2

Bardzo dobre sędziowanie Marciniaka. Przy faulu Cubarsiego najpierw trafia w nogę. Ewidenty karny. Z synem się się kłociłem ale od razy widziałem w tv wejście najpierw w nogę. Ręka w polu karnym Interu? Chłop upadał naturalnie... Po powtórkach wejścia na Yamalu faktycznie minimalinie przed polem karny. Pozdrawiam rozumnych!

1

@Malcom tak 15 ;)

1

@Inmessionate10 Bayern jest od początku sezonu bez formy, Real to sam Carlo sabotuje złym ustawieniem i wyjściową jedenastką.

0

@Kengo trzeba na nich uważać. Widać, że zaczynają grać coraz lepiej.

2

@Lewangoooolsky no tak już nie płacimy Negreirze to nam sędziowie nie pomagają ;) Jaki brednie piszesz to szok xD

0

@Doony7 dlatego z nimi wygraliśmy...

0

@gracianho7 jaki Nico xD latem to ruchy transferowe będą praktycznie wykluczone bez dużych sprzedaży. Może jakieś wypożyczenie. Trzeba pamiętać, że w straty trzeba będzie wliczyć przychód z gry połowę sezonu na CN. Lapcio wpisał to do budżetu a sami wiemy, że może uda się zacząć grać pod koniec roku. Plus nowe kontrakty dla Lamala, Gaviego czy Araujo. Obciążenie budżetu płac będzie bardzo duże.

1

@cracker 80 mln za zawodnika z rocznym kontraktem? XD

0

@pilkarzyna decyzja pewnie zostanie przyśpieszona. Po za tym LL i Reff mają dać wiosek do sądu o wstrzymanie rejestracji. Wyrok może być tylko niekorzystny dla Barcy.
Patrząc jak szybko sądy rozpatrywały nasze wnioski z grudnia to i tutaj decyzja będzie będzie bardzo szybka.

0

@Ronad10 ty zawsze jesteś najmądrzejszy. Twoje komentarze są zawsze zenujace i dziecinne. Zobaczysz że tak się stanie i będziemy pozamiatam jako klub. Zresztą już jesteśmy wizerunkowo i finansowo.

0

@Ronad10 @pilkarzyna oczywiste że nie przejdzie bez echa. Max 2 tygodnie cofną tymczasową rejestrację. Przez tą decyzję w całej Hiszpanii jest oburzenie. Nawet w parlamencie Hiszpanskim zajmują się to sprawą.
Wszyscy zarzucają decyzję stricte polityczna i tak to wygląda.
Jeszcze zachowanie Laporty nakręciło spiralę.
Jestem przekonany, że cofną nam to rejestrację i to nie za 3 miesiące ale za 2 tygodnie, a może i szybciej.
Ja nie wiem jakiego my mamy durnia za prezydenta, jak można tak się zachować.

0

Tak 70 mln za zawodnika który ma rok kontraktu. Chyba kogoś tam ponosi mocno ;) 35-40 mln

0

@endriu nie wywiązała się. Jakby tak było LL i REFF zarejestrowali ich od razu.

0

@DJ6 Bilbao grało fatalnie- nie potrafili w prostych sytuacjach wykonać ostatniego dobrego podania. Przy tym nasi zawodnicy nie szczególnie ich w tym naciskali. W mojej przegrali mecz na własną prośbę. Plus Inaki Williams im pomógł przegrać. Nawet przy bramce Lamala Bilbao zagrało podanie do obstawionego zawodnika, a obok stał w środku niekryty świetnie ustawiony zawodnik.

1

@Czarny_ck nie jest normalnie zarejestrowany.

0

@Nightraider wspominałeś, że dług bankowy zmalał w komentarzu więc chciałem to sprostować ;) Dlatego właśnie sprzedaż aktywów było najgorszym możliwym rozwiązaniem ale i najłatwiejszym. Dlatego uważam, że poszli na najmniejszej linii oporu bez próby szukania innych rozwiązań.
To wszystko nam się odbije czkawką z nawiązką.
Sam powrót do zasady 1:1 po sprzedaży VIP jest tylko chwilowy i zarząd doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Nie zdziwię się jak pójdą w styczniu po jakiś transfer. W lecie może to być niemożliwe. Będzie trzeba wpisać minus za Barca Studios plus minus za brak powrotu na CN, które uwzględnili w budżecie na ten sezon.
W mojej ocenie kłopoty dopiero zaczną się latem i będą się pogłębiać.
Współczuje nowym władzą jak zobaczą jaki bajzel zostawi Laporta.

