6

@Sewren122 Ale trener też powinien dbać o zdrowie zawodników i w meczu o nic cancelo mógł spokojnie odpocząć tak samo jak Felix

0

@Awtameok_Klana a militao nie schodził podobnie do gaviego? Pytam bo nie pamiętam ale coś mi się kojarzy że schodził w miarę normalnie

0

Tak się kończy gdy Gavi gra we wszystkich meczach przecież on w tym meczu mógł spokojnie odpocząć ale nie po co ja już się teraz modlę żeby to nie były więzadła

0

Jestem fanem tego zawodnika chciałbym go tu zobaczyć

0

Przydałby sie nam

6

Już nigdy nie możemy powiedzieć że mamy łatwa grupę bo zawsze jak tak mówimy to się źle kończy

6

Warto śledzić jego rozwój, ale śmiesznie by było jakby był talentem na miarę bellinghama i my byśmy go mieli za darmo a real musiał wydawać 100mln xD

3

Podoba mi się ten kierunek mało znane talenty do oszlifowania z krajów które te talenty w miarę tanio sprzedadzą a nie jak Brazylia

0

@Takitamx No to niech zbierze wszystkich i razem będą gadać z rfef na pewno to by było lepsze niż te zaklamujace rzeczywistość filmiki rmtv

0

@Takitamx Tyle że oni tymi filmikami wywierają jeszcze większą presję na sędziów a to im nie pomaga jeśli real by chciał pomóc to by gadał z rfef a nie tworzył filmiki które pogarszają sytuację

9

@Takitamx Nie wierzę że porównałes te dwie sytuacje jedna ze pokazujemy możliwa czerwona dla zawodnika a druga gdzie KLUBOWA TELEWIZJA wypuszcza subiektywne do granic możliwości video i to tylko wtedy kiedy ich zdaniem się mylą ale w drugą stronę już nie pokazują xDDD

0

@Pablozeusz żeby przypadkiem się tam gdzieś mbappe nie czaił bo araujo nie sklonujemy

0

A wystarczyło żeby araujo grał na środku a nie na prawej

4

Zwycięstwo to mus

6

Niech da odpoczac balde i sobie tego frana powoła i tak raczej Grimaldo będzie grał

0

@krol211 no niby tak ale jak jeden z naszych obrońców się połamie to zostanie nam tylko jeden wartościowy obrońca na ławce a dobrze wiemy że kontuzje naszej obrony nie omijają takze powstrzymałbym się przed sprzedażą christensena i dobrze sprzedał Garcie może dest by nieźle poszedł no i lengleta wcisnął komuś za jakieś 5mln

0

@Spawar Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że właśnie to napisałem że w tym momencie nie mamy stylu ale ogólnie on się u nas liczy i xavi jest z niego rozliczany

1

To już lepiej Garcie sprzedac póki dobrze sobie radzi w Gironie

0

@gaq moim zdaniem styl w tym momencie mamy podobny czyli nudny

0

@Vip30 no lewy jest bez formy od dłuższego czasu to prawda mnie już też zaczął irytować

0

@MaroBrd oczywiście że nie ma not za styl ale nie powiesz mi że styl w Barcelonie się nie liczy i z tego stylu xavi też jest rozliczany moim zdaniem nawet bardziej niż w innych klubach może poza city

0

@creativeopinion witam śmietankowego kolegę po pierwsze te porażki w lm nie są tylko i wyłącznie wina stylu ale też wielu innych rzeczy a poza tym aż tak musicie się chwalić tym że my nie wygrywamy w lm a wy tak że ja o km nic nie pisze a ty od tego zaczynasz? A po drugie nigdzie nie napisałem że Barcelona to najlepszy klub na świecie więc nie wciskaj mi nie moich słów ale z tymi wymaganiami się zgadzam najlepsze drużyny grają dobrze cały mecz a my mamy jeszcze z tym problem pozdrawiam.

0

@Martwica co tak ostro od razu? Zwyzywalem cię gdzieś?

0

@oleoleole nie napisałem że teraz mamy styl tylko że u nas ten styl też się liczy

0

Oglądałem ten mecz do 30 minuty ale potem przestałem bo dla mnie real gra tak nudno że spać się chce, dlatego Barcelona jest bardziej wymagającym klubem bo oprócz wyników i trofeów liczy się też styl

6

Może komuś ze szkółki dać szansę? Jestem przekonany że taki casado nie poradziłby sobie gorzej obok frenkiego niż oriol

6

Zaraz inne kluby zaczną tak robić i to dopiero będzie istny cyrk

0

A u białych guler z kolejną kontuzja xDD ja się jednak cieszę że go nie kupiliśmy

33

Deco: 4 lata Spotify premium za darmo, zgrzewka piwa, i autograf od lewego deal?
Mbappe: deal.

28

Araujo jest dla mnie top3 obrońców na świecie, ale te jego ciągłe kontuzje hamują jego rozwój, on ma szansę być top 1 na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?