0

@krzak82 błyszczał? Widziałeś chociaż jeden jego mecz w lidze brazylijskiej?

1

@RosjaninBut jego skill? XD przybliż co masz na myśli

0

@Magicc89PL w mojej ocenie to transfer na gwałt, ale tylko po to żeby desperacko odpowiedzieć na transfer Endricka do Realu.

0

@Rupert_Haubica każdy kto widział chociaż jeden jego mecz w Brazylii to przy Neymarze wyglądał jak czyściciel butów. On nie ma techniki. Ten Endrick to zjada go na luzie. Serio nie wiem czy skouci są ślepi czy to presja z strony Lapcia żeby kogoś tam kupić.

8

Zarabiając takie pieniądze w wieku 36 i grając w Europie to raczej nikt się nie rusza. Ba będzie wiecznie zachwycony. Druga najwyższa pensja u nas. Czy to nie brzmi jak żart? Nie wspomnę o jego grze bo tylko strzela z zespołami klasy średniej. Lapcio to potrafi wydawać nie swoje pieniądze....

0

Ciekawe czy Barcelona ma również pod kontrolą FFP i będzie mogła go zarejestrować....;)

2

Przed chwilą był artykuł od Kimmichu i Onanie :D ale lubią nakręcać kibiców na nierealne transfery ;)

0

@Campeon87 przestań sędziowie mylą się w LL w każdą stronę. My oczywiście lubimy na nich zwalać winę, nie dostrzegając słabej gry naszego zespołu. Widzę, że bardzo szybko uczymy się od Denzela który nie ma samokrytyki...

0

@dawidbudzik jak chcesz ciekawych transferów to kogo z pierwszej 11 chcesz sprzedać? Nie licz Raphini bo tam duża aromatyzacji jest obecnie. Plus kogo mamy nie rejestrować Martineza, Roque? Nie liczę Felixa i Cancelo którzy kończą wypożyczenie. Wraca Ansu, Eric Garcia którzy może będą chcieli zostać

6

@Campeon87 sędzia nie zawsze musi. Tylko jak są wątpliwości przez sędziów VAR. Dzisiaj stał 1,5 metra od akcji i nie zobaczył zagrania ręką piłkarza Sociedad. To ja to widziałem oglądając mecz w telefonie:D

2

Rouqe to w mojej ocenie od początku transfer bezsensowny. Widać było w Brazylii, że ma duże braki techniczne. Pisałem o tym kiedyś. Ale Lapcio pewnie chciał za wszelką cenę ściągnąć zawodnika po tym ja wyszło info o Endricku do Realu. Swoją drogą skala talentu tego drugiego jest na innej półkuli niż Roque. Pisanie o zasadzie 1 v 1 jest trochę nietrafione. Żeby kogoś kupić to trzeba kogoś sprzedać. Uzupełnienie kadry klasowym zawodnikiem wiąże się z sprzedażą kogoś z pierwszej 11. I nie mam tutaj na myśli Raphini na którym jest duża amortyzacja. Kolejny problem to rejestracja. W artykule nie ma o tym słowa. Obecnie bez rejestracji na nowy sezon pozostaną Gavi bądź Roque, Martinez, Eric Garcia, Ansu- chcę zostać, tak Lewy już wylatuje bo tak chce Lapcio i reszta :D Portugalczycy Joas, itp. Zwycięski projekt jak cholera ;)
PS. Pozostanie Denzela świadczy też o bardzo dużym problemie z FFP.

37

Pisanie, że Denzel to najlepsza obecnie opcją brzmi jak niesmaczny żart. Piłkarz wspaniały ale trener fatalny. Bez samokrytyki, wiecznie mówiący byliśmy lepsi ale- sędziowie, trawa itp. Kolejna kwestia to honor którego nie ma. Publicznie mówił, że odchodzi nieważne co się stanie. Teraz zostaję....bo mu się podoba. A czy podoba mu się, że z wielkiego piłkarza stał się pośmiewiskiem? Bez honoru? Nie przeszkadza mu, że w ten sposób ośmiesza siebie I klub który ponoć kocha? Nie wspominam już o ostatnim tygodniu i najważniejszych porażkach w sezonie. Żenujący spektakl uderzający w Barcelonę pod każdym względem. Laporta? Brak mi słów. Kręcący afery pod kibiców i próbujący zatuszować własne błędy......polityk z portretów

0

@Mroziu co ty bierzesz? :D też kupię

0

@Lucyfffer nie wiemy czego chce. Tylko w naszych gazetach od dawna piszą że chce tylko do Barcy. W innych jakoś nie. Wszystko zweryfikowuja pieniędzy. A na tym polu nie mamy dużych możliwości

0

@Chlebek23391 tylko, że Saka zahaczył jedną nogą i to było ewidentnie widać, że szukał kontaktu. Tutaj w sekwencji Lucas przez wysuniętą nogę Cubarsiego trafia najpierw lewą co wytrąca go z biegu. Konsekwencją tego jest drugi kontakt prawą nogą Lucasa. Sytuacja na karny ewidentna. Czytałem masę opinii i wszędzie pisali, że karny jak byk. Zresztą powtórki które wrzucane są przez Katalońskie media nie pokazują pierwszego kontaktu z lewą stopą Cubarsiego. Przypadek? Nakręcają nas kibiców, że to wszystko sędzia. A ja powtarzam po raz enty. Przegraliśmy przez nasze błędy nic więcej. Mamy tez szczęście, że Vinicius miał gorszy dzień bo z kontr 2 by nam wrzucili jeszcze.

