0

@siemper! masz rację. Co nie zmienia faktu, że nasz najważniejszy transfer w tym okienku jak i poprzednim(była walko o Nico ale ostatecznie Olmo bo też był brak gwarancji rejestracji dla Nico)- my nie możemy dać gwarancji rejestracji. To po co pchamy się w transfery? Przecież przez takie zagrania Laporty i Deco żaden zawodnik z topu nie przyjdzie.

1

@Moxley chyba ostro płyniesz. Ja nie jestem taki pewny, że LM wygramy w najbliższych latach. Już tak od 10 lat takie komentarze latają ;)

8

"G. Romero- na 150% Nico trafi do Barcy ;)" BTW to jest kompromitacja Laporty i Deco. W dodatku ośmieszyli nasz klub.

0

@barcelonaLM sama zasada 1:1 noc nie daje przy transferze. Ona tylko oznacza, że jeśli chcesz kupić np za 60 mln to za tyle musisz sprzedać. Kontrak np 12 mln to na taką kwotę musisz zwolnić miejsce do FFP. Czyli kogoś z wysokim Kontrakem się pozbyć

6

Diogo Jota nie żyje:( Ja pierdziele 28 lat

0

@robsesh klub kasy fizycznie nie posiada. Kredyt na wpłacenie klauzuli.

0

Tak I my wydaliśmy w ostatnich latach więcej na transfery niż Real. Lapcio to chyba bez kanapek .......

0

Wszystko fajnie ale sprzedaliśmy loze ViP żeby kupić Nico? Bo tylko z loży możemy pokryc kwotę transferu. To co sprzedamy za rok żeby mieć dodatni bilans finansowy? Zarządzanie klubem nie wygląda dobrze.

0

@jumpelzg jaki miliard? Czy ty czytałeś ich sprawozdania finansowe? 1,2 mld mają kredytu na przebudowę stadionu . To idąc twoim tokiem myślenia to nasza sytuacja jest dramatyczna- 1,3 mld zadłużenia(po Bartku i reszcie) plus 2,2 mld kredytu na przebudowę CN. Co daje zawrotną kwotę dla Barcy 3,5 mld długu. Kwoty za przebudowę stadionu nie wliczamy w dług...
Nasz klub jest zadłużony i Real nie ma nic z tym wspólnego. To tylko nieodpowiedzialna polityka poprzednich zarządów!!

0

@Krystiansigma2734 ale co ma do tego Real? Oni nie mają długów i bardzo dobrą kondycję finansową....

0

@Crosby9333 co za brednie. My nie mamy fizycznie kasy. Jak możemy mieć? Zakładając, że sezon zakończymy z mikro zyskiem. Mamy zadłużenie na ponad 1 mld euro, 20 mln kary od UEFA zaraz wleci, sprzedaż loży VIP najprawdopodobniej sprawi że budżet będzie na minusie( chyba że LL to zaakceptuje co jest mało prawdopodobne). Straty spowodowane brakiem gry na CN w drugiej połowie sezonu. Nie mamy kasy i przestańcie śnić. Są tylko dwie opcje-
Kredyt lub duża sprzedaż.
Bez tej ostatniej nie będziemy mogli zresztą go zarejestrować.

0

@torondirn nie stać nas. Jedynie raty wchodzą w grę. A klauzulę trzeba wpłacić całą. Z rejestracją to już inna historia

1

@MirusAmisz jakim toksykiem? Podaj przykłady co złego zrobił. Bo jeszcze niedawno większość kibiców widziała go jako kapitana. Teraz jak złapał kontuzję i jest fatalnie traktowany przez zarząd to jest bee. Oj pamięć szwankuje u dużej części kibiców.

0

@Pedryrodryges niestety masz rację. Ja uwielbiam Yamala ale to wieczne zejście na lewą nogę jest łatwe do rozszyfrowania, przez LO na wysokim poziomie. Przypina mi się mecz z Benfica jak Carreras też go tam zjadł. Notabene Real bije się o Carrerasa.
Wiem, zaraz ktoś napisze, że Robben też tylko na lewą schodził, ale piłka się zmieniła od tego czasu. Jest znacznie więcej mięśni, przy czym technika nie jest obca.
Co do sędziowania też się zgadzam. Pozdro!

0

@lucca87 polecam przeczytać artykuł z 2 dni wcześniej o rejestracji Garci i problemach. Właśnie ty musisz zejść na ziemię. Nie mamy kasy raz, przekraczamy FFP. Obecnie dźwignia z sprzedażą loży VIP nie została wliczona w przychodny na teraz.

