0

@Commando fantastyczny XD jak byś prześledził jego ostatnie 2 sezony i oglądał w akcji inaczej byś pisał. O kontuzjach nie wspomnę

1

@KibicBarcy84 zgadzam się w 100%

0

@Kubik23 jaki top? Oglądałeś jego mecze z ostatnich dwóch sezonów?XD do topu to my bardzo daleko

1

@Inmessionate10 problem tylko taki, że Olmo to nie zawodnik z topu. Ostatnie sezony miał przeciętne. Tylko Euro mu wyszło, gdzie gołym okiem najlepsze reprezetacje były zmęczone sezonem i chyba z małymi motywacjami.

1

@BORO_12 przecież nikt po za Arabami nie da nam kwoty żeby wyjść na zero. Ten transfer i tak będzie na minusie. Bo do Arabii nie pójdzie. Oferta Lazio jeśli prawdziwa jest bardzo dobrą. Nikt z Europy nie zaoferuje nawet zbliżonej.

0

@rav może to PSG było jego wyborem, a nie Barcelona? Dlatego otrzymali taką informację, a nas olał l.

1

Kiedy wreszcie szanowny grubcio Lapcio przedstawi sprawozdanie finansowe za ostatni sezon? Coś bardzo przeciągają

1

@Tibu jasne dobrą opcja. Wrzucimy post:) Zakład stoi. Stwierdziłeś, że sytuacja była gorsza niż teraz, z czym się nie zgodzę bo obecnie zmykamy budżet bez strat poprzez sprzedaż aktywów:) do tej pory zresztą zarząd nie przedstawił sprawozdania finansowego za zeszły sezon. Czekają na możliwą kasę po Libero lub Nike bo inaczej będziemy mieć budżet na minusie.
Mistrzostwo też pamiętaj wynikało z transferów które przeprowadziliśmy.
Na transfery kasę otrzymaliśmy poprzez sprzedaż aktywów klubu.
Ja tam nie jestem pesymistą ale bardziej realistą:)

0

@Tibu Ja nie narzekam na sytuację bo wiedziałem jak to będzie wyglądało przy obecnym zarządzaniu:) jasne możemy się założyć. Daj info tylko o co:)

0

@Tibu tylko, że Real wyciągnął wnioski z ery galacticos i budują skład od młodych, a nie już ukształtowanych gwiazd. Po za tym nie wiemy co nim kierowało, może większe pieniądze lub wolał bardziej Real od Barcy.
My niestety nie wyciągamy wniosków.
Athletic ma większe szanse na wygranie LE niż My LM.
Pewnie zdecydowana większość zawodników woli wygrać LE niż mistrzostwo Hiszpanii.
Co do samego mistrzostwa LL to faworytem nie jesteśmy I pewnie przez parę lat nie będziemy.
W mojej ocenie jeśli odejdzie to do PL.
Chociaż kluby PL jakoś nie wykazują większego zainteresowania.
Jedno jest pewne, że Nico u nas nie ma gwarcji na trofea. Za to ma gwarancję, że u nas będzie długa niepewność co do sytuacji ekonomicznej i sportowej.

0

@pride1899 ciężko stwierdzić czy mogliśmy dać 14 mln brutto skoro nie możemy rejestrować i przekraczamy budżet wynagrodzeń o 200 mln.

1

@Tibu porównanie Mbappe w Realu do Barcy i Nico to zupełnie inna bajka. Real na arenie Europejskiej dominuje od wielu lat. Już nie wspomnę o finansach gdzie przy ich sytuacji ekonomicznej mogą co sezon wzmacniać skład kimś z topu. Tam ma gwarancję trofeów. U nads jej nie ma. Nie ma też gwarancji finansowych oraz projektu sportowego.

2

Niedawno była informacja, że otoczenie Nico było wściekłe po słowach Deco, że albo teraz albo nigdy. Oczywiście jeśli faktycznie tak powiedział. W mojej ocenie on tutaj nie przyjdzie ani teraz ani za rok. Jeśli prawdą jest, że oferujemy 7 mln za sezon, a w Athletic ma obecnie 10 mln to z czym do ludzi.