0

Wczoraj czytałem, że Real złoży ofertę za B.Silve. potrzebują zawodnika na profil Modrica który zapewne odejdzie. Powodzenia z naszej strony przy negocjacjach;)

0

@Arczi57 tylko jak dobrze zobaczysz cała sekwencje to najpierw Lucas zahacza lewą nogą i później prawą. To ewidentnie błąd Cubarsiego i faul. Jak by tylko zahaczył prawą można uznać, że nurkował. Nie zmienia to faktu, że błąd Cubarsiego. Każdy przeciwnik to wykorzystuje. My również byśmy szukali kontaktu

0

@Lokusekpl 100% racji

9

@Afterlife ale nie obrażaj gościa nieważne z jakiej strony jest. Piszę prawdę REFF nikomu nie udostępnienia nagrań, takie są realia

3

Bosszzze..... człowiek kompromitacja. Najpierw publicznie mówi, że odchodzi nawet jak wygra LM, a teraz myśli o zostaniu. Za grosz honoru. Jak zostanie to kolejna kompromitacja naszego kochanego klubu. Mam nadzieję, że jednak odejdzie. Moze zabrać Lapka przy okazji.

0

@AnalizaTV co do bramki widmo jak to niektórzy mowią Lamala, to niesiety większość nie rozumie pojęcia perspektywa i kąta. Jasne bardzo bym chciał żeby bramka faktycznie była. Polecam zobaczyć zdjęcie z meczy PL, chyba Liverpool - City. Sytuacja Salaha. Gdzie z perspektywy trybun i kamer piłka była za linią i to zdecydowanie. Po sprawdzeniu technologii gol-line piłka nie przekroczyła całym obwodem linii. Widziałem sporo powtórek i jak wspominałem wcześniej więcej przemawia za brakiem gola.
Co do sytuacji Fermin-Rudiger- no bez jaja jaki karny :)
To, że Cubarsi wystawił nogę to tylko jego błąd. Każdy zawodnik by chciał to wykorzystać. Tutaj akurat dwie nogi Lucasa zahaczyły.
Największa fakt kontrowersja to faul na Yamalu. Sytuacja zupełnie inna niż przy zachowaniu Araujo. Było dwóch obrońców minimlanie poniżej linii biegu Lamala i jeden blisko. Więc szansa, że ktoś przeszkodzi mu w akcji jest dość duża. I tak pewnie sędzia to zinterpretował. Przy faulo Araujo odległość była bardzo duża i inny obrońca Barcy nie miał szans zatrzymać akcji PSG. Camavinga zresztą bardzo pewnie faulował tzn. tak jak by się nie obawiał czerwonej kartki. Takie odnosłem wrażenie. Czy słusznie tylko żółta? Nie wiem to już eksperci muszą się wypowiedzieć.
Reasumując szukanie skandalu to chyba nasze główne zadanie. Idealnie wchodzimy w narrację Denzela. Zagraliśmy słabo i tyle. Popełniliśmy dużo błedów i to wykorzystali. Zresztą oni to potrafią. Znów wysoko linia obrony ustawiona jak w SPH. Szczęscie nasze, że Vinicius nie miał dnia bo by nam wpakowali w kontrach 2 bramki. Real na niskiej intensywności z nami wygrał. Koniec kropka. Szkoda, że Denzel nie ma samokrytyki.

0

@David_Martin FdJ też chyba ma jeszcze amortyzację. Coś czuję, że jak FdJ gdzieś odejdzie to zacznie grać bardzo dobrze. Pamietam go z Ajaxu, grał zupełnie inaczej. Myslę, że nasza taktyka i holowanie piłki mu nie pasuje.

0

@haunter21 no RL9 to typowa i topowa 9. My raczej przy obecnym systemie nie potrafimy grać z takim napastnikiem.

0

@Czarny_ck Felix ma bardzo duże skoki formy. Najczęściej zagra słabo 4-5 męczy i jeden bardzo dobrze. Jeśli mnie pamięć nie myli to dobre jego występy są z średniakami LL. Co do Raphinii to zastawiam się czy nie lepiej by wyglądał jako 9. Skrzydłowy z niego żaden, ale w polu karnym dobrze się odnajduje. Zresztą porównania tych dwóch graczy nie są sensowne bo Raph to Skrzydłowy, a Felix 10. Martwi też gra RL9. W tym sezonie jest blady i w kolejnym będzie pewnie gorzej. Roque nie gra praktycznie nic. Stracił połowę sezonu na ogranie. Niestety mam wrażenie, że w kolejnym sezonie nasza kadra będzie gorsza przez problemy finansowe.