4

Serio czytając o Leao, Nico,Lookmanie czy Diazie to są tylko bajki. Kupujemy Garcię za 25 mln I mamy problem z rejestracją. Przekraczamy dalej FFP. Znów kombinowanie. A tutaj wrzucają zawodników za 70-100 mln. Przecież najpierw musimy kogoś sprzedać za minimum 100 mln I zastawiać się czy możemy zarejestrować. Już nie wspomnę o możliwej karze od UEFA.

7

@Kapitan9 jaki transfer Nico. Przecież my nie mieścimy się w FFP. 60 mln też nie mamy szansy wyłożyć chyba że sprzedamy zawodników za około 100 mln. Ogólnie pisanie o Nico, Lookmanie czy Diazie to bajki. Nie mamy możliwości zrobić transferu na poziomie 70-80 mln. Dodam, że Garcia z Espanyolu za 25 mln I mamy już problem z rejestracją. Zejdzimy na ziemię

0

@Carlosss chyba max 20

0

Komunikat zawiera nieprawdę. "w przeciwieństwie do kryteriów LaLigi, która uznaje je za zwykłe przychody operacyjne". Przecież dźwignia z sprzedażą loż VIP została podważona i nie będzie mogła być ujęta jako przychód za sezon. Przez to będziemy mieć znów problemy z rejestracjami. Kolejna kwestia sprzedaż Barca Studios która blokuje nam FFP. Serio te oświadczenia to chyba pisze dziecko albo pospolity szef sekty której ludzie we wszystko uwierzą.
P.S. na zdjęciu nie widać jak rzuca kanapkami ;)

0

@slayer dokładnie.

2

@mercurial2000 tu bardziej chodzi o jego sferę psychiczną. Nie lubię po tym jak zachował się w stosunku do Gundo i nie przeprosił za swój bezmyślny faul z PSG.

3

Jaja jak berety. Miał odejść za 20 mln co uważałem, za nierealne. Jak ktoś realnie dałby 5-10 mln to max za transfer. Przy jego pensji i tak większość pokryje Barca... Monaco nie zapłaci nawet połowy tego co zarabia. To klub zarządzany z głową.

0

@Zielony55 jasne. Monaco nie wydaje dużo na pensję, więc większość pokryje Barca....

4

Dawanie takiego kontraktu w wieku 18 lat to mocne rozkładanie nóg przez Lapcia. Chłopak jest świetny ale pod koniec sezonu mam wrażenie, że zaczał gwiazdorzyć. Pod względem jakości gry fantastyczny, pod względem mentalnym powoli zaczynam mieć wątpliwości, skoro chce wydoić klub który ponoć kocha i jest na skraju finansowym. To nawet Messi w tym wieku takich kontraktów nie oczekiwał. Osobą kwestią pozostaje nasze FFP.

1

@Murazor przecież Lewy w poprzednim sezonie i FdJ byli najlepiej opłacanymi zawodnikami w LL. Kross był po nich. W tym sezonie to pewnie Mbappe zarabia najwięcej w LL ale to zrozumiałe. Barca zawsze dawała kontrakty z kosmosu. W Realu było to bardzo unormowane. Sorry uwielbiam Lamala ale w wieku 17-18 lat największy kontrakt w zespole? To przegięcie tak jak z Ansu....

0

@12Frost12 przecież gracz Interu ma bliżej do piłki niż Martin. W dodatku ma nad nim przewagę i Martin jest za jego plecami. Jak już to nasz zawodnik kopie w jego nogę, a nie na odwrót. Martin był tutaj spóźniony i taka jest prawda.

0

@ElKamil dostał info że faul był przed polem karnym. Więc po jakiego miał iść do monitora?

0

@12Frost12 przecież nasz Martin w pierwszej kolejności trafia nogę zawodnika Interu. Piłeś coś?

0

@Korek365 na tym nagraniu Martin trafia w nogę zawodnika z Interu....masakra bądzimy realistami jaki faul???!!! walka o piłkę...

0

Najbardziej smutne jest to , że najlepsze ekipy dały nam prezent do zdobycia LM. MC, Real, Bayern słabi jak nigdy. The Reds słaby start w drugą część sezonu. To była idealna okazja żeby wygrać LM. Niestety myślę, że kolejne lata będą dla nas gorsze. Real się podniesie i się wzmocni. Kluby z PL też wrócą na właściwe tory. Obawiam się tego, że etap Flicka zakończy się jak Xaviego. Pierwszy sezon super kolejny będzie nokaut. Inter dzisiaj pokazał jak grać z nami...Zbyt wysoko ustawiona linia obrony i wykorzystali nasze słabości.

Dlaczego???!!!

Bo nie mamy innych schematów gry po za jednym.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?