1

Lapcio to dureń. Kiedy on zrozumie, że publicznie nie załatwia się takich spraw tylko po cichu. Milczenie jest złotem. Nie może uczyć się od Pereza?
Przez jego gadanie nie będzie żadnych negocjacji. Athletic odeślę nas do klauzuli.
Na którą obecnie nie mamy szans żeby opłacić. Już były informacje o możliwym kredycie.
Wspaniały pomysł zadłużajmy dalej klub!!
Grubcio to polityk, a nie biznesmen i to strasznie widać.

0

@czarnatom co się dziwisz? Piękne miasto, plaże, najwyższy kontrakt w LL. Poczeka do końca kontraktu i odejdzie za free. Zgarnie bonus za podpis i będzie zadowolony.

3

@Kamil689 to mnie rozbawiłeś XD pomyliłeś chyba kluby- to nie Man City czy PSG ;)

0

@Murazor chłop ma rację. I nie ma co się oszukiwać i bajki opowiadać. Czytałeś artykuł który był tutaj o finansach? Nie mamy kasy z Libero 40 mln I 100 od Nike. Bez nich nie możemy nawet podejść do zasady 1:1. Więc FFP mamy zablokowane przy nowych rejestracjach. Nie wspominam nawet o samym transferze. Bo żebyśmy mogli opłacić klauzulę 60 mln to tyle musimy zarobić. Spełniając najpierw rzecz jasna powyższe warunki czyli 140 mln.

0

@adrian89 jaki kontrakt z Nike? Przegraliśmy z nimi właśnie w sądzie. Więc to oni dyktują warunki. 100 mln bonusu nie wpadnie. Lapcio ośmieszył tylko nas tym zagraniem

0

@LukaszFan powiedz proszę jakie pozycję wymagają wzmocnień? Bo bez klasowego DM czy PO będziemy mieć bardzo duży problem. Pozycje te są przewijane od dawna, że to priorytet. A teraz na gwałt już LS bo Real zgarnął Mbappe.
Co do samego Nico nie uważam, że jest topem na tej pozycji. 60 mln cena jest przystępna ale jeśli opłacimy klauzulę w co bardzo wątpię nitk więcej n8e przyjdzie.

0

@kejdzi kwoty o których mowa czyli 100 mln brutto to nie netto. Inna sprawa, że ich na to stać. Plus zarobią na tak głośnym nazwisku potężne pieniądze. Więc są wygranymi.
U nas jest potrzebny klasowym DM i od dawna się o takim mówiło. Real wziął Mbappe i nagle Lapcio zeswirowal i chce zablokować całą kasę na LS. My nie mamy faktycznie pomysłu na prowadzenie drużyny. Wszystkie decyzję Lapcia są na totalnym spontanie.

1

Tak przyśpieszamy bez złamanego euro. Nie wspominając o braku możliwości rejestracji bo kasy z Libero i Nike jak nie było tak nie ma. Teraz Nike może z nami się bawić i nie wierzę,.że zapłaci nam te wciskane przez naszych mędrców 100 mln euro. Lacpio chciał wywrzeć presję na Nike, a sąd go wyjaśnił. Co do samego Nico jakoś nie mam przekonania do jego transferu, podobnie z Olmo. Ale biedny musi kombinować.
P.S Real niczego nie przyspieszał i ma transfer Mbappe. Taka to właśnie różnica

0

Takie cyrki tylko w naszym klubie XD Real już miał stroje 2-3 tygodnie temu. U nas jak zwykle bajzer. Nike ma nad nami przewagę i teraz przez absurdalne działania Lapcia i wyrok sądu jesteśmy w czarnej d.... Serio Lapek to chyba robi wszystko żeby nam zaszkodzić. Nike teraz ma nad nami przewagę w negocjaciach.
I pisanie przez wielu z was, że nasz marka itp a Nike nie ma marki? XD Zarabia o wiele więcej od nas i mega wielkie kluby które ubierają ich stroje....Oni są obecnie marką globalną... My przy naszych aferach i obecnemu zarządzaniu jesteśmy globalnym pośmiewiskiem.....