0

@David_Martin tylko nie zapomnij, że to LL ;) po za tym jeśli nawet bramka była bo ktoś np. nagrał idealnie moment na telefonie to nie powtórzą meczu.
Dlaczego? Bo to nie jest błąd sędziego. Oni będą weryfikować tylko co sędziowie widzieli w kamerach VAR.

0

@PatrykBialoglowski Patryk to bagno zostawił sam Laporta. Sprawa Negreiry to też jego kadencja. Druga kwestia, dług który przejął po Bartku. Przecież Bartek sam tak klubu nie był w stanie zadłużyć. To się zaczęło na długo przed jego rządami. Laporta zrobił coś czego nie powinien. Zamiast pieniądze z dźwigni przeznaczyć na spłatę długu i restrukturyzację postanowił postawić wszystko vabank. Za otrzymane pieniądze kupił zawodników. Może się uda i zdobędziemy LM. Rozłożył pensje w czasie bo uznał, że wygramy wszystko i będzie później dobrze. A teraz nie mamy możliwości na rejestrację Roque, Martineza, Gaviego, Fatiego o Cancelo jeśli ma tu grać nie wspomnę. Dźwignie nam już nie pomogą bo nie będą liczone do FFP. Przekombinował i poźniej powie, że zrobił co mógł ale to wina sędziów w LL i LM, że jest tak kiepsko. Chłopie to polityk i na tym zawsze bazował. Ściga do zarządu ludzi z rodziny i znajomych. Dodatkowo swoimi wypowiedziami jako szef tak wielkiej instytucji jaką jest FC Barcelona ośmiesza nas przed całym światem . Perez przy nim to jest dopiero big boss. To że kiedyś się udało super. Ale teraz się nie udaje. Dlaczego bo to inne czasy i inne realia. Powinien odejść razem z Denzelem. Plus przebudowa stadionu która jest ponad dwa razy droższa niż SB. W okresie gdzie musimy spokojnie spłacać zadłużenie. Jasnę CN potrzebuje remontu ale czy teraz? na już? i za takie pieniądze? Przez prawie dwa lata spadnie nam przychód z biletów itp. Gdzie tego teraz najbardziej potrzebujemy! I latamy w sezonie do USA żeby zagrać za parę mln bo potrzebujemy ich do budżetu! No bez jaj!

1

@Values niby co takiego robi?

9

Ogólnie nic złego nie ma w tych wypowiedziach. Na podstawie kamer jakie mają nie mogą określić na 100% czy piłka przekroczyła linię. Szczerze mówiąc dzisiaj widziałem masę różnych ujęć i niestety raczej piłka faktycznie całym obwodem nie przekroczyła linii.
Akcja Fermina to też niestety nie faul.
Kurde Laporta się ośmiesza, Xavi się ośmiesza. Duża część kibiców tutaj przy okazji też. Na siłę szukamy wytłumaczenia na słabą grę zespołu. I co gorsza sporo osób podłapało wersję Denzela... graliśmy dobrze ale to wina sędziego.
Oglądając mecz widać było, że Real był zmęczony po City. Brak Mendyego, Carvy. Gołym okiem można było dostrzec, że grali na pół gwizdka. Oszczędzali siły. My za to wychodzimy podstawowym składem i nie potrafimy wygrać!! Ba chociaż zremisować!! Wyobraźcie sobie, że oni grają cały sezon bez typowej i topowej 9. Teraz przy samym Viniciusie musi być zawsze dwóch zawodników. A co będzie jak przyjdzie Mbappe. Dwóch takich gości zmiecie nas z planszy.
Plus 9- Endrick. Oglądałem sporo meczy z udziałem Roque i Enrdicka jak pojawiły się pierwsze informację o zinteresowaniu. Endrick w mojej opinii od początku był zdecydowanie lepszy niż Roque.
Czy był karny na Lucasie? Oczywiście. Cubarsi wystawił nogę, jak zobaczycie nagrania to najpierw Lucas zahaczył lewą nogą i później prawą, co wytrąciło go z biegu. Czy nurkował uważam, że lekko pewnie tak. Nasz Suarez pod kontem wymuszania fauli których nie było, trzeba sobie to przypomnieć ;)
Reasumując przegraliśmy przez nasze błędy nic więcej. Cancelo- od początku pisałem, że to nie będzie dobre rozwiązanie, City i Bayern go nie chcieli. Było wiadomo od początku dlaczego i teraz to dodatkowo pokazał w najważniejszych meczach.
Felix to chłopak na grę z średniakami z LL, nie na poważną piłkę w Europie. W środku pomocy jedynie Gundo pokazuje wysoki poziom i ciągnie całą linię.

0

@JarekS tak z innej beczki. Podczas akcji Lamala i kontrowersji czy piłka przekroczyła linie. Jak mam wrażenie, że będący na spalonym w tej akcji Cubarsi przeszkadzał Luninowi. W mojej ocenie to raczej spalony. Jak ty uważasz?

0

@David_Martin jaki? bo nie przypominam sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?