OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 wiem jaki jest Raphinia, słaby i bez konkretów. Ale mamy dużo środkowych pomocników. Jesli oddamy Raphinie (jedyna opcja) za Bruno to i tak dopłacimy pewnie plus minus 50 mln. Bruno to transfer rzędu 100 mln. Więc już nikogo nie kupimy, a jedynym nominalnym skrzydłowym będzie Lamal. Nie wspomnę, że na lewym skrzydle nie mamy nikogo. Bo Felix to nie skrzydłowym, zreszta i tak jest wypożyczony. Więc jak mamy grać bez skrzydłowych.
0
@bari_94 na chwilę, a później zysk opłacać w formie dywidendy? Obecnie sprzedaliśmy cześć naszych zysków poprzez dźwignie. Finansowo się to nie zepnie. Jednym ratunkiem jest sprzedaż większości. W innej formie finanse się nie będą spinać
0
@VeB 1899 a kto będzie grał na skrzydle? Tutaj jest potrzeba kupienia skrzydłowych, a nie kolejnego pomocnika.
0
Chyba o jego buty XD
1
Wracając jeszcze do wczorajszego meczu, to odnosiłem wrażenie że Real grał z nami na 60-70%. Mogli zrobić z nami jakąś historyczna manite ale Zrobili sobie pauzę. Myślę że nasi się po tym meczu nie podniosą. Twierdzenie naszego Generala że wciąż jesteśmy w walce o 3 trofea jest śmieszna. LM jest po za zasięgiem, LL też. No może jeśli Real odpuści lub Atletico Puchar Króla. Xavi zostanie do końca sezonu i nie ma sensu łudzić się ze będzie inaczej
0
@kejdzi nieprzepisowe zatrzymywanie zawodnika w biegu mówi Ci to coś? Kładąc w ten sposób ręke chciał go przytrzymać. Nabiegal na piłkę. To jest ewidentny karny i głupota Araujo. To już mógł za ciałem wytrącić go z rytmu. Niestety zrobił to beznadziejnie. Trzeba być obiektywy. Czy to faul miękki? Może i tak ale to nadal faul. Chciałbyś zeby nasi tak byli traktowani i blokowani i bez faulu? No chyba nie. W takich sytuacjach obrońca musi zachować zimną krew i myśleć co się robi.
0
@kejdzi karny prawidłowy, dziecinne zachowanie Araujo. Żeby w pełnym biegu kłaść tak rękę na Viniego? Vini to wykorzystał.
2
@AxelF ale faul był ewidentny Araujo, chyba odcieło mu prąd. Co do podobnej sytuacji z klasyku może i masz rację, ale to była inna sytuacja i zupełnie inaczej ułożeni byli zawodnicy. Do sytuacji do której nawiązujesz to typowa walka przy dośrodkowaniu których jest bardzo dużo w polu karnym. Tutaj ewidetnie zatrzymał Viniego na pełnym biegu. Ciezko porównywać te sytuacje bo są z góła inne. Ale walka przy dośrodkowaniu czy to z rożnego czy wolnego jest zupełnie inna, po za tym powtórki pokazały w tamtym meczu, że obrońca Realu przed wyskokiem był ciągnęty za koszulkę. Nie lubię Realu ale trzeba też patrzeć obiektywnie. Co do samego meczu to się zgadzam zgnietli nas i tyle.
1
@krajana Xavi powie, że przejściowy(nie przeciętny) bo dalej jesteśmy w budowie.
0
@AxelF a nie masz wrażenia, że Real w poprzednim klasyku specjalnie tak zagrał? Analizując ich mecze to bardzo często oddawali pola w pierwszej połowie i na początku drugiej. Oni są bardzo mocni fizycznie. Jasne nie dobieram zasług Gaviemu ale Real ewoluuje, a my nie. Real później zaczął nas zamykać na naszej połowie. Co do samego Gaviego to ja osobiście widzę w nim tylko pressing nic więcej. Ale może tego właśnie potrzeba jednego zadziora. Kolejna kwestia, że nie potrafimy dobrze pressować, Real wychodził dzisiaj z naszego jak chciał. W mojej opinii bez szybkich skrzydłowych z dobrą techniką nic nie ugramy. Plus nasz środek pola gra praktycznie wszedzie ale nie do przodu.
0
Trzeba wymienić kolejny chip....Trawa była za sucha i nawiewało piasku z pustyni, czego nie rozumiecie?
0
@Pedri16Future przynajmniej kochał zwierzęta, a nie tylko ogrodnika jak trawę właściwie przycinał
2
Najważniejsze, że w Barcelonie przedłużyli kontrakt z Xavim na początku obecnego sezonu. Gdzie w każdym normalnym klubie przedłużają po zakończeniu sezonu albo w jego połowie. Patrz Carlo w Realu. Przedłużenie bo są w połowie sezonu liderami i w dobrej formie. W Barcy rzecz jasna wszystko musi być odmienne od standardów.
