0

Araujo ma problemy z kolanem od kilku tygodni? No to się zaczyna...

1

Jesteśmy dziadami...

1

Na stronie realu jest specjalny artykuł opisujące mecze copa del Rey i te polmozgi już piszą że athletic rozłożył nogi przed nami i że nazywamy Yamala nowym Messim xDD nawet mi ich nie żal

3

Nico jak ksi wygląda xD

1

Skład spodziewany, wygrać mecz i do domu VeB!

20

Tyle że my spd potrzebujemy na teraz a nie na za rok

3

Trzeba wypożyczać sędziów z innych lig bo inaczej będą takie kwiatki

0

To się papa Perez i tebas wezmą teraz za naszego lapcia, już coś pewnie wyciągają z kieszeni

3

Nie no na pewno przypadek że to akurat Realowi dali najwięcej punktów, prawda??

0

I pamiętajcie drogie dzieci, wszystko co przeciwko nam jest złe... xDDD

3

Brakuje jeszcze żeby hernandez x2 po każdej decyzji krzyczał hala Madrid

9

Widział ktoś stories inigo na ig? On to dobrze podsumował xD

14

Kontrowersje na korzyść realu? Nowe nie znałem

0

Liczę na forta i fermina

0

Z każdym będzie ciężko...

6

Tragiczny styl i tragiczna kamera...

0

Jednak Felix za Roberta

0

Cooo? Nie wierzę dał guiu do podstawy. A i redakcjo Lewandowski się wam 2 razy powtórzył

0

@nexxo okej dzięki

0

Marquez jest na tyle dobry żeby go zastąpić? Ma jakieś pojęcie o taktyce? Ma jakiś styl? Rozwija piłkarzy? Pytam bo nie wiem.

0

Odpadliśmy w przed biegach :)

15

Ej ej ej, tylko na parkingu po meczu.

1

Co sądzicie o Hansim Flicku? W reprezentacji mu nie poszło ale z Bayernu zrobił potwora, może to jest taki typ szkoleniowca który musi codziennie mieć treningi i rozwijać piłkarzy zamiast widzieć ich raz na kilka miesięcy? Ja bym go chętnie sprawdził w Barcy, bo szczerze gorzej już być nie może, tylko czy on będzie chciał tu przyjść i czy będzie go na nas stać?

0

Może flick by się sprawdził?

0

Będzie bardzo ciężko ale liczę na wygraną

0

Jeśli ja byłbym sędzia to za te filmiki specjalnie robiłbym coś na niekorzyść realu, no ale wiadomo że tak nie można, chyba że te filmiki tworzyłaby barcelona to wtedy co innego... xDDD pokrzywdzone księżniczki z tego realu.

4

Szkoda że roque nie wszedł

2

Obrona straszenie zdekoncentrowana, Araujo jak nie on

0

@Panpiwkarz no mówię że to nie realne życzenie

0

Chce tylko żeby w około 60minucie przy wysokim wyniku weszli młodzi typu casado,fort,fermin i żeby zaprezentowali się dobrze ale nie wiem czy to realne życzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?