0

To już niestety chyba druga strona rzeki, oby vitor się spłacił, i przy okazji okazał się lepszym napastnikiem niż endrick ;)

0

Fajny skład, odpoczynek niektórym się przyda, fajnie jeszcze jakby cancelo i gundo odpoczęli.

0

Ja dałbym odpocząć cancelo i chętnie bym zobaczył forta od 1 minuty niech sie chłopak ogrywa

1

Na początku nie chciałem żeby odszedł, ale potem pojawił się lamine i już o Dembele zapomnialem.
Ps. Ten zaire-emery wygląda bardzo dobrze na początku sezonu chciałbym go zobaczyć w Barcelonie

1

Jak na razie duży ścisk w top 4

0

Ahh ten Ronaldo Araujo ;)

2

Na stronie realu piszą że to powinien być karny, więc na pewno mówią prawdę, bo oni chcą żeby rozgrywki były jak najbardziej przejrzyste, prawda?

9

Nie wiem jakim cudem sociedad nie prowadzi jeszcze 2-0 Barca do tego meczu nie wyszła

0

Ciekawy skład, po zwycięstwo Vamos!

2

@LM10GOAT okej dzięki

0

Kim jest ten mbacke bo ja pierwszy raz o nim słyszę dobry ktoś?

19

Jeśli Barca nie dałaby rady zdobyć mistrza to chciałbym żeby oni go zdobyli to by była piękna historia

2

A jak inni śpiewają puta Barca to nagle wszystko ok?

0

Już lepiej kogoś ze szkółki rozwijać w styczniu nikt dobry nie będzie dostępny za mały hajs a drugi napastnik by się przydał bo lewy bez formy (ciekawe czy ja jeszcze odzyska)

1

A dopiero co miał wracać na klasyk

1

@wojtek_ny My nawet nie musimy tego robić po ich zachowaniu widać że to prawda

0

No chciałbym zobaczyć go ten ostatni raz w koszulce blaugrany na nowym camp nou

0

On razem z neymarem i suarezem sprawił że zakochałem się w Barcelonie, nie będzie drugiego jak on

1

Szacunek za działalność pozaboiskową ale jeśli by chodziło o boisko on by był jednym z ostatnich do wygrania tego trofeum xD

3

No to odejmą nam punkty bo nie gramy w białych strojach

9

Ten piłkarz spadł nam z nieba niesamowity charakter, a no i lubię patrzeć jak śmietankowym żyłka pęka gdy Gavi niszczy ich swoją determinacja.

5

Jazda Barca możemy to wygrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?