OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@nowy19pl ktoś pisał, że 100 mln z VIP jest dodane do budżetu. Jeśli to prawda to mamy cały czas duży minus
0
@xavi890 jak nie było faulu? Faul jak byk. Ciekawe czy byś tak pisał jak sytuacja była odwrotna i sędzia by dla nas tego nie odgwizdał. Araujo to jeździec bez głowy i pokazywał to nie raz. Przypomnę czerwo z PSG, gdzie też płakał że było czysto, a zachował się jak obrońca z okręgówki.
5
Z tym MVP dla Rashforda to kogoś mocno odkleiło xD
0
@Ronad10 wiadomo, że ta żółta druga to śmiech na sali ;) ale dwa karne niestety powinien im odgwizdać.
1
@MrJanKo co ty bredzisz. Przecież tam sędzia nie odgwizdał dwóch karnych dla Realu.
1
@sebsbastiams.fcb.fan92 oczywiście, że nie chcę żeby Barca straciła puchary czy miała problemy w LL i LM. Ja tylko zwracam uwagę, że nasza linia obrony jest bardzo słaba. Można nawet powiedzieć, że nic się w niej nie zgadza.
Zwłaszcza po zeznaniach syna Negreiry.
Zresztą jak obejrzałeś vlog Michała to fajnie wszystko przedstawił.
Szef czy vice szef ? Jakie to ma znaczenie? Przecież do jedna klika sędziowska, która w Hiszpani robi co chce i niczym się nie przejmuje. Wstarczy popatrzeć na ich wybryki na boisku z ostatnich lat i obecnie.
Chciałbym bardzo żeby Barca z tej sprawy wyszła bez szwanku. Sama sytuacja jest dla nas wizerunkową katastrofą. Ale analizując to co powiedział Michał, w mojej ocenie argumentacja oskarżycieli ma większy sens niż nasza linia obrony.
0
@th@les 30 tys. euro miesięcznie to dużo pieniędzy zwłaszcza dla jednej osoby. Ta kwota nie miała opłacać kilku sędziów tylko osobę która wybiera, który sędzia nadaje nadaje się na 1 czy drugą ligę. Czyli w skrócie ma wpływ kto sędziuje w LL i jaki np. klub lubi. Trzeba pamiętać, że środowisko sędziowskie w LL jest bardzo hermetyczne, więc nic dziwnego że nikt tematu nie podniósł. Teraz sędziowie nie powiedzą, że sędziowali pod jakiś klub, mają jeszcze na siebie bata kręcić?
Czy Perez wiedział? Myślę, że jak by był świadomy to tego by tak nie zostaił. Chyba, że specjalnie udawał, że nic nie wie, wiedząc że za kilka lat szambo samo wybije i sama Barca zniszczy swój wizerunek.
Uważam, że mimo wszystko argumentacja oskarżycieli jest o wiele bardziej sensowna, niż nasze tłumaczenie.
1
@ShawnC tak jak kolega napisał poniżej. Miał doświadczenie i jeśli nie chodziło o korupcję sportową to "raporty" mogl robić nie będąc szefem sędziów. Doskonale znał całe środowisko. Miał swoją firmę I mogl spokojnie wystawiać faktury
0
@addept właśnie nie ma sensu. Płatności skończyły się w momencie kiedy Negreira nie był już wiceszefem sędziów. Dlatego zwykłe okradanie klubu tutaj nie przejdzie. W mojej ocenie argumenty oskarżycieli są dużo bardziej sensowne.
0
@Zmijas96 w LL ma dwa karne i 5 bramek z gry. Karne będzie u nich strzelał zawsze. Nie zmienia to faktu, że graczem jest świetnym. Szkoda tylko, że gra w tych barwach.
1
@ElRuso tak a nasi nie narzekają :)
1
Liczyłem, że Villareal więcej pokaże w tym meczu. Fajnie grali pierwsze kolejki. Sam mecz do oglądania bardzo słaby.
4
Szaman od Umtitiego ma nowe zioła. Podejście nr 2. Do 3 razy sztuka jak z Gavim się nie uda to ma jeszcze jedną szansę
0
@Derean lepszy od Araujo pewnie tak ale z tym operowaniem piłka to grubo przesadziłeś. On najlepiej wygląda przy odbiorach, a średnio przy rozegraniu.
0
@TAN pandemia to siła wyższa, w dodatku bez kibiców więc ich przypadek jest zgoła inny niż nasz. Laporta za dużo kombinuje. Mogli spokojnie powiedzieć w mediach że CN ruszy np. W grudniu. Bezpieczny termin i bez presji.
1
@MILOSZ_F22 nigdy nim nie był. Od zawsze był tylko zadaniowcem pod pressing. W ataku i rozegraniu nie wyglądam dobrze, w obronie popełnial sporo błędów. Ja zawsze uważałem go na wartościowego rezerwowego.
8
Serio? Okiwał dwóch obrońców z Andory wow !!!! 174 reprezentacja w rankingu FIFA jest moc ;)
0
@Rafalloxfcb dzięki za podpowiedź będę wrzucał coś pozytywnego :) a co do Realu to podziwiam ich za zrządzanie klubem, szkoda że u nas nie wygląda to tak dobrze.
2
@Laminedependencia dziękuję ... ;)
0
@Rafalloxfcb jak jest dobrze to co mam pisać? wtedy pije whisky i podziwiam naszą grę z satysfakcja, piszę wtedy jak jest źle :)
0
Czy się przyznał wątpię, ale faktycznie błąd sędziego na naszą korzyść ... znowu....
5
Lamine jasne wybaczymy ale grasz ostatnio za bardzo indywidualnie, sposób gry jest taki sam jak w zeszłym sezonie. Obrońcy zaczynają to coraz cześciej czytać. Potrzeba zmiany i więcej kreatywności...
0
@Rafalloxfcb ale był bliżej piłki, w takiej sytuacji przy sprawdzeniu na Varze nie mam mowy o karnym. Archio Var zawsze sprzyjało Barcy :)
Zresztą wywodzi się z Katalonii...
0
@Pussy Patrol przecież był już przed nim i kolano Yamala zachaczyło o drugą nogę zawodnika Rayo. To jest faul ofensywny Yamala.... masakra .... kibicem jestem Barcy ale tutaj nie ma faulu obrońcy.....
0
@Michal1975 a ja myslę, że będzie podobnie to wyglądało jak z Xavim. Pierwszy sezon super potem słąbo. Zresztą analizując pracę Flicka to też tak to wyglądało.
0
@Rafalloxfcb widziałem to killa razy, a zauważyłeś że zawodnik Rayo był przed Yamalem? Kolano Yamala trafiło w drugą nogę co można nawet uznać za faul ofensywny. Yamal nie miał kontroli na piłką, zawodnik Rayo ją miał bo był przed nim....
0
@aiven nie obroni...Na wszystkich forach piszą, że nie ma faulu, nawet nasz Archio Var, tylko ekspreci w Eleven uważają inaczej... notabnene kibice naszej Barcy ;)
0
@tomasthc Archio Var kataloński też napisał, że nie było faulu, to bardziej Yamal faulował. Zawodnik Rayo był przed nim i miał bliżej do piłki....
0
@tomasthc symulka... nawet kataloński Archio Var napisałe że nie ma karnego.... bardziej Yamal faulował ofensywnie...
0
@Pussy Patrol nawet kataloński Archio Var uznał, że nie ma karnego.....on nie musiał trafić w piłkę bo był przez Yamalem!!!