0

@Murazor tylko Lenglet nie jest obecnie warty nawet 5 mln że względu na swoją pensję. Inne kluby o tym wiedzą. Dlatego prędzej pójdzie za free

0

@gracianho7 10 mln za Legleta? XD jak już to pójdzie za darmo żeby tylko zejść z jego pensji

1

@DJ6 tak nie mamy wyjścia :) bo kasa z Libero dalej jest w budżecie a fizycznie jej nie ma. Jesli tej kasy nie otrzymamy to Laporta z kolegami będzie musiał zapłacić za tą dziurę. Trochę kanapek mniej ;)
Ja uważam, że głupotą było wydać kasę ze sprzedaży aktywów na nowych zawodników. Te 200 mln jak by poszło o restrukturyzację długu to teraz byśmy byli w zdecydowanie lepszej sytuacji finansowej.
Prawdę mówiąc to i tak grając bez Lewego, Kounde czy Ferrana byśmy awansowali do LM. A tak kasa wywalona i sytuacja dalej fatalna.
Poziom LL nie jest wybitny. Można było przeczekać i grać większą ilością wychowanków.
Tylko, że Laporta gra va bank czyli sukcesy na już. A jak nie wyjdzie to będzie martwił się później.
Co do Nico to on nawet jak by bardzo chciał u nas grać nie będzie wywierał presji na Athletic ze względu na szacunek i swojego brata. Więc albo wpłacamy klauzulę albo nara.
Felix czy Cancelo to szkoda słów. Ja od początku pisałem, że bierzemy zawodników których żaden dobry klub nie chce. A kibice tutaj szaleli jak by za darmo dostali dwóch Mbappe ;)

1

@DJ6 Bonus o Libero na Barca Studious miał pomóc nam spiąć budżet. Bez tego nie moglibyśmy zarejestrować nowych graczy np. Cancelo, Felix czy nawet Romeu. Barca wliczyła te 40 mln do budżetu ale fizycznie ich nie otrzymała. Więc jesteśmy na minusie. Dlatego Laporta musiał dać gwarancje finansowe do LL.
Przy premii od Nike sytuacja jest podobna ale dzięki tym funduszą chcemy wrócić do zasady 1:1. To nie jest taki sam zysk jak przy sprzedaży aktywów. Barca ma dużo długów krótkoterminowych. Przekraczamy dalej budżet płac o 200 mln czy FFP.
Już nie pamiętam dokładnie tych kwestii finansowych ale był o tym fajny artykuł.
Otrzymując jakimś cudem 100 mln do Nike to wrócimy do zasady 1:1. Ale żeby zrealizować transfer za 60 mln to za tyle musimy sprzedać graczy. Chyba, że płatność pójdzie w ratach.

0

@SirChuck oj taka kontuzja wpłynie znacząco na cenę. Plus jeszcze jego przeszłość z kontuzjami.
Żaden znaczący klub nie wyda 70-80 mln na gościa który będzie się leczył 4 miesiące.
Nawet uważam, że nikt w obecnym stanie rzeczy da 40 mln. To już cieżką kontuzja i nie wiadomo czy później będzie fizycznie sprawny w 100%.

1

@DJ6 Sprawa z Libero i Nike nie pomogą przy opłaceniu klauzuli tylko przy rejestracji. Bez większej sprzedaży transfer nie będzie możliwy. Chyba, że jakimś cudem Athletic zgodzi się rozłożyć płatność na raty.
Co do samego uczucia Nico do Barcy też nie wierzę, takie info wrzucają tylko media katalońskie. Czyli utrzymują jak przy każdym naszym zainteresowaniu, że wszyscy chcą i marzą grać tylko dla Barcy ;).
Jeszcze sprawa z Nike- tutaj nie sądzę żeby nam dali bonus 100 mln. Wygrali w sądzie z Barcą i to Nike teraz rozdaje karty. Mają ważną umowę do 2027 r. i nie możemy nic z tym zrobić prawnie.
Zresztą przy tej akcji z Nike Laporta znów nas ośmieszył dodatkowo w sądzie.

