OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobsonPL kolega miał zapewne na myśli wysokość kontraktu. Jesli faktycznie klubu z PL wejdą do gry to możemy o Nico zapomnieć. Kolejna kwestia to zapłacenie klauzuli która jest dla nas na obecna chwilę nieosiągalna.
0
@Wiking88 Barca musi kogoś sprzedać z pierwszej 11 żeby mogła kogoś kupić. Takie są realnia i nie ma znaczenia czy będziemy na zasadzie 1:1 czy nie. Bez duzych sprzdeaży nie będzie transferów nawet za 20 mln. Lwy nie odejdzie zapomnij. Ma obecnie obok FdJ najwyższy kontrakt w LL. Mbappe ma niższy po odliczeniu premii za podpis. To wszystko mówi o nieudolnym zarządzaniu przez Lapcia.
0
@mikke sprzedać? XD chyba oddać za darmo.... nikt po za Arabami nie zapłaci za nich złamanego euro.
0
@kejdzi przecież nie wyjdzie Lapcio czy Deco i powiedzą oficjalnie, że Roque jest na sprzedaż ;) Lubią z nas robić pośmiewisko ale to już byłby poziom rynsztoku;) Wywalić 50-60 mln na zawodnika i i po paru miesiacach out. Swoją drogą nie jestem ekspertem ale oglądając jego parę meczy w Brazylii widziałem, że to nie jest poziom na solidnego napastnika. Co do samych info w gazetach to u nas już przewinęło się chyba z 20-30 nazwisk do transferu. Kimmich, Silva, Diaz, Onana, Kvaratskeila, Merino, Zubimendi, Wirtz i można tak jeszcze wymieniać- wszyscy z relacji Sport i MD marzą żeby tutaj grać ;) Spójrz na taki Real nawet jak mają słaby sezon tam nie ma paniki, gazety nie srają żarem że pół Europy chce u nich grać. Wrzucają info o realny zainteresowaniu i mowa tutaj może o 2 max 3 zawodnikach, z których notabene 1-2 przychodzi. Nie musze wspominać, że kasę mają i bawić się w transfery mogą.
Co do samego kryzysu sportowo-ekonomiczno-instytucjonalnego to nasz obecny zarząd nie pomaga go załagodzić tylko jeszcze bardziej nam dorzuca do pieca.
0
@Emerald Araujo myśli o odejściu i to chyba wie każdy. Gavi po za presingiem i walecznością nie daje nic. W ataku nie jest kreatywny, w obronie popełnia bardzo dużo błedów. Cubarsi początek miał bardzo dobry później już było słabiej. Dużo młodych graczy wchodzi do podstawowego zespołu i wygląda bardzo dobrze, póżniej jest słabo. Jasnę wierzę w Cubarsiego ale za wcześnie na hurra optymizm. Z wymienonych zawodników przez ciebie Araujo- ostatnio dużo błędów w obronie i mentalność, nie widzi swojej winy i obraża się na Gundo, lider? nie sądzę, zresztą myślę, że odejdzie jak nie teraz to za rok. Ter Stegen - 32 lata- pozycji bramkarza nie można tutaj uwzględniać.
1
@Emerald wystarczy spojrzeć na nasz projekt sportowy. Większość transferów na chybił trafił, bez pomysłu byle kogoś ściągnąć. Sam przykład Roque za którego zapłaciliśmy kupę kasy i wypychamy go na siłę po kilku miesiącach. Problem z młodymi zawodnikami- Gavi, Balde czy Perdi. Jasne kontuzje ale patrząc na ich grę nie robią progresu, a bardziej regres. Przykładu Lamala nie podaję bo ma nadzieję, że będzie szedł do przodu bez urazów. Obecnie pierwsze skrzypce graja u nas emeryt Lewy, Gundo- 34 lata bez którego pomoc nie istnieje. Ściągamy na wypożyczenie odpadki Cancelo, Felix którego żaden poważny klub nie chce. Nie mamy żadnego projektu sportowego. O sytuacji ekonomicznej i wizerunkowej nie wspominam bo to katastrofa.
1
Nie wierzę w żadne słowo dziennikarzy z Sport i MD. Oni wiecznie piszą, że cały świat chce przejść tylko do nas. To są na maxa gazety propagandowe pod dyktando Lapcia. Wrzucają ściek informacji które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością- dużo kibiców takie coś kupuje i wierzy. Prawda jest taka, że obecnie żaden młody zawodnik z topu tutaj nie przyjdzie, jedynie zwodnicy w wieku pomostowym przed emeryturą.
