1

Lapcio tylko ośmiesza nas takimi wypowiedziami. Wiadomo, że meczów się nie powtarza jak są błędy sędziowskie. Tutaj kontrowersje były ale czy jakieś większe błędy, mam wątpliwości. Prezes tak wielkiego klubu powinien publicznie trzymać język za zębami i wypowiadać się rozsądnie. Xavi plecie głupoty, Lapcio też. Reputację na świecie nam obniżającą strasznie

0

Abstrahując czy gol był czy nie, zastanawiam się czy Cubarsi będąc na spalonym nie przeszkadzał Luninowi. Bo tak w powtórkach wygląda.

1

Jeśli Xavi zostanie to kolejny raz ośmiesza siebie i Barcelonę. Gdyby wewnętrznie mówił, że odejdzie to spoko. Ale on przed kamerami to powiedział. Plus że nawet wygranie LM nie zmieni jego zdania. Jeśli zostanie znowu będziemy pośmiewiskiem, nie wspomnę o trenerze z którego większość już teraz na świecie kręci bekę

1

@tarantino10 oglądałem wiele powtórek z różnych ujęć i jestem bliżej tego że bramki nie było. Teraz robienie afery nie ma sensu. Musimy skupić się na sobie. Laporta i Xavi powinni odejść

0

@Gandalf55 daj film. Widziałem kilka i nie przekroczyła niestety

0

Mats akurat był po innej strenie boiska i widział czy piłka przekroczyła linię ;) Fakt sytuacja to kontrowersja. Nie wiem cieżko ocenić. Trzeba wziąc na klatkę i tyle.

0

@zizouzi na Gundo nie było faulu.....

9

Araujo bardzo Cie lubię ale teraz pokazujesz brak pokory i zwykłego słowa przepraszam! Jakie losowe 50/50? Przecież ewidentnie faulowałes! Zagrzała Ci się głowa. Słowa Gundo jak najbardziej trafne. Jestem zniesmaczony słowami Araujo i brakiem przeprosin za głupotę którą zrobił

1

@Romario87 też nienawidzę PSG. Ale co do sędziowania to było na dobrym poziomie. Czerwona słuszna, Karny dla PSG słuszny. Akcja z Gundo to nie faul. Wszyscy eksperci mówią jasno, że to prawidłowe decyzję. Przestańmy wreszcie szukać na siłę wytłumaczenia. Wieczne sędziowie. To jest wina Araujo, Cancelo I Lewgo jeśli chodzi o zawodników. Tylko nasze błędy nic więcej. Plus debilne zachowanie Xaviego i tragedia gotowa.

1

Gundo powiedział prawdę, reszta wal;i fochy. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że po takiej nagonce na Gundo może będzie chciał odejść po sezonie. A prawdę mówiąc bez niego linia pomocy nie istnieje.

1

@Romario87 gdzie popełnił błąd?

2

@Wieniutek przecież sędzia podejmował dobre decyzję...

2

@Campeon87 wow jedyny przypadek na kilka lat. A my?

0

@JarekS mecz z nami jest dla nich mega ważny pod kątem wygrania LL. Zwycięstwo praktycznie zapewnia im mistrzostwo. Po za tym na El Classico moutwacja jest zawsze. Myślę, że mimo wszystko będą w dobrej formie fizycznej. Zapomniałeś że graliśmy większość meczu w 10 więc też fizycznie nie jest dobrze

0

@JarekS zgadzam się z tobą , po za aspektem zmęczenia przez dogrywkę. Real ma bardzo mocnych fizycznie zawodników. W dodatku nie grał Touchameni. Są mega zmotywowani po awansie, my za to zdołowani po dotkliwej porażce. Pod względem mentalnym i fizycznym będą mieć przewagę.

20

@zgutek tak mają farta od 10 lat. Przestań gadać głupoty. Oni potrafią i mają mentalność.