0

@Nightraider na jakiej podstawie wnioskujesz, że mamy mniejszy dług bankowy? Przecież dług bankowy znacząco urósł. W 2022 braliśmy pożyczkę na spłatę długów krótkoterminowych w wysokości 500 mln. Transfer Olmo również kredyt. Plus inne mniejsze. W dodatku największe przychody z dźwigni w wysokości ponad 200 mln zostały przepalone na transfery Lewego, Kounde itd.
Sprzedaż aktywów to jest najprostsze rozwiązanie i nawet dziecko tak potrafi zrobić. Szukanie innych źródeł dochodu to jest podstawą biznesowa.
Laporta jak to ładnie ktoś powiedział spina to na tritiki które wreszcie pękną.
Wiele problemów sam stworzył.
W dłuższej perspektywie Sprzedaż aktywów będzie bardzo odczuwalna.

0

@stefan91 nie zarejestrują to jest bardziej niż pewne.

0

@Duriel oczywiście że @Pawel1985 ma rację. Nie mamy obecnie żadnych prawa do zawodnika, nie można wypożyczyć niezarejestrowanych zawodników. Olmo może rozwiać kontrakt i nic z tym nie zrobimy. Podobnie jak Victor który nie ma takiej klauzuli.

0

@Koriolan ale zmiana akurat przy umowie z Nike jest logiczna i dobra. Rozłożono przychody z umowy lata jej trwania. Czyli dzięki temu możemy co roku dopisywać pewną kwotę to przychodu z sezonu. Gdyby tak nie było dostajemy jeden duży zastrzyk gotówki i później przez 15 lat nie mamy przychodu. Opcja z rozłożeniem jest bardzo dobrą i w dłuższej perspektywie korzysta dla klubu. Inna kwestia, że sprzedaż loży VIP za 100 mln na 20 lat jest bardzo niekorzystna.

0

@19Macio93 przelew musiałby wyjść 31.12 i od razu dostają potwierdzenie. Więc przelew musiał wyjść po sylwestrze co za tym idzie nie mogą być zarejestrowani. Odwołanie się w sądzie nie przejdzie. Żadna siła wyższa tutaj nie wystąpiła. To Laporta za późno załatwiał formalności. Pójście do normalnego sądu oznacza z automatu, że Olmo z Victorem nie zagrają w tym sezonie. I jestem przekonany, że wtedy Olmo aktywuje klauzulę w kontrakcie.

1

@Sekstet2009 LL nie zgodziła się. Jak by tak było już to z automatu pozytywną dostaje REFF. Zapewne LL wyraziła zgodę na nowe rejestrację od stycznia dzięki dźwigni. Ale nie mogła wydać pozytywnej oceny co do Olmo I Victora bo nie wyrobiliśmy się z terminem 31.12. Te informacje to pic na wodę.

1

@Tibu potwierdzenie przelewu jest zależne od klubu. Wystarczyło domknąć operację przed końcem roku, a nie próbować zrobić to w sylwestra. Co jeszcze oczywiste I żadna to siła wyższa. Sylwestra jest co roku zawsze w ten sam dzień.

0

W Marce jest informacja, że Barca przekazała dokumenty 3 dni po terminie. Jeśli faktycznie to prawda to o rejestracji możemy zapomnieć i pozostaje tylko batalia sądową.

1

@BOSSS85 nie zostaną zarejestrowani czas upłynął 31.12 i nic tego już nie zmieni. Data 3.01 to był wymysł Barcy, i teraz kolejny 31.01.

0

@Baratheon ja jestem zdania, że nie ma szans na rejestrację. Ale loże sprzedane mimo wszystko po kosztach. Najlepsze interesy można robić z Barceloną ;)

0

@Plama w wakacje już był temat sprzedaży lozy VIP. Dla przykładu Real wydzierżawił swoją loże za 200 mln i mniejszy procent całości. Słowo klucz "wydzierżawił, a my sprzedajemy za 100 mln. Czyli co nasza marka jest o wiele słabsza marketingowo od Realu?

0

@KrwawiaceoczyVEB musze poszukać artykułów. Pisali o tym w kilku artykułach przed i po świętach. Poszukam w wolnej chwili i wrzucę link.

0

@KrwawiaceoczyVEB przecież było masę informacji, że sprzedają 95% VIP na 20 lat za 100 mln. Zarząd teraz tego oficjalnie nie powie i nie ma co się dziwić. Sprzedaż po tak zaniżonej cenie to jest kryminał. Sam fakt, że płatność została podzielona na 2 części żeby umowy nie zostałe poddane głosowaniu przez socios.

1

@7black4 tak nie przesłali potwierdzenia dokonania przelewu. Było o tym kilka informacji. Dlatego z automatu zostali wyrejestrowani z LL i nie moga być zarejsetrowani ponownie. Barca interpretuje przepisy jak się jej żywnie podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?