OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 nie grał bo coś, teraz sprzedajemy bo ewidentnie potrzebujemy pieniędzy. Te dwa argumenty niestety działają ma naszą niekorzyść przy rozmowach. I tak finansowo na tym transferze stracimy. Innej opcji nie ma. Chyba, że jakiś klub z Europy chce zrobić manko bo za dużo ma w kasie. Do Arabów nie pójdzie tak samo jak Raphinia
5
@Murazor super. A oglądałeś mistrzostwa EU? Bo ja oglądałem i tam żadna z topowych reprezentacji nie grała na swoim normalnym poziomie. Widać było mega zmęczenie sezonem. Nico fajny grajek ale nie topowy. Znów pompujemy balonik. Ja osobiście widzę niestety w nim zawodnika który nie zbawi nas w ofensywie. Nie wspominam o problemach finansowych. Bierzemy pożyczkę żeby zapłaci z wynagrodzenia za czerwiec. Teraz kolejną na Nico. Zarządzenie to poziom top ;) Co do samych artykułów kto chce u nas grać polecam trochę podejścia realnego, a nie bajek które daje MD i Sport zarządzane notabene przez Laporte;)
3
Artykuł totalnie bezsensowny. On z Europy się nie ruszy. Więc nikt obecnie nie da za niego więcej niż 10mln. My daliśmy 40 mln plus zmienne. Od początku pisałem, że ten zawodnik jest słaby techniczne i ma duże problemy w czytaniu gry. Oglądałem jego parę męczy jak grał Brazylii. Do żadnej Arabii nie pójdzie i będziemy w plecy na debilnym transferze pompowany przez zarząd za pomocą MD i Sport. Wjeżdża "Tygrys" na białym rydwanie XD
4
@Murazor według Sportu i MD to cały świat chce tutaj grać...XD pewnie Ramos od zawsze był Cules ;)
2
@Alo_Vi tak nas stać;) co za brednie. bierzemy kredyt na prawie 50 mln żeby opłacić pensję za czerwiec XD.
0
@Ronad10 super, a teraz ma drugą najwyższa w całej LL po FdJ.....
0
@Mati23 i to bez wliczania przychodu z transferów...
0
@szkutnik91 przecież my braliśmy kredyt żeby zapłacić za pensje zawodnikom za miesiąc czerwiec XD
Na Nico to kolejny kredyt. Czas dobija finansów Barcy się nie zatrzymuje
0
@D.Villa kredyt
1
@AxelF tylko jako jedyny prowadzi piłkę do przodu. Często jego podania przyśpieszają akcje. Pedri czy FdJ graja głownie jako holowniki- podania zwalniające, grają często do tyłu. W mojej ocenie bez Gundo leżymy.
0
@Emerald jaką Laporta robi robotę? XD sprzedając aktywa klubu i kupując za 200 mln zawodników? Jeśli uważasz, że tak się zarządza to nie mam pytań. Dodam, że przy sprzedaży aktywów zmniejsza przychód w przyszłości. Po za tym sytuacja się nie poprawia dlatego wiele osób znających się na futbolu i finansach opuściło Laporte. Została jego rodzinka bliższa i dalsza.
5
Pożyczka to było do przewidzenia. My refinansujemy kredyt na 50 mln żeby zapłacić za pensje w zawodników XD Laporta zaora ten klub do reszty. Maniak który nie ma pojęcia jak wyprowadzić klub z długu to jeszcze bardziej go dobija.....
0
@Ronad10 dobrze napisałeś 800 mln przychodu ale ważne ile wydajemy. A wydajemy nadal więcej niż mamy przychodu. Dlatego sprzedaliśmy aktywa jak kasa z Libero której jeszcze nie ma. Taki Real na przychody 900 mln z haczykiem, ale sam końcowy zysk to jeśli dobrze pamiętam 23 mln euro. U nas był zysk chyba niecały 1 mln euro, ale wliczając kasę za sprzedaż aktywów klubu. Sam przychód to jedno ale wydatki to drugie.
