Powodzenia!

1

Stek bzdur. Jest taki nietykalny, że wychodzi zawsze w podstawie i gra cały mecz XD. Już widzę jak Lewy odejdzie, przy cudownym rosnącym kontrakcie podpisanym przez Laportę ;). Inna kwestia, że Arabowie nie zapłacą za niego złamanego euro wiedząc, że spokojnie mogą go wyciągnąć za free, bo Barca będzie chciała za wszelką cenę pozbyć się jego pensji :)

0

@ACRAB95 to, że drużyna nie przekonuje to wiadomo. Ale oceniając grę Felixa to wygląda bardzo słabo. Od zawodnika usposobionego ofensywnie wymaga się zdecydowanie więcej. Tym bardziej, że Felix powinien robić różnicę, a jej nie robi. Inna kwestia, że to typowy ŚPO, a my potrzebujemy szybkich skrzydłowych.

0

@ACRAB95 nie wiem jakie ty mecze oglądasz. Felix nie przekonuje i nie da sie tego nie zauważyć.

1

Felix nie przekonuje, na 5 meczy zagra 1 na dobrym poziomie. Inna kwestia że to ŚPO, a nie skrzydłowy, tym bardziej napastnik. A właśnie skrzydłowych nam potrzeba. Jeśli mamy pozbyć się Ferana to za jakiegoś sensownego skrzydłowego. Serio nie wiem co widzicie w Felixie. Umiejętności ma fakt duże, ale chyba głowa kiepska, w innym wypadku nie rozumiem jego wahań gry. I nie tylko u nas ake w Altetico i Chelsea. Tam wyglądał podobnie.

0

@noface nie porównuj stuacji Juve do naszej. Tutaj chodzi o Superligę i dla przykładu mogą nas ukarać. Mają argument finansowy. Laporta za dużo miesza.

1

Faktycznie zagłębiając się w przepisy UEFA to mogą nas wywalić. Oczywisty jest kontekst, PSG i City mogą wszystko z wiadomych względów. Co do samej Barcy już taki pewny co do wykluczenia bym nie był. Mafia UEFA zrobi co chce.

0

@Murazor do tego czasu Barca będzie zaczyna kilka lig w dół. Bez kasy z LM leżymy

0

@JarekS zastanawia mnie tylko wzrost ceny Yamala. Bo obecnie gra bardzo przeciętnie, stanął w miejscu. Z drugiej strony oglądając Zaire-Emerym to jest bardzo duża różnica. Zaire gra niesamowicie, a nasz Yamal przeciętnie. Cena taka sama

6

@reloaded no bez jaj. Rodrygo jest świetnym piłkarzem i tylko ktoś kto ma zamknięte oczy może tak pisać. Chyba jeden z nielicznych Brazylijczyków który ma dobrze poukładane w głowie. Jak jest w formie to gra niesamowicie. Takich właśnie skrzydłowych potrzebujemy. Raphinia przy nim to placek niestety.

4

@Cyprix oj już przestań. jak jest w formie to jest najlepszym lewoskrzydłowym na świecie. Co jak co ale piłkarsko to gigant. Co do pajacowania to już inna kwestia. Brazylijczycy już tak mają ;)

0

@Barcamc14 z tą dominacją w zeszłym sezonie to mocno przesadziłeś. Duża część meczy to skromne 1-0, i to przy naszej słabszej grze. Tego rzecz jasna tego brakuje. W obecnym sezonie każdy wie jak gramy i potrafi nam zagrozić. Xavi nie wprowadził nic nowego mimo, że to już nie działa. Sam Felix gra powiedzmy średnio, nie licząc mocnego wjazdu do zespołu i motywacji na Atletico. Obecnie gra tak samo jak swojego czasu w Atleti i Chelsea, czyli nijak.

0

@KibicBarcy84 dziwisz się, że na drobne zgodził się grać? Nikt w Europie z mocnych zespołów go nie chciał. To jego chyba ostatnia szansa żeby zaistnieć na dłużej w topie. Inaczej czeka go średni zespół za słabe pieniądze lub Arabia. Obecnie Felix to kopia gry w Atletico czy Chelsea. Inna kwestia, że gra na skrzydle a to nominalna 10.

0

@oleoleole zgadzam się z tobą. Też dzisiaj oglądałem mecz Girony z Betisem. Tam jakoś gdzie powinna być żółta to taka się pojawiła. Zresztą grali ogólnie czystko. Zaczyna to wszystko smierdzieć. Zresztą patrząc na nasze ostatnie mecze i Realu wygląda to podobnie.

8

Już serio bez złych emocji i sympatii. Ale sędzia ewidentnie gwizdał po Alves. Tam połowa składu powinna mieć po żółtej. To co wyprawiał to jakaś kpina. Mam nadzieję, że przez Superligę Barca i Real nie będą traktowani tak jak w tym meczu. Tebas wredna morda...

1

@oleoleole masz rację. Nieważna sympatia ale sędzia to jakiś dramat, tam połowa składu Alves powinna mięc po żółtej. Zaczynam się obawiać, że jest to spowodowane przez Superligę. Zaraz Barca i Real będą faulowani brutalnie i nic się nie będzie dalej działo.

0

@Michau98 wiem ile to wszystko warte :) ale ogólnie zakładając, że wróci w marcu to akurat na najważniejszą, część sezonu. Plus potrzebne ogranie, a to kolejne 2-3 tygodnie. Mimo wszystko grając bez jednego z najlepszy desfesorów na świecie dają radę.

0

@Michau98 Eder może wrócić już na początku lutego. Czytałem ostatnio artykuł, że trenuje nawet z drużyną i szybko się regeneruje. Ogólnie wszystkim graczom, z taką kontuzją życzę jak najszybszego powrotu do gry...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?