Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już niestety chyba druga strona rzeki, oby vitor się spłacił, i przy okazji okazał się lepszym napastnikiem niż endrick ;)
0
Fajny skład, odpoczynek niektórym się przyda, fajnie jeszcze jakby cancelo i gundo odpoczęli.
0
Ja dałbym odpocząć cancelo i chętnie bym zobaczył forta od 1 minuty niech sie chłopak ogrywa
1
Na początku nie chciałem żeby odszedł, ale potem pojawił się lamine i już o Dembele zapomnialem.
Ps. Ten zaire-emery wygląda bardzo dobrze na początku sezonu chciałbym go zobaczyć w Barcelonie
1
Jak na razie duży ścisk w top 4
0
Ahh ten Ronaldo Araujo ;)
2
Na stronie realu piszą że to powinien być karny, więc na pewno mówią prawdę, bo oni chcą żeby rozgrywki były jak najbardziej przejrzyste, prawda?
9
Nie wiem jakim cudem sociedad nie prowadzi jeszcze 2-0 Barca do tego meczu nie wyszła
0
Ciekawy skład, po zwycięstwo Vamos!
2
@LM10GOAT okej dzięki
0
Kim jest ten mbacke bo ja pierwszy raz o nim słyszę dobry ktoś?
19
Jeśli Barca nie dałaby rady zdobyć mistrza to chciałbym żeby oni go zdobyli to by była piękna historia
2
A jak inni śpiewają puta Barca to nagle wszystko ok?
0
Już lepiej kogoś ze szkółki rozwijać w styczniu nikt dobry nie będzie dostępny za mały hajs a drugi napastnik by się przydał bo lewy bez formy (ciekawe czy ja jeszcze odzyska)
1
A dopiero co miał wracać na klasyk
1
@wojtek_ny My nawet nie musimy tego robić po ich zachowaniu widać że to prawda
0
No chciałbym zobaczyć go ten ostatni raz w koszulce blaugrany na nowym camp nou
0
On razem z neymarem i suarezem sprawił że zakochałem się w Barcelonie, nie będzie drugiego jak on
1
Szacunek za działalność pozaboiskową ale jeśli by chodziło o boisko on by był jednym z ostatnich do wygrania tego trofeum xD
3
No to odejmą nam punkty bo nie gramy w białych strojach
9
Ten piłkarz spadł nam z nieba niesamowity charakter, a no i lubię patrzeć jak śmietankowym żyłka pęka gdy Gavi niszczy ich swoją determinacja.
5
Jazda Barca możemy to wygrać