2

Widać gołym okiem, że w tym klubie nie istnieje żaden projekt sportowy. Transfery są robione na szybko bez większego przemyślenia.
Nie mamy klasowego pivota i to powinien być główny cel. Jeśli chodzi o LS nie jest to aż tak palący problem jak pivot czy PO. Ale rozumiem, że chcieliśmy iść po Nico- bardzo dobry piłkarz może jeszcze nie top i za rozsądne pieniądze.
Nie uda się zapewne ten transfer, więc idziemy po ŚPO który ma pojedyńcze mecze bardzo dobre więcej gra piach.
Merino który mógłby być dobrą alternatywą i za w miare rozsądne pieniądze zaraz pójdzie na Arsenalu.
PO- Cancelo się u nas nie sprawdził zresztą żaden klasowy klub go nie chce. A teraz chcemy wywalić 30 mln. Jeśli dobrze doczytałem to funtów.
Wszystkie te ruchu wyglądają jak jedna wielka prowizorka. Nie wspominając o kredycie czy problemach z rejestracją. Do tej pory nie ma sprawozdania finansowego za sezon.
Śmierdzi to kreatywną księgowością żeby ukryć w jakiej masakrycznej sytuacji finansowej dalej jesteśmy.
I nie mam juz tutaj nawet pretensji do Deco bo i tak wszystkim kieruję zapasiowny Lapcio.

0

@Sebolnet Barca ma problem z rejestracja bo dalej przekracza FFP o 200 mln. Płacimy za dużo za wynagrodzenia.
Druga sprawa, że dalej wydajemy więcej niż mamy przychodu. Jedynie sprzedaż aktywów tzw. dźwignie Laporty sprawiają, że nie mamy strat w budżecie. Po chłopsku tuszujemy dalej problem z wydatkami po przez sprzedaż części naszego zysku w przyszłości.
Kwota zaległa z Libero czy nawet bonus z Nike pozwoli nam zamknąć budżet za zeszły sezon i być spokojnym o nadchodzący. W kolejnym roku sytuacja się powtórzy jeśli nie zrobimy porządku z naszymi wydatkami. Niedługo nie będzie co sprzedawać. Niestety sytuacja wcale się nie poprawia, a jedynie pudrujemy trupa.

1

@partymaker tu chodzi o problemach kiedy nie opłacasz raty w terminie. Co w naszym przypadku stało się norma

0

@Fake69 każdy tzn. jaki?

0

Uwielbiam go za serce i zaangażowanie. Ale mam też duży problem bo w ofensywie nie kreuje, często statyczny po za świetnym presinegiem. Ogólnie z przodu mało daje jako np. ŚPO. W obronie też popełnia dużo błędów i często gra to tyłu. Czyli ŚP czy ŚPD opada. Ja od dłuższego czasu nie mam pojęcia na jakiej pozycji on może grać dobrze.
Walczak niesamowity, często gra na granicy kartki ale nic po za tym.
W mojej opinii to zadanowiec z ławki ale nie na pierwszy skład.
Zaraz dostanę pewnie pojazd od większości z użytkowników. Ale za nim się rozpędzicie wrzućcie mi jego jakieś cechy których nie dostrzegam np. prostopadłe podanie do przodu, wizja gry, niekonwencjonalne zagranie do przodu itp. W defensywie często gubi krycie, bardziej patrzy na gościa z piłką niż na tego który właśnie mu ucieka.
Szarpie na całym boisku to fakt i jak dla mnie świetny jest ale nic więcej w nim nie widzę.
Kolejna kwestia za swoją nadmierną agresję może zostać prędzej czy później przez kogoś wyjaśniony.
Szczera ale bolesna ocena.

1

@paulbruno co w tym dziwnego jak przekraczamy FFP o 200 mln, tzn. o tyle przekraczamy limit płac.
Co do samego transferu Dembele to sprzedaliśmy go za 50 mln, ale z tego co pamiętam to do kasy klubu wpadło 25-30 mln, reszta dla zawodnika. Więc dodając do tego pensję Dembele to nie zwolniliśmy 66 mln jak piszesz.
Kolejnym problemem jest, że płace u nas z roku na rok rosną. I dalej wydajemy więcej niż mamy przychodu. Jedynie sprzedaż aktyw klubu czyli tzw. dźwignie pomagają nam zamykać budżet bez straty.