0
@BORO_12 co do jego gry to nie jestem przekonany. Widziałem kilka męczy Leeds przed jego przyjściem i nie robił szału. Nawet byłem przeciwny pozyskaniem go. Xavi fakt pewnie go ograniczał. Ale i tak zostanie.
0
@Ronad10 przecież informacje o długu były od momentu przyjścia Laporty i pod koniec kadencji Bartka. Wtedy jeszcze nie było mowy i przebudowie stadionu. Nie załamuj mnie. Wszyscy o tym wiedzą i było o tym masę obszernych artykułów. Nie przez kredyt na budowę stadionu mamy poblokowane rejestrację XD nie przez przebudowę Messi musiał odejść XD notabene to było przed nawet tym pomysłem. Ok jak już masz takie parcie na kredyt na przebudowę, że wliczamy to do długu to obecnie jesteśmy zadłużeni na jakieś 3,4 mld euro ;)
7
Ja przepraszam ale gdzie kasa z Libero I Nike ni widu ni słychu. A niedawno pisali, że już naciskają enter na klawiaturze. Maskara jak w tych gazetach wciskają wszystkim kit. Odklejeni to mało powiedziane.....
0
@BORO_12 rozumiem twój pogląd ale kluby z PL nie wyłożą na niego 50 mln. Pamiętaj, że wszyscy wiedzą w jakiej sytuacji jesteśmy i musimy sprzedać. Swoją drogą czy w PL ma taką renomę? Nie sądzę. Grał w Leeds ale teraz jest starszy i każdy kto ogląda go w akcji wie, że mało daje w ofensywie. Inna sprawa, że on nie odejdzie. Deklarował to już tyle razy, że w mojej opinii nawet naciski przez Lapcia nic nie dadzą.
0
@PJ777 tylko Deco sam zapewne nie podjął takiej decyzji. Laporta musiał wyrazić zgodę, a może sam naciskał. Ma dobre układy z Currym. Nie wiemy jak to faktycznie wyglądało
0
@Ronad10 kredyt na przebudowę nie wliczamy do długu. Dług obecnie to 1,4 mld euro. Plus kredyt na przebudowę stadionu jeśli dobrze pamiętam to 2 mld euro. Jesli iść twoim rozumiwaniem to dług plus kredyt daje łącznie 3,4 mld euro. Kredyt na przebudowę rzecz osobna, dług osobna. Dług to między innymi niespłacone transfery, pożyczki, zaległe wynagrodzenia itp.
0
@Ronad10 to wyjaśnij mi dlaczego Lapcio musiał dać gwarancję bankowe do LL.? Właśnie przez brak kasy z Libero I problemem z domknięciem budżetu. Oczywiście, że niewiele mówi bo nie ma czym się chwalić. 200 mln za sprzedaż aktywów za które kupiliśmy Lewego, Kounde itp powinniśmy wydać na restrukturyzację długu l. I teraz byśmy byli w zdecydowanie lepszej sytuacji. Rozumiem, że szukasz pozytywów i żyjesz nadzieją ale póki co wygląda to bardzo źle
0
@Ronad10 najwidoczniej nie czytasz najważniejszych artykułów które mogą boleć. Wracając do sedna. 40 mln z Libero których nie otrzymaliśmy miało zamknąć nasz budżet. Kasy nie ma więc nie jesteśmy na plusie tylko minusie. Ogólnie cały czas wydajemy więcej niż mamy przychodu. Nawet w podcascie chyba z miesiąc temu o tym mówili. Jeśli dobrze pamiętam to Maciej Miko wspomniał, że w tym sezonie kadra będzie gorsza. I w tym kierunku wszystko idzie.
Klub jest zadłużony na 1,4 mld Euro i musi sprzedawać aktywa żeby dopiąć budżet.