P.S najlepsze, że inne gazety nie potwierdzają wrzucanych informacji przez MD i Sport.
0
Dramat.... Gruby to jednak potrafi dbać o dobrą reputację Barcy na Świecie....
0
@Hindus wiadom, że Lapcio sporo żre ale 300 mln to chyba nie przejada ;)
2
@MalanFCB kupmy tego i tamtego XDXDXD jeśli kogoś kupimy to będzie dobrze przy dużej sprzedaży. Chłopie zejdź na ziemie :)
1
Były już informacje, że Real działa w Tym temacie i uzgodnił już transfer za rok. Zresztą i tak nie stać nas na takiego grajka. Więc nie ma co się łudzić
0
@Greenalley obecnie zaczyna się zbieranie każdego euro żeby domknąć budżet. Jeśli chodzi o transfer N. Williamsa to w mojej ocenie jest nierealny Jeśli nie sprzedamy kogoś kluczowego i dużo wartego. Ferran czy Raphinia się nie rusza z klubu, podobnie FdJ. W obecnym sezonie wiele osób uważa, że zespół bedzie słabszy i też podzielam taką opinię. Co do Araujo to bardzo go lubiłem. Ludzie odwrócili się od niego nie przez błąd z PSG bo każdy popełnia błędy, ale za jego fochy po i wypowiedzi, że nie czuje się winny czy wręcz uciszal Gundo.
0
@against_modern_football wiesz patrząc na warunki kontraktowe np. Lewego który zarabiać ma jakiś kosmos- a to nie zawodnik pokroju Leo, Cristiano czy Mbappe. i jeszcze wiek emerytarny to mocne przegięcie. Araujo nie lubie po jego wypowiedziach po PSG ale nie mamy tutaj kluczowej informacji jaką kwotę obecnie proponujemy. Patrząc na FFP to raczej jest to wzrost niewielki, przypomnę, że nie możemy obecnie zarejestrować Balde, Martineze czy Roque. A pensje części zawodników znów pójdą w górę od nowego sezonu. Obecnie mamy przekroczone FFP o 200 mln.
P.S Lewy w tym sezonie będzie zarabiał więcej niż Mbappe bez premii za podpis przychodzący z wolnego transferu.
0
@against_modern_football czytasz ze zrozumieniem? Już raz poszedł na rękę, a w tym czasie klub wydał ponad 200 mln na emeryta Lewego z kosmicznym kontraktem, Kounde itp. Plus ściągają Roque za grube miliony na rezerwowego w styczniu. Obiecali mu podwyżkę wtedy, a teraz nie chcą obietnicy dotrzymać. I cały czas myślą, o transferach za grube miliony których nie mamy. Ja się mu nie dziwie, będąc na jego miejscu zachowałbyś się tak samo. Wyjeżdżanie z tekstem miłość i oddanie musi pokazać :D a klub mu podziekował za jego oddanie i dotrzymał słowa ;)
0
Mimo, że go nie lubię za jego wypowiedzi po PSG popieram jego podejście. Raz poszedł na rękę klubowi i miał dostać więcej później. Teraz nie dadzą mu więcej ale myślą o ściągnięciu zawodników za grube miliony. Mimo, że jesteśmy finansowo w czarnej d...e. Co do samej kwoty 90-100 mln jest nierealna. Kontrakt się niedługo kończy i to my będziemy na musiku. Po drugie on wybierze gdzie chce odejść i jeśli się mocno postawi Barca będzie zmuszona zejść z ceny. Kolejna kwestia, że każdy wie w jakiej sytuacji jesteśmy i można z nami łatwo pogrywać. Laporta z Deco też do najrozsądniejszych nie należą. Myślę, że realnie ktoś da 60 mln.
0
@kejdzi to proszę podaj sumę za jaką w ostatnim okienku transferowym dokonaliśmy transferów?! Nie mamy kasy i taka jest prawda. Bez dużych sprzedaży nie będzie szans na duże wydatki, a takim niewątpliwie jest Nico. Zejdź na ziemię i przestań marzyć. Przypomnę, że obecnie dług Barcy wynosi blisko 1,3 mld euro.....
