OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Values kto ma kompleks do nas?
0
@Ytari a brak drugiej żółtej dla Martina? Po za tym mieli dużo sytuacji i tylko tragiczna gra w ofensywie Celty nas utrzymała. Celta w przekroju całego spotkania była lepsza.
0
@szewjar Bayern Flicka miał wzloty i upadki. Tutaj Flick poszedł za ostro. Widać już, że zespoły zaczynają łapać jak z nami grać. Po za tym Flick mam czasem wrażenie, że jak wynik jest niekorzystny robi chaotyczne zmiany. W Bayernie miał maszynkę i zawodników z topu, tutaj tak nie jest. Ogólnie cieszę się, że jest wreszcie tener bez "DNA Barcy" ale mam wrażenie, że chyba trochę za ostro podszedł do tematu. Sezon kończy się maju, a nie październiku. W mojej ocenie nie dadzą rady kondycyjnie i to zaczyna być już widoczne. Pressing cały czas jest niewykonalny w całym sezonie. Nie wspomnę o bardzo wysoko ustawionej linii obrony. Wiele razy był spalone na centymetry przeciwników. Ale nasz fart zaczyna się wyczerpywać.
1
Niestety chyba zaczyna dziać się to czego się obawiałem. Weszliśmy za mocno w sezon i na mega intensywności. Żaden klub nie jest w stanie grać tak cały sezon. Z RS to było widać. Teraz tylko fatalna w ofensywnie Celta nie wcisnęła nam 2-3 bramek w pierwszej połowie. Plus nasze szczęście, że brak drugiej żółtej dla Martina.
0
@fotohobby z RS to nie mieliśmy nic do powiedzenia. Zdominowali nas. Celta też miała kupę szans w pierwszej połowie i nasze szczęście, że nic nie wcisneli. Kolejne nasze szczęście to brak drugiej żółtej dla Martina...
0
@BORO_12 Tah raczej wyląduje w Realu. Oni mają problemy w obronie i zdecydowanie większy budżet.
0
@Greenalley tylko w przypadku Endricka widać, że to poziom wyżej niż Roque. Nie byłem zwolennikiem transferu Roque oglądając jego kilka najlepszy meczy Brazylii. Szkoda, że nie udało się nam wciągnąć Endricka. Mimo wszystko potencjał ma zdecydowanie wyższy od Vitora.
0
@mildan1704 oni mają kompleksy? Niby z czym? Biją nas na głowę pod względem najważniejszych trofeow. Zapomnisz lub udajesz jak na naszej stronie wielu ludzi wylewają jad na Real. To my mamy większy kompleks niż oni. Pojedyncze wygrane nie są tutaj istotne.
0
@Adddi chyba w hokeja na trawie...
1
@krzakov serio to ty się ogarnij i zacznij interesować piłka nożną, a nie wrotkami. Jeśli uważasz, że to nie jest topowy pomocnik to masz ostro zaburzoną osobowość albo nie masz pojęcia o futbolu.
1
@seba444 bardzo dobrych zawodników?XD niby kogo? Pedri który jest wiecznie połamany i przeważnie podaję do tyłu i zwalnia akcję. FdJ który gra statycznie, rzadko do przodu bardziej zwalnia akcję i kręci bączki. Fermin to cały czas niewiadoma i nie jest rozgrywającym. Gundo to jedyny zawodnik z ścisłego topu który kreuje akcję i walczy w defensywie. Więc na jakiej podstawie tak piszesz?
1
Śmiać mi się chce jak pojedyncze osoby na forum piszą, że nie przeszkadza im odejście Gundo. Ludzie!!! To był najlepszy pomocnik poprzedniego sezonu! Bez niego byśmy mieli problem być w top4.
Pisanie, że Olmo wskoczy w jego buty XD Olmo to może mu buty czyścić. Dla mnie taka strata to bardzo duży cios i poziom zespołu spadnie.
Argument, że dużo zarabia i ma 33 lata to kolejna śmieszna kwestia. To jeden z topowych zawodników na świecie na tej pozycji. I spokojnie mógłby jeszcze 2 sezony pograć.
Same podejście klubu do Gundo jest zenujace i wstyd dla zarządu.
0
@Lisuu07 tak w nerwie wpisałem zła pozycję. Ale przy lepszym zespole w ofensywie to będzie dziura duża i sporo bramek stracimy. LO czy PO musi też potrafić dobrze bronić. To już niech gra jako skrzydłowy.
1
@jeronimofrancisco @jac55 racja w nerwach napisałem zła pozycję. Dzięki za poprawienie
0
Dla mnie Balde to jest jakiś dramat, gubi krycie, zostawia wolne przestrzenie. Odjeżdżają go jak chcą. Jasne ja rozumiem, że to PO bardziej ofensywny ale mimo wszystko jakąś pozytywną pracę w obronie musi robić....