2

@karolup Laporta tutaj jest mocno opowiedzialny za przekaz w mediach które kontroluje MD i Sport. Informacje powinny być bardziej stonowane.
Tutaj w każdym okienku jest na maxa pompowany balonik, a wychodzi jak zwykle.

0

@papryk13 trzeźwy. Powiedz proszę co daje w ofensywie i defensywie po za pressingiem?

0

@lntrowertyk Yamal ma mega potencjał. Ale jaki ma Gavi? Bardzo go lubię ale poza walecznością i sercem nie daje nic ani z przodu w ofensywie, w obronie popełnia dużo błędów. Nawet nie wiem na jakiej pozycji go wystawić. Nie rozumiem na jakiej podstawie mówisz o potencjale.

0

@Greenalley nie wróciliśmy to żadnego 1v1

2

@BORO_12 zgadzam się w 100%. Ta informacja to pic na wodę

0

@Murazor przy obecnym zarządzaniu nie można napisać nic dobrego. Laporta wcale nie poprawia sytuacji tylko pogłębia problemy i odkłada je na później. Dlatego co do jego zarządzania nie napiszę dobrego słowa.
Brak pomysłu na finanse i brak pomysłu na projekt sportowy.
Co do kredytu na pensje mówił o tym były przyjaciel Laporty i nie mam teraz linku.
Mogę jutro podrzucić może mam na drugim komputerze.
Przecież wiadomo, że o tej pożyczce nitk w Katalonii nie będzie pisał bo zaszkodziłby Laporcie. Po za tym Lapcio kontroluje Sport i MD.

0

@azsiezaloguje chyba sprzedany za max 20 mln

0

@mateusz33 nie zapłacą tyle vo wiedzą że musimy się go pozbyć. Po za tym muszą dać mu bardzo wysoki kontrakt żeby go skusić. Więc mu tutaj nie mamy siły przy tym transferze. Zresztą on nie odejdzie do Arabii. Zostanie w Europie. I tak na tym transferze będziemy na minusie

0

@Victimius równie dobrze możesz dodać do tego Araujo, Albe i Gaviego.
Swojego udajemy, że nie widzimy ale obcych rzecz jasna tak....

2

@Murazor źródło po pożyczce na pensję wychodzi od byłego przyjaciela Laporty. Zresztą wszyscy znający się na finansach odeszli od Lapcia. Włacznie z Alemany.
Obecnie domykamy budżety tylko po przez sprzedaż aktywów.
Faktycznie dalej więcej wydajemy niż zarabiamy.
Lapcio się trochę bawi w drugiego Bartka.
Jeśli chodzi o pożyczkę na transfer Nico to już było kilka wzmianek na portalu.
Lapcio zamierza 100 mln wziąć pod kredyt.
Co do samego Gundo i transferze wypowiedział się kiedyś co do motywacji w wieku 33 lat.
Obecnie nie posiadamy projektu sportowego. A co do samych doniesień ilu topowych graczy tutaj trafiło? Media od Lapcia jedno, rzeczywistość drugie.

0

@JarekS też uważam, że Olmo to strata pieniędzy. Jednak co do samych ofensywnych pomocników SPO to się nie zgodzę. Jasne mamy Ferrana ale nikogo więcej. Perdi to nie ofensywny zawodnik bardziej grający pozycyjnie czyli głownie do tyłu. Gavi to nie wiem szczerze jaką rolę on ma pełnić. Bo po za mentalem i walką nie daje nic w ofensywnie, żadnej kreatywności i w obronie popełnia sporo błędów. Fermin jakoś nie jestem przekonany co do jego kreatywności ale walczak. Gundo to facet który potrafi coś zagrać i ma dobre rozwiązania ale to typowy ŚP. Pozostaje jeszcze Raphinia który może tutaj zrobić robotę. Typowym ŚPO był Felix ale był wrzucany na LP. Więc ja nie do końca wiem co masz na myśli, że mamy dużo ŚPO.
Jasne może i kilku jest ale jakość słaba.
Co do samego Olmo to mimo wszystko ma przebłyski i nie jest właściwym rozwiązaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?