2
@DonCarletto tak wiem, ale nie jest typową 9. Co do samego Bellinhgama to gościu jest niesamowity, strzela, asystuje, walczy o każdą piłkę w defensywie,cały czas jest pod grą, jest wszędzie na boisku. Pozazdrościć.....
1
9 bramek Realu w dwóch meczach. Mimo braku 9 z topu to robi to wrażenie. Kurde granie na samych skrzydłowych bez ŚN i tyle bramek strzelić to aż dziwne. U nas jak zwykle marność. Ale nie czekaj strzeliliśmy 2 bramki Osasunie, co pozwoliło nam przełamać serię wygranej jedną bramką od kilku miesięcy ;)
3
Real nas w tym meczu zmiażdżył. Ale nie to jest najgorsze, najgorsze jest to że Carlo wyciąga wnioski. w pierwszym naszym meczu mimo przegranej to 60 min było pod nasze dyktando. Inna kwestia, że myślę o taktyce i Realu i na pierwszym El classico oni też pozwolili nam tak grać. W tym meczu taktycznie, fizycznie i jakościowo w środku pola nas rozjechali. Przypomnę, że oni grali bez 9. Strach pomyśleć jak by posiadali takiego Halanda. Xavi ustawia linię obrony tak wysoko na tak szybkich ofensywnych Realu?! Przecież to kryminał, a Calro widać wiedział co nasz Generał wymyśli. Ogólnie Real ma lepszy środek pola niż my. My nie potrafimy wykorzystać szybkiej gry do przodu przez co Gundo i FdJ tracą na jakości. Nasze skrzydła to jakiś żart. Lewy po za tym można powiedzieć trochę szczęśliwym golem to grał piach.
3
@FCBach bo tam wiedzą od początku kogo chcą kupić, a nie szukają na siłę. Przeanalizuj sobie nasze transfery- Lewy, Kounde, Ferran, Raphinia- to plus minus 220 mln. Real- Camavinga, Touchameni, Bellingham- plus minus 240 mln. Kwota praktycznie taka sama ale jakość zupełnie inna. My nawet na poziomie transferów leżymy. Roque też w mojej opinii to słaby transfer za duże pieniądze.
0
@pioz123 bosze XD XD XD
2
@pioz123 jebłem XD XD XD XD
1
@Andrzej92 korupcja nie polega tylko na płaceniu łapówek ale także przez naciski, zabieranie na różne wydarzenia, kreowanie autorytetu który np. wybiera do danych meczów lub rekomenduje dana osobę.
0
@HERORICH2 mecz wyrównany? Chyba oglądałeś inny mecz :) Real miał przewagę i błedy Kepy was uratowały. Taka bolsne prawda
7
Mecz ogólnie pod przewagą Realu. Zastanawiam się jak Carlo może wstawiać Kepe, wiedząc, że z Atletico potrzeba bramkarza grającego dobrze w powietrzu. Błędy bramkarza i tyle uratowały Atletico. Nawet przy golu Griezmana myślę, że Łunin by to obronił. Ale to ich problem. Ogólnie zasłużone zwycięstwo Realu. Fizycznie i mentalnie są mega mocni. My mamy jutro finał z Osasuną ;)
8
@AlvaroHanso co niby takiego zrobił?
0
Czy was Bóg opuścił? Wy analiazujecie tak bardzo bramki z przeciętnym czwartoligowcem (nawet nie topowym)? XD Szkoda, że tak nie analizowaliście bramek z meczy LL ;)
0
A mamy z kasę żeby wykupić? ;)
16
@MOLESTA przeciętniak? przecież to w przyszłości bedzie topowy SPD na swiecie. Gra bardzo solidnie. Taka jest niestety prawda
1
Od samego początku mówiłem, że Felix to mina. Jasne wypożyczenie opcja spoko ale on gra kilka meczy w sezonie na dobrym poziomie. Chelsea coś o takim wypożyczeniu wie. Ogólnie to zawodnik nie na najwyższy poziom grania. Inna kwestia, że gra u nas jako praktycznie na lewym skrzydle. Felix to typowy SPO, czyli dziesiątka. Na SPO grał w Atletico i wszyscy wiemy też jak to wyglądało. Ogólnie rzecz biorąc transfer bez sensu.
3
@esem91 kolego takich sytuacji jest bardzo dużo w polu karnym. Ba praktycznie zawsze przy różnych czy wolnych. Inna kwestia, że obrońca także przytrzymywał. Gol słusznie uznany i nie ma co dyskutować. Kręcnie afery to jakieś kuriozum i skala głupoty naszego kochanego Sportu. Inna kwestia, że redakcja portalu też z tytułem mocno prowokuje. Bez sensu. My musimy wygrać i tyle. Dodam jeszcze, że patrząc na taką grę jak wczoraj Mallorca to odechciewa się oglądać LL. Takie zespoły z antyfutbolem powinny grać w segunda albo i niżej. Trzymam dzisiaj kciuki za naszych
0
@busel004 ja wręcz przeciwnie, oglądając jego pełne mecze w Brazylii.
1
@Kamiloza91 właścicielem Girony jest ten sam szejk co ma Man City