0
@RC28 problem jest to, że nie mamy kasy. Branie kredytu 140-150(z premiami) mln na Leao może być zbyt kosztowne dla budżetu. Trzeba pamiętać, że obecnie mamy ujemny budżet, tzn więcej wydajemy niż zarabiamy, i tylko sprzedaż aktywów tzw. dźwignie pozwalają nam zamknąć finanse.
1
@KondiCules Leao to koszt rzędu 100 mln
7
Przecież te informacje to stek bzdur i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Barca płaci 30 mln I chłopak jest słaby i musi odejść. I teraz przychodzą kluby które dają taką samą kasę ?XD Nikt nie da za niego więcej niż 10-15 mln. Przecież to jest oczywiste. Chyba tylko klub idiota dałby takie pieniądze widząc jaki to zawodnik i w jakiej sytuacji jest Barca.
Bądźmy poważni. Nie odzyskamy kasy z tego transferu......
5
@BarcaToSensZycia nie mamy kasy. Przestań śnić. Klub który ma dodani bilans finansowy tylko dlatego, że sprzedaje aktywa. Bez 40 mln które mamy dostać po Libero zamkniemy budżet na minusie. Kasa na Nico lub Diaza pochodzi z pożyczki. Olmo ściągnęli na raty. Pierwsza płatność z tego co pamiętam we wrześniu. Juz sa informacje, że obecnie Olmo nie może być zarejestrowany. Mamy połowę sierpnia, a raportu finansowego dalej nie mamy.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Arekvip jeśli nie wiesz Co mają zarobki do ceny to bez sensu się wypowiadasz ;) to zawodnik formatu Halanda, Mbappe. Ma najwyższy kontrakt w LL którego Barca chciałaby się pozbyć i wiedzą o tym wszyscy.
0
@Czarny_ck w artykule napisali, że kasa jest na klauzulę zapewne z kredytu. Co do samej rejestracji to bajki, że przy zasadzie 1:1 możemy już bez problemu rejestrować. Przekraczamy dalej FFP o 200 mln. A jeszcze nie mamy zarejestrowanych paru zawodników.....
0
@BarcaKings965212 taaa jak w Lipsku jak był zdrowy ...........XD......XD
0
@Mistrzgry1 włącz myślenie. Fizycznie kasy nie posiadamy pomijam dług na 1,3 mld euro, nie dodaje tutaj jeszcze kosztów kredytu na przebudowę CN. Każdy kolejny rok kończymy z zyskiem 400-500 tys. euro tylko dlatego, że sprzedajemy aktywa klubu. Dlatego sprawozdanie finansowe Barcy do tej pory nie zostało opublikowane. Dlaczego? Bo bez kasy z Libero budżet zamkniemy na minusie. Bez sprzedaży aktywów i pożyczek mamy ujemny bilans, czyli więcej wydajemy niż zarabiamy. Transfer Olmo to rozłożenie płatności na raty- przy założeniu, że Nike nam wypłaci bonus 100 mln w który nie wierzę. Dlaczego? Bo wygrali z nami w sądzie.
Kasa na klauzlę Nico będzie pochodziła z kolejnego kredytu. Jasne dużo klubów piłkarskich z tego korzysta, ale nie przy ujemnym bilansie finansowym....
Nie wspomnę, że przekraczamy FFP w płacy o 200 mln.
Nawet jesli uda nam się wrócić do zasady 1v1 to i tak nie będziemy w stanie zarejestrować wszystkich zawodników.
Reasumując tak zadłużony podmiot z ujemny bilansem finansowym bierze kolejne pożyczki na transfery....Pachnie to kolejną tragedią... W dodatku poprzez sprzedaż aktywów ograniczamy nasze zyski w przyszłości....
1
@Arekvip z tak wysokim kontraktem? XD Jego cena spada mocno przez zarobki
0
@Fake69 ten worek pieniędzy najpierw musimy zarobić....
0
@MalanFCB oglądając jego ostatnie sezony w RB Lipsk to można być przerażonym;) i nie mam na myśli kontuzji ale jakości gry. Nie wiem jak można być tak durnym żeby wywalić 60 mln za zawodnika który nawet nie jest blisko zawodników z topu.
1
Organizuje zrzutkę na insta dla lekarzy którzy będą go badać. Im więcej uzbieramy tym większa szansa, że obleje testy medyczne!!! Kibice jednoczmy się, każdy cent przybliża nas do anulowania tego absurdalnego transferu!!! Jeśli zostanie trochę euro to polecam zamówić catering dla Laporty, jakiś taki ostatnio wychudzony....:(