2

@YoungMan mam podobne zdanie i odczucia

7

@Murazor to trzeba było go nie brać do Barcy

0

@Janosik no właśnie ja nie rozumiem fenomenu i oglądając cześć męczy Athletic to nie robił jakiegoś szału. Prawda jest taka, że gdyby był kotem to takie City, Arsenal czy Chelsea na luzie wpłaciło klauzulę. A jest dużo informacji, że dla tych klubów to kwota za wysoka. Kibice Barcy sami pompują balonik i uważają, że 60 mln można kupić topowego skrzydłowego....Mnie on nie przekonuje. Więcej strat i dziwnych zagrań niż konkretów. Taki trochę Dembele 2.0

4

@Majkosz Real na papierze wygląda dużo gorzej? XD Chyba zdecydowanie lepiej. Na Euro większość zawodników gra poniżej oczekiwań. Co do samego Nico mam mieszane uczucia bo poza Gruzją nie grał jakoś super. 60 mln mimo wszystko to dobra cena ale rozłożona na raty. Jesli wpłacimy klauzę w całości to innych wzmocniej nie będzie chyba, że jakieś zapchaj dziury.

0

@BORO_12 nie ma sensu na polemikę. Jak ktoś jest odklejony i nie ma pojęcia o czym pisze.

0

@Ronad10 porównujesz zadłużenie do kredytu na przebudowę stadionu? Twoim tokiem myślenia to nasz dług 1,3 mld plus przebudowa CN jeśli się nie mylę 2,2 mld co daje 3,5 mld XD ps Real nie jest zadłużony i ma bardzo dobrą kondycję finansową. Przez co może kupować zawodników za 100 mln i nie wpływa to na ich finanse. Kredyt na stadion to nie zadłużenie. Co do Mbappe to chcieli za niego zapłacić wcześniej 150 mln. A że czekają do końca kontraktu to rozsądne podejście. W sprawozdaniu finansowym mieli 150 mln oszczędności czyli czystego zysku z działalności.

0

@kakusus to jest właśnie klasa Pereza i zdroworozsądkowe podejście. Niestety Grubcio nasz odpływa na maxa. Nie wspomnę, że jego wypowiedzi przeważnie ośmieszają Barcę.

0

@kacperFCB_ pieniądze są? XD klub zadłużony na 1,3 mld przypomnę. Możemy jedynie brać na raty zawodników. Bez większej sprzedaży nie ma transferów proste. Przestań żyć w bańce Grubasa Lapcia. Pamiętaj, że zalegamy z płatnościami za transfery z przed paru lat. ....

3

@Lucyfffer tylko nie bierzesz pod uwagę, że zawodnik z żółta kartką nie fauluje już taktycznie czy zbyt ostro tym bardziej w tak ważnym meczu. Zakładam, że przy żółtej po faulu na Pedrim i żółtej nie byłoby takiego faulo na Yamalu.

0

Na czerwoną to przesadził i to grubo, ale żółta powinna być za ten stempel. Co do samej kontuzji to nie sądzę żeby Kross chciał mu zrobić taką krzywdę. Co nie zmienia faktu, że faul ostry i jeszcze przy tak rozpedzonym zawodniku to żółta bez dyskusji.

1

@NeuroN chyba w Fifie;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślę, że Araujo gra na czas i chce postawić pod ścianą Barcę. W mojej opinii poczeka jeszcze sezon. Za rok jego cena znacznie spanie przez rok kontraktu- pewnie za 40 mln będzie do wyciągnięcia. Nikt nie sypnie teraz za niego 100 mln- każdy wie w jakiej sytuacji jesteśmy i każde euro ważne. Teraz to pewnie z 70 mln max.

0

Tak sprzedamy Raphinie i na cały sezon zostaniemy na prawym skrzydle z 17-letnim Lamalem? Co ma wspólnego przyjście Nico do sytuacji Raphinii? Przecież to zupełnie inne pozycje.......Po za finansami rzecz jasna

0

@Crema Catalunya ataka z Nico zdecydowanie byłby gorszy niż ten Realu. Nie przesadzaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?