Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
O ku*wa Romero ma chyba potężne asy w rękawie, no zaczyna się robić ciekawie
7
I kibice Realu im przyklaskują? Jeśli tak to nawet mi ich nie żal
2
Dziwi mnie że Carlo najpierw zdjął brahima czyli ich najlepszego zawodnika zamiast rodrygo no ale strata punktów realu zawsze cieszy
3
Haha ile prześcieradła przelały? Dla mnie żadna z tych 2 żółtych kartek dla roque nie powinna być
4
Ferran już wypadł a cancelo i araujo mieli problemy podczas meczu żebyśmy 3 zawodników w jednym meczu nie stracili bo będzie dramat
2
Fermin narazie mvp
1
Zapomniałem że dziś mecz
1
Oczywiście Javi Miguel podkoloryzowal żeby wyszło dramatycznie ale czy serio tam była jakas mała wojenka z Deco? Bo ten cały jego artykuł to atak na Deco, Miguel nie może się pogodzić ze wywalili jego kumpla i szuka winnych i wyszło akurat na Deco? czy Xavi coś mu szepnął że nie dogaduje się z Deco i tak powstał ten artykuł, no ciekawe czy poznamy prawdę.
0
Atletico się nieźle zbroi
0
@Nieuwazamtak Tyle że trener powinien umieć rozwijać piłkarzy pod xavim wszyscy(!) Zaliczyli regres, Powinien też mieć jakieś plany b i c jeśli w meczu by coś nie szlo a w Barcy tego nie ma ciągle wrzutki albo gra po obwodzie i czekanie na błysk Yamala lub gundo, Ta drużyna ma potencjał na wielkie granie no ale ten potencjał potrzeba też wydobyć a xavi niestety nie potrafił tego w stu procentach zrobić
0
@reloaded nie mówię że on był najgorszy tylko żebysmy my kibice go jako takiego nie zapamiętali
1
Niestety musialo się to tak skończyć mam nadzieję że nadal będziemy go pamiętać jako legendę klubu a nie jako najgorszego trenera ma świecie
1
Wejście pedriego z ławki i pozytywny impuls jaki dał drużynie to jedyny plus oprócz bycia dzwiganym przez 16latka
1
@denis9401 Może Marquez będzie odkryciem trenerskim na miarę xabiego alonso
0
@bialyterminator A ciebie brak atencji szczypie co? :D
0
@denis9401 Bo im bramkarz wypadł na początku sezonu więc mieli czas i najważniejsze pieniądze żeby to zrobić a poza tym to zły przykład bo broni podobnie do peni czyli chujowo
0
@denis9401 Jest takie coś jak rozwijanie piłkarzy u dobrego trenera wszyscy się rozwijają u xaviego cofają się a poza tym przy naszej sytuacji finansowej kogo ty chciałeś kupić?
0
@bialyterminator Idź se zwalić konia, no chyba że już doszedłeś? jeśli tak to grzecznie proszę stąd wyjść i wracać na notatnik :)
2
Hahaha xavi tak spierdolic robotę to mogłeś tylko ty
0
@Mat1079 Faktycznie
0
Ciągle gramy to samo gówno a xavi nie ma totalnie planu b
0
No coz pozostaje liczyć że wynik chociaż będzie dobry
6
Wrócisz silniejszy wojowniku całą Barcelona na ciebie czeka ❤️
1
@djaskol nie, poszedł do west hamu
0
On już jest pogodzony z tym że odejdzie
7
Realowi pomagają bez płacenia
1
Głupia ta zasada
2
@gordon7155 oni są po prostu słabi a i presją związana negreira i filmiki z rmtv im nie pomagają
1
Nie dziwię się że nie chce odejść wie że nikogo w jego miejsce nie sprowadzimy a może sobie wygodnie siedzieć i zarabiać hajs najgorsze właśnie jest to że za bardzo nie ma dla niego alternatywy bo na rynku nikogo na teraz nie kupimy a w szkółce może i są zawodnicy którzy by sobie poradzili ale Xavi stawia na młodych wszędzie tylko nie na spd
0
@creativeopinion Bardzo dobrze że chce pokazać nie kompetencje sędziów bo ile można na korzyść realu gwizdać