Co do samej oferty za Olmo to jest populistyczne wrzucanie oferty. W której najpewniej płatność ma być w ratach. Problem w tym, że sama jedna rata będzie do zaakceptowania przez LL. Z drugiej strony bez kasy z Libero mamy dziurę w budżecie dlatego Lapcio dawał gwaracje bankowe.
100 mln od Nike nie otrzymamy bo przegraliśmy w sądzie.
Obecnie nie mamy zarejestrowanych kilku graczy. Więc o jakim transferze Nico można marzyć? To tylko marzenia.
I polecam czytanie ważnych artykułów, a nie tylko wybranych. Artykuł nie był na podstawie MD czy Sportu tylko naszej relacji.
1
@Damian_Balde to że klub chce to jedno, a drugie czy zawodnik chce. Obecnie nikt nie chce odejść więc pat po całej lini
1
@BORO_12 zgadzam się z tobą. Cały czas nie rozumiem jak wielu użytkowników wierzy w słowa Lapcia i żyje w Matrixie. Teraz to nasz Prezes jest w szale bo chce odpowiedzieć na transfer Mbappe. Nie ważne czy to dobije klub finansowo
0
@Ronad10 https://www.fcbarca.com/119528-mundo-deportivo-barcelona-moze-zaciagnac-kredyt-zeby-kupic-nico-williamsa.html
0
@Ronad10 nie zapisuję sobie linków. Był na tej stronie niecałe 2 tyg temu. Opisane dokładnie o zasadzie 1:1, co musi się stać żebyśmy mogli kogoś kupić. Po otrzymaniu 100 mln od Nike i 40 od Libero nie jest pewne czy na zasadzie 1:1 byśmy byli. Nawet jeśli tak to trzeba sprzedać za 60 mln żeby za tyle kupić. Teraz jest nawet artykuł o pożyczce bez której nie ma szans na wyłożenie 58 mln na klauzulę Nico. Zaraz dam Ci link
0
@Ronad10 jak byś miał trochę zdrowego rozsądku, a nie wierzył w Kubusia Puchatka to byś takich głupot nie pisał. Niedawno był obszerny artykuł o naszych finansach i co trzeba zrobić żeby kogoś kupić. Zapewne redakcja opiera się na swoich domysłach
1
@kejdzi pewnie, że się wypowiedział. Jeśli masz dobre relacje z innym klubem to możesz rozbić np. Klauzulę na raty. A przez robienie takiego mlynu i nieodpowiedzialnych wypowiedzi zamykasz sobie taką furtkę. Przecież to logiczne.
Kolejna kwestia to najpierw robisz porządek w klubie, sprzedajesz a po tem idziesz na zakupy. U nas jak zawsze od dupy strony. Później będziemy na musie sprzedażowym i oddamy za grosze zawodników.
I wychodzą takie fiołki jak zbiórka kasy na Nico przez kibiców. Cały świat się teraz z nas śmieje
1
@Faro i co w związku z tym? Mówił coś publicznie? To że ManU dało dwa razy więcej kasy z transfer i pewnie większy kontrakt. Tak bywa. Jak dla mnie zachował się rozsądnie I nie licytował. 65 mln za 18 letniego obrońcę? Gruba przesada. Zresztą twój przykład jest bezsensowny. Przypomnij sobie ile zawodników wyciągnął i za jakie dobre pieniądze
2
@daniel32778 a może przyjście Barcy będzie dla niego krokiem w tył? Już tak bywało. Moze rozważa inne opcje transferu? A może patrząc na naszą politykę finansową chce od nas wyciągnąć finansowo jak najwięcej, a jednocześnie być blisko rodziny. Zaden z kibiców nie wie co ma w głowie i jakie plany. Więc nie warto sobie wkręcać;)
0
@Azazel_Pazuzu problem jest taki, że Lapcio plecie i reszta o transferze którego nie jesteśmy w stanie obecnie zrealizować. Pod względem płatności jak rejestracji.