14

Gratulacje dla Realu. Byli lepsi i tyle w temacie. Pisanie, że zagrali słabo w pierwszej połowie polecam prześwietlić ich mecze. Oni zawsze tak grają, w pierwszej na spokojnie żeby się przeciwnik zmęczył, w drugiej kończą temat z powerem. Czy jako kibic tylko ja widzę ich styl gry?! Terzic w mojej opinii przegrał mecz na własne życzenie. Carlo szacunek!! PS Kross 10 lat w Realu i 6 wygranych LM.......

0

@Murazor to że jako zespół wydajemy o około 70 mln mniej to sprawa oczywista. Zresztą ich sytuacja finsowa jest przepaścią w porównaniu do nas. Niestety bez dobrych finansów nie ma możliwości ściągnąć topowych graczy. W mojej opinii naszą kadra nie jest konkurencja tym bardziej bardzo dobra. Co do pensji FdJ to się zgadzam i uważam że to chore. Co do Lewego pensji się nie zgodzę, to również chore ile od nas w tym wieku dostaje. Było wiadomo, że będzie z sezonu na sezon grał słabiej, wieku nie oszukasz. Ale u nas dowalili mu kontrak rosnący zamiast malejącego. Zarządzanie tutaj to kpnia. Inna kwestia, że bogaty Real płaci mniej gwiazdą od biednej Barcy.

0

@oleoleole przecież to są oficjalne dane o zarobkach w LL

0

@Manypijany bez przesady. Jak faktycznie Real go chcę to będzie go miał. Taka niestety prawda

1

@Murazor co ty gadasz? XD przecież Kross najlepiej zarabiający w Realu, zarabia zdecydowanie mniej niż FdJ i Lewy....m

0

Czyli nie mamy co liczyć na jakieś sensowne wzmocnienie ....

0

A co mu się dziwić? Sportowo nie jesteśmy konkurencji i pewnie jeszcze dług nie będziemy. Bez uzdrowienia finansów nie da się ściągać topowych graczy.

4

@Crema Catalunya jeśli chcesz Nico albo Kimmicha to Araujo lub ktoś ważny z podstawy będzie musiał odejść

0

Nie zdziwię się jeśli Real będzie chciał go kupić. Już czytałem kilka wiadomości o zainteresowaniu. Odchodzi u nich Kross więc kogoś w to miejsce sprowadzą. Wiadomo, że w przypadku oferty Realu nie mamy podjazu

1

Zarząd to obecnie jakiś niesmaczny żart. Ośmieszają Barcelonę co chwilę. Grubcio to facet totalnie odklejony i nie myślący racjonalnie. Jasne też nie chciałem Denzela jaki trenera na kolejny sezon, ale sposób załatwienia tej sprawy to gorzej niż dzieci w piaskownicy. Denzel zadeklarował, że odchodzi i powinno się poczekać ewentualnie do końca rozgrywek w LL i myśleć dalej czy ma zostać. Tak Grubcio się obraził na Denzela bo powiedział wreszcie prawdę jaka jest sytuacja finansowa Barcy. Nie ważne że jak Denzel sam chciał odejść to bez dodatkowej kasy bo sam rozwiązuje umowę. Teraz pewnie trzeba będzie sporo kasy zapłacić, ale to przecież Grubcio z własnej kieszeni płacić nie będzie. Mam nadzieję, że Socio pójdą po rozum do głowy i wotum przeciwko Laporcie zostanie zaklepane. Co do Flicka mam mieszane uczucia ale mam nadzieję, że się mylę.

0

@Czarny_ck poziom nie ale latanie dziur. Prawda jest taka, że na nikogo innego nas nie stać. Transfery za 50 mln + możemy włożyć między bajki

0

@Midast Cancelo i Felix to nie są nasi gracze więc i tak po sezonie wrócą do swoich klubów.

0

@BORO_12 Oriol w mojej opinii zostanie. Ma ważny kontrakt i na siłę nie możemy się go pozbyć jeśli nie będzie chciał. Dla niego nie będzie w karierze już lepszego klubu. Każdy zawodnik z ważnym kontraktem może zostać, to że Grubcio chce to nie znaczy że zawodnik też.