0
@BISHBASHBOSH zatrzymuje się obejrzyj dobrze powtórki, zawsze gdy Lewy strzela zatrzymuje się w połowie rozbiegu. Takie wykonanie karnych nie powinno być respektowane.
3
Co do samego karnego dla naszych można powiedzieć mocno dyskusyjny. Kontakt rzecz jasna był więc sędzia zagwizdał. Mi się strasznie nie podobają rzuty karne wykonywane przez Lewego, zatrzymywanie się. Powinni tego typu karne zabronić. Rozbieg i strzelasz. Fajnie, że nie przegraliśmy wszystkich męczy w grupie :)
0
@Messiasz2 jakiej kasy? Żeby wydać 60 mln najpierw musimy kogoś sprzedać za taką kwotę.....
0
@Spikes dokładnie. Bez niego pomoc leży
0
@Spikes Pedri nie jest na poziomie Gundo I w mojej ocenie nigdy nie będzie
0
@Czarny_ck żeby sprzedać zawodnika to ten musi chcieć odejść. Dla przykładu Martinez- jeśli odejdzie to za grosze, dlaczego? Bo obecnie nie jest zarejestrowany i nie mamy miejsca w FFP. Więc każdy klub będzie chciał go za prawie darmo bo jesteśmy na musie. Raphinia nie chce odchodzić. Ferran też nigdzie się nie ruszy. za Garcię to 10 mln pewnie max. Druga kwestia to sama operacja z Frimpongiem i Nicko to koszt rzędu 120 mln. Nie licząc premii za podpis, agenta itp. Nawet sprzedając Raphinia i Ferran plus Garcia nie zarobimy takiej kasy. Nie wspomnę o tym, że obecnie nie możemy zarejestrować Balde, Roqu, Martineza a tym myślisz o takich transferach.
2
@DJ6 wreszcie głos rozsądku. Taka jest prawda ale większość tutaj marzy jak kibice naszej kadry narodowej.
4
@Czarny_ck taaa i frytki do tego XD jak Giudo który jest za darmo nie możemy zarejestrować i już Atletico wskoczyło o prowadzenie po jego podpis. A ty wywalasz takie głupoty
0
@Erik0 chyba 35 plus fati. Obecnie Fatiego nikt nie weźmie. Za wysoki kontrakt. Chyba że ktoś się nad nami zlituje i oddamy go za darmo
0
@Emerald Balde proszę Cię. Obecnie to on jest na innej półkuli...
5
Jak to możliwe, że blisko 40 mln naród nie może wychować sobie reprezentacji na solidnym poziomie światowym? Nie mam już tutaj na myśli topowych reprezentacji. Techniczne nasi zawodnicy to dramat. Poziom ekstraklasy dramat. To tacy Chorwaci mają fajnych Techniczne graczy, a naród o wiele mniejszy....
1
Cześć komentujących chyba nie rozumiem na czym polega zasada 1:1. To nie jest tak że kupimy dwóch graczy za 100 mln w kredyt i będzie ok. Żeby kupić kogoś np. Za 50 mln to za tyle musimy kogoś sprzedać. Kolejna kwestia to wynagrodzenia. Przekraczamy znacznie FFP. Lewemu znów poszła wypłata do góry, Lenglet będzie miał wynagrodzenie 3 w zespole, przed odroczenie jego pensji. On nigdzie nie pójdzie ewentualnie na wypożyczenie gdzie Barca będzie opłacać większość jego kosmicznego kontraktu. A gdzie tutaj rejestracja Martineza, Roque, Balde. Jesteśmy w nowym sezonie w większej dupie. Polecam nie napalać się i przytoczę tylko sytuację Guido z Betisu któremu kończy się kontrakt. Nie jesteśmy w stanie go zarejestrować dlatego pewnie pójdzie do Atletico.....
0
@swiergol2 Sport i Mundo są kontrolowane przez władze Barcy od dawna. Bez ich wiedzy nic nie wypuszczają. Możliwe że mają też nakaz wrzucania co chwilę pierdu o transferach których nie możemy zrealizować
0
@barcelonaLM żeby przewalić kasę to trzeba ją najpierw zarobić. Zasada 1:1 czyli sprzedajesz za 60 mln i tyle możesz wydać. Jeśli nie sprzedaż to nic nie wydasz....Kolejna kwestia to wynagrodzenia i FFP a tutaj to kolejne mega schody