0

@michal199500hehe a nam sędziowie nie pomagali:D jestem kibicem Barcy od 20 lat ale nie mam kompleksów Realu. Taka jest piłka...

0

@MesQueUnClub96 a od przyszłego sezonu im pomóc....

0

@mientusek1407 jak bysmy grali z City to piłki bysmy nie widzieli....

1

@mightyanaldevastator Araujo wiele razy grał na granicy faulu. Mało tego uiważam, że wiele razy miał szczęście. Araujo od dawna gra głównie fizycznie nie głową.

0

@rogal478 70 mln o których piszesz nie pokryje tego transferu. Amortyzacja za Raphinie jest spora. Plus nie mamy miejsca na jego pensje. Inna kwestia, że kwota za Ansu i Raphinie jest nierealna do uzyskania. Ansu to 20 mln przy dobrych wiatrach, Raphinia to max 30 przy obecnej formie. Nikt więcej nie da chyba że Arabia ale oni tam nie pójdą.

0

@Rsk94 możliwe, że przed polem karnym. Nie ma to tutaj znaczenia ale odepchniecie od tylu zawodnika w pełnym biegu nawet z mniejszą silą spowoduje jego upadek albo wytraci go z rytmu. Ogólnie wydaje mi się, że powinni gwizdać takie faule bo to jest totalnym nonsensem.

1

Sędzia dramat i tyle w temacie. Ale mam jeszcze jedną zasadniczą wątpliwość. Była też sytuacja gdzie Vinicius był mocno odpychany od tyłu przez obrońcę Valencii. Był w pełnym biegu co spowodowało naturalnie przewrócenie rywala. W mojej opinii to faul i karny. Jak uważacie? My też w jakimś meczu mieliśmy podobną sytuację. Trochę się dziwię, że sędziowie tego nie gwiżdżą.

2

@Pancio5 porównujesz Galacticos z tamtych czasów co Beckham i Zidan? To totalnie inny zespół i totalnie inne podejście do transferów. Teraz kupili młodych którzy są głodni sukcesów. Obecnie ich każdy obecnie transfer top młodzieży to strzał w 10. Mbappe i Davies to tylko ostatnie puzzle w układance. I nie jest to zlepek indywidualności tylko przemyślane transfery. Nie to co nasze super transfer. Zresztą Real wydał obecnie stosunkowo nie duże pieniądze na zawodników. Obecnie z La Massi nie ma zbyt czego składać. Nie ma wielkiego potencjału, po za Lamalem i może Ferminem.

0

@Rupert_Haubica większość jednak w uważała, że nie ma faulo. Ja też tak uważam. Ustawiał się do pozycji, nie m tam mowy o podcięciu. Bramka prawidło uznana. Łapiński ma jakieś swoje wizje, był obrońca to lekki kontakt napastnika według jego uznani powinien być faul;) beż jaja, jaki faul. Osimeh wygrał pozycję z naszym obrońca i tyle.

1

@sepek Yamal z tym schodzeniem wiecznie na lewą nogę staje się powoli przewidywalny I to zaczyna martwić

2

@Rivaldinho11 to nie my zagraliśmy dobrze, to Napoli zagrało katastrofalnie to właściwie słowo. Słabo to mało powiedziane. Napoli nie potrafiło kilku celnych podań wyprowadzić. I to wcale nie nasza zasługa, a jedynie ich niedokladosci. Trener u nich pracuje dopiero od 24h. Do rewanżu może ich już jakoś poukładać, a wtedy będzie źle. Nie wykorzystaliśmy najlepszej okazji do zaliczki przed rewanżem.

3

@cyron1 nie no super wygramy może jeden mecz w sezonie, a oni będą zdobywać tytuły. Będziemy podjarani bo wygraliśmy mecz z takim zespołem. Normalnie jak Granada czy Almeria ;)

10

@michal199500hehe jebłem XD

0

@yoli Real nie jest taki głupi więc nie zgodziliby się na 100% praw dla zawodnika. Pewnie jest 50% dla obu stron.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?