OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kulakula doskonale o tym wiem;) to był sarkazm. Bo jak można pisać o kontrowersjach jak takowych nie było. Może znów chcą na siłę pokazać, że to nie wina trenera i zespołu tylko wredny sędzia który prawidłowo nie wskazał na wapno :)
3
Sport moje pytanie do redaktorów- gdzie w końcówce sędzia popełnił błąd?
0
@KibicBarcy84 przecież to info o odejściu to ustawka Laporty. Jasne Xavi odejdzie ale teraz nie ma kasy na nowego więc Laporta chciał żeby został do końca sezonu. Jeśli faktycznie Xaviemu zależy na Barcelonie w co nie wątpię to teraz by zrezygnował beż odszkodowania i płatności. Przedłużenie agonii do czerwca? A jak nie awansujmy do LM to co? Barca bankrut! W mojej opinii Laporta wpływał na decyzję Xaviego pierwszy kontekst finansowy drugi może piłkarze dadzą maxa i odejście Xaviego nakręci ich na walkę do końca
0
Motta to chyba najbardziej realna opcja. Skończmy myśleć o Kloppie. Po pierwsze to spora inwestycja finansowa, po drugie on tutaj nie przyjdzie z prostego powodu brak środków na wzmocnienia. My nie mamy skrzydeł, lewe nikogo, prawe klops Raphinia i dzieciak Yamal. Brak defensywnego pomocnika, i jesli nie wykupimy Cancelo brak PO. To są gigantyczne pieniądze żeby pokryć te pozycje dobrymi zawodnikami, juz nie mówiąc o topowych. Kolejna kwestia, że zawodnicy typu Pedri nie będą pasowali do jego koncepcji gry. On ma nowoczesną myśl szkoleniową, szybka gra skrzydłami, mocni fizycznie zawodnicy w środku pola. Takiej koncepcji będzie szukał. Przecież u nas połowę składu jest do wymiany niestety. FdJ i tak odejdzie to jest w mojej opinii kwestia bliska. Realnie żeby zarobić dobre pieniądze i poszukać sensowych wzmocnień to musimy szukać sprzedaży FdJ, Pedriego, Gaviego, Araujo bo oni przedstawiają najwyższą wartość. Sama sprzedaż Raphinii lub Kounde nie wygeneruje nam dużych środków. Lewy nie odejdzie ma najwyższy kontrakt w zespole plus piękna pogoda w Barcelonie, Ania dodatkowo robi karierę....
1
@PatrychoO porównanie Barca Femieni która jest na fali do depresyjnej Barcy Xaviego to zupełnie inne porównanie. I nie na miejscu. Przy takiej grze to albo się siedzi cicho do końca sezonu albo odchodzi już żeby ratować jej resztę.
0
@Pijo2202 przecież Barca nie weźmie żadnego trenera co nie ma DNA Barcy;)
0
Czytając wypowiedzi FDJ i Cancelo, że to nie wina trenera to uważam bezsensowne. Przy prowadzeniu 3-2 linia obrony powinna cofnąć się bardziej do tyłu, a była cały czas ustawiona wysoko. Przecież to idealne ustawienie na kontry przeciwnika. Za przykład można dać taktykę Carlo. Przy 1-0 dla LasP grali wysoko z wiadomych względów. Przy 1-2 cofnęli linie obrony wiedząc, że przeciwnik ruszy mocno. I sami czekali na kontry co jest dość oczywiste.
0
@VeVoS prawda jest taka, że Davis jest już jedną nogą w Realu. Więc taki transfer nie ma szans powodzenia. Obecnie za dobrego LO trzeba wyłożyć z 60 mln co przy naszym budżecie jest kwotą nieosiągalną. Nie wspomnę, że brakuję na Lewego i prawego skrzydłowego na dobrym poziomie. Na lewej zresztą nie mamy nikogo. A nawet nie mamy kogo sprzedać żeby coś sensownego zarobić. Jedynie Raphinia na sprzedaż ale przy jego grze to może max 30 mln wyciągniemy, pewnie transfer zresztą nie został zaamortyzowany
0
@Pustelnik dowodem są nasze płatności w dodatku bez umowy. Obecnie to Laporta próbuje zakryć sprawę Negreiry kontrowersjami VAR. Nie podoba mi się to, bo Prezes tak rozpoznawalnej marki powinien uważać co się mówi publicznie. A co do samej wypowiedzi Carlo tylko uciął inteligentnie temat podczas pytań dziennikarzy. Nasz Prezes i Trener powinni Obecnie skupić się na prowadzeniu klubu, a nie na słowne zaczepki.
1
@schookyy masz rację. Tylko bardziej mam na myśli brak obecnie klasowego skrzydłowego. Bez takiego ciężko będzie coś ugrać. Już nie wspomnę, że na lewej nie mamy nikogo. Lamal potrzebuje czasu na naukę i rozwój tak jak zauważyłeś ale nie może być jeszcze naszym głównym skrzydłowym.