8

@BORO_12 faktycznie masz rację, źle przeczytałem ... za dużo chyba wczoraj % było ;)

0

Mundo teraz pisze kto może być nowym trenerem, a przed chwilą pisali że FFP nie pozwala na zatrudnienie nowego szkoleniowca XD Ostro tam są odklejeni ludzie w redakcji....

2

Jaki tutaj jest burdel. Denzel pierwszy raz pewnie powiedział prawdę, że sytuacja ekonomiczna jest zła to się Lapcio obraził. Co za tym idzie ewidentnie Lapcio nakazał wrzucanie do mediów informacji, że chcemy kupić połowę zawodników z topki, wiedząc że nie ma na to najmniejszych szans. Ale cały zarząd robi kibiców w balona

0

@Pustelnik przecież to jest ściema w Mundo i Sporcie. Oni codziennie piszą, że cały świat marzy o grze u nas i za najniższą krajową

0

@kejdzi to że był zwolennikiem Xaviego to nie znaczy, że nie miał pomysłu na restrukturyzację klubu i spłatę zadłużenia. Ja byłem od początku przeciwko Laporcie przez co zostałem tutaj prawie zlinczowany. Fort to zdecydowanie lepsza opcja niż nasz pasibrzuch....

1

Nie warto czytać wypocin Mundo i Sportu. Według nich każdy zawodnik na świecie chcę tylko grać w Barcelonie i pobierać najniższą krajową.

2

@Hadim akurat on o tym decyduje gdzie będzie grał . Ma Kontrakt ważny i tyle w temacie. Możemy go nawet na trybuny wysłać, a on będzie chciał zostać i nic z tym nie możemy zrobić.

0

@Salwik92 racja ale samo przyjście Mbappe nie wiele zmienia. Przypomnę, że przyjdzie z wolnego transferu. Już teraz mają Viniego, Bellighama i masę gwiazd światowego formatu ;)

0

@Slot zapewne masz rację ale jednak taki zawodnik w Realu musi u nas też budzić niepokój. Ida po dominację na lata, a u nas zostawiają ogrodnika ;) Kolejny rok będzie mowił o budowie i, że zawsze jesteśmy lepsi ;)

0

@Salwik92 @Bilon87 nie my w naszej erze nie ściągaliśmy gwiazdorów- Suarez, Neymar...:D

1

@Messibestplayerintheworld i na żadnego z nich nas nie stac ;)

0

@Slot już słynne "Here We Go-soon" nawet Romano wrzucił. Zresztą wszyscy wiedzą gdzie zagra i my też jesteśmy tego świadomi.

0

@Erne100 spoko do naszego największego rywala przychodzi zawodnik z top3 na świecie, ale nas to wcale nie obchodzi ;) To nie zawodnik typu Jolesu który wpada z spadkowicza tylko gościu który aspiruje do ZP. Swoją drogą Joselu w Realu zrobił swoje i gra dobrze.

3

@Chlebek23391 problem jest taki, że Pedri i Gavi to nie jest poziom obecnie na pierwszą 11 zespołu który ma zdominować LM na kilka lat. Gavi to typowy zadaniowiec, agresja i pressing. Nie kreauje nic więcej. Perdi zamiast iść LVL wyżej to ma zjazd i to bardzo widać. Jedynie światełko w tunelu przy Lamalu. Cubarsi gra fajnie ale nie wiem czemu ale nie widze w nim topowego obrońcy w przyszłości- to tylko moje odczucie. Nie liczę na powrót ery dominacji dzięki La Masii. Pisząc o 5 latach to jest bardzo optymistycznie, ja uważam że przy obecnym syfie jaki jest klubie, zadłużeniu i poziomie młodzieży to trzeba liczyć, że odbudowa zajmie z 8-9 lat.

0

@AnalnaGrawitacja tylko nie masz pewności, że bramka by padła. Bo po gwizdku obrońcy Realu stanęli, Lunin też już nie reagował na strzał. Myślę, że jak by nie gwizdnął to piłka by nie wpadła. Obrońcy byli blisko i Lunin dobrze ustawiony.

0

@bartulek98 zgadzam sie z Tobą ale nieważne jaki klub nas denerwuje powinniśmy pisać jego nazwę z dużej litery. Prawda jest taka niestety, że obecnie są zdecydowanie nr 1 na Świecie.

1

Według Mundo to wszyscy wolą Barcę ale dziwnym trafem trafiaja do innych klubów......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?