Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po zoltej by było sprawiedliwie no chyba że masz powiązania z Barceloną to wtedy najgorszy wymiar kary
0
Oo, o przejściu Żurka ze Spezii do Empoli nie wiedziałem, ciekawe czy znowu będzie grał tam dobrze jak kiedyś
1
Z tym sztabem to ja bym niczego nie przesądzał jeszcze się okaże że wróci później niż początkowo zakładano
6
Xavi nie spier*ol tego
1
Wyląduje w Gironie i będzie dobrym spd robcie screeny
0
Nie no ale zdjęcie to mnie rozwaliło xDD
3
Skąd oni sztab medyczny wzięli? Z ulicy?
3
No ta nie ma już słabych drużyn
1
Współczuje casado, chłop na bank gorszy od romeu nie jest a musi siedzieć na ławce, toc chlop ma potencjał na naprawdę dobrego cdm'a
2
Jak dla mnie bardzo ładne
0
@K4tsuuu no i tak powinno być
2
Moj typ to hector
0
70 to jego wartość więc zacząć rozmowy powinni od 90
0
Marzy mi się tu De Zerbi no ale za marzenia nie każą
2
Ja bym zmniejszył ilosc meczy, wtedy piłkarze byli by mniej czasu kontuzjowani czesciej moglibyśmy ich oglądać, wiekszy głód na oglądanie meczów by wrócił, i może same mecze byłyby bardziej widowiskowe bo trenerzy musieli by mniej patrzeć na kalendarz, i że tak powiem puściły by hamulce które są teraz i gra byłaby bardziej bezpośrednia
7
Szczerze? Wygląda jak jakaś podróbka w lumpeksie za 2zl
1
@Naker no i ogólnie w klubie panuje optymizm
2
Cieszą 3 punkty ale smuci styl i to że roque gola nie strzelił a szkoda
0
@Ramek już chyba przestał bo przy linii stał jak wryty
1
Dawać roque za lewego, bo Roberta przy piłce raz widziałem przez 45 minut a komentator wymienił jego nazwisko może z 5 razy
0
Ci w żółtych to Barcelona?
1
Poluzuj ffp bo zaraz liga hiszpańska będzie musiała kupić niechcianych zawodników innych klubów... Ale z Holandii
1
Bardzo fajny artykuł
18
To co pedri widzimy się w marcu? Bo coś czuję że to jeszcze nie koniec historii...
2
@Rupert_Haubica Tylko 5? Daj mu chociaz pół sezonu nowa liga itd musi się przyzwyczaić
1
Ja bym go dał na wypożyczenie skoro i tak roque przychodzi w styczniu
9
Sama ta plotka to już niezly żart, ale on o tym gada jakby to była serio realna opcja,Krychowiak gra w lidze Saudyjskiej a on gada że w Barcelonie mógłby sobie dać radę, nie no serio ci nasi eksperci to się chyba w 2016 zatrzymali.
3
Choćby bramkarza nie mieli i camavinga by tam musiał grać to i tak by zdobyli gola i wygrali ehh szkoda że my tak nie potrafimy
0
@David_Martin No ja się po nim w tym meczu nie spodziewałem 2 goli
8
Ja nie wiem co się w tym meczu odwalało jakieś ciągłe wylewy Barcy, Roberto prawie hattrick, czekałem tylko aż bramkarz gości strzeli gola z przewrotki w ostatniej minucie meczu xD