0
Lamal ma potencjał na bardzo wartościowego grajka. Trochę mam zastrzeżenia do częstego jego zejścia na lewą nogę, co w dłuższej perspektywie będzie łatwe do odczytania dla dobrych obrońców. Nie zmienia to faktu, że to jeszcze dzieciak i wiele nauki przed nim. Całkowicie rozumiem przestrzeloną niecelną pierwszą podcinkę sam na sam. Nawet Messi czy Ronaldo mogą się pomylić. Ale nie trafić na pustką bramkę? Rozumiem wszystko ale to troszkę za mocny znak zapytania. Wiadomo pewnie wygrała ta zła strona mentalna ale mimo wszystko po tym strzale nie mogłem uwierzyć. Pewnie presja zrobiła swoje, zresztą w takim klubie presja jest ogromna. Nie zmienia to mimo wszystko mojego punktu widzenia, jeśli on ma być narazie alternatywą na fatalnego Raphinii to ciężko będzie grać resztą sezonu beż klasowego skrzydłowego.
0
EE tam. Dwa wyjazdy towarzyskie w trakcie sezonu(bo meczy jest za mało) do USA lub SA i mamy dziurę załataną ;)
1
@Andi18 ten dług dalej oscyluje na poziomie 1,5 mld. Tutaj progresu nie zrobiliśmy. Pieniądze z dźwigni nie poszły na uregulowanie części wierzycieli ale na transfery. Rozwiązaliśmy tylko kwestie krótkoterminowe.
1
Wszyscy zachwycamy się Fortem, jasne. Zagrał naprawdę bardzo solidnie. Fakt fizycznie raczej gotowy nie jest i niestety szybko pod tym kontem nie da się tego wyrobić. Pozostanie dodatkowo sfera mentalna. Oglądając mecz to mogło się skończyć to dla niego przynajmniej 3 żółtymi kartkami. Tylko bez dokuczania 2 kartki wystarczą na czerwoną wiem ;) Pod tym kontem mieliśmy szczęście. W mojej opinii to zawodnik obecnie na końcówki ale nie jako sensowna alternatywa na LO.
4
@mate92 jebłem XD
0
@xavi890 wiem oglądałem jego mecze i szału nie robił
4
Ale tak reasumując to Bilbao w przekrój całego meczu było zdecydowanie lepsze....:(
1
A ten nasz nowy Ronaldo Nazario de Lima to gorszy niż napastnik że szkółki?XD
0
@Dembusio123 jebłem XD
3
@sokot aha będąc użytkownikiem musze mieć wpisane, że Barca to mój klub? XD Kibicuje Barcy od wielu lat i będąc tutaj nie musze mieć wpisane tego w profilu bo powinno być to oczywiste. Co do samej twojej wypowiedzi jest totalnie bez sensu. Laporta nie jest szefem Almerii ale Barcelony!! Osoba zarządzając tak wielkim klubem powinna bacznie zwracać uwagę na publiczne wypowiedzi, a nie kąsać za każdym razem konkurencję. To stawia nas w złym świetle. Co do samego Preza to człowiek z klasą, zreszta spora część kibiców Barcy tak uważa i ja również. Czy Perez ma wpływ na La Lige myślę, że tak. Czy miesza w sędziowaniu myślę, że nie. To raczej są świadomie lub mniej świadome działania sędziów. Co do sytuacji Rudigera z tego co pamiętam to obrońca też przed wyskokiem grał na granicy faulu. Czy faktycznie był faul w tej sytuacji? Myślę, że tak. Przy obecnych realiach sędziowania w LL to już nic nie jest oczywiste.
4
Prezesie ja rozumiem, że dzięki tej aferze z Varem w ostatnim meczu Realui możemy trochę przykryć sprawę Negreiry ale na litość boską zakończmy ten temat. Prezesowi tak wspaniałego kluby naprawdę nie przystoi mówić publicznie w takim tonie. Już zaczynają wychodzić informacje, że za takie wypowiedzi możemy zostać zaskarżeni do Komitetu rozgrywek. Jasne czasem dzieją się rzeczy można powiedzieć kuriozalne ale Prezes Barcelony nie powinien takich rzeczy mówić. To jest moje zdanie. Co do samej np bramki V7 to 50/50. Z jednego ujęcia wygląda na bark, z innego na piłke bliżej łokcia. Sędzia się wybroni. Przy anulowanej bramce na 1-3 kontakt z dłoni zawodnika Almerii z twarzą Bellinghama więc tutaj faul można śmiało odgwizdać. Kontrowersje są rzecz jasna ale nasz Szefo przegina z tak ostrymi wypowiedziami.
0
@mekston to prawda. Zaskoczył nas
0
@jaras121 uznałem że patrzysz na poziom gry itp ;)
4
@insp1re jak by grał u nas byś go uwielbiał. Takie pieprzenie farmazonow. Ma taką mentalność i tyle. Suarez też święty nie był taką prawda.
0
@mekston porównujesz poziom przeciwnika Barcy do tego meczu?;)
0
@korn234 tym bardziej że na skrzydłowego jest za wolny i techniczne ma braki
0
@Maker0 nie zgodzę się w aspekcie finansowym bo zaraz poszła masa dźwigni i transfery Lewego, Kounde i Raphinii
1
@gaq teraz już 32 mln rocznie ;)
0
Wielu tak mówi. Nie słyszysz?:(
3
@jacob345 wymiana? Plus dopłata 50 mln. A skąd później Barca weźmie kase na skrzyłowego? Mamy zostać z Lamalem? Przypomnę, że na lewej stronie nie mamy żadnego skrzydłowego. Raphinia musi odejść ale w jego miejsce inny skrzydłowy. Granie na 5 pomocników ŚP to nonsens ;)