0

Po zoltej by było sprawiedliwie no chyba że masz powiązania z Barceloną to wtedy najgorszy wymiar kary

0

Oo, o przejściu Żurka ze Spezii do Empoli nie wiedziałem, ciekawe czy znowu będzie grał tam dobrze jak kiedyś

1

Z tym sztabem to ja bym niczego nie przesądzał jeszcze się okaże że wróci później niż początkowo zakładano

6

Xavi nie spier*ol tego

1

Wyląduje w Gironie i będzie dobrym spd robcie screeny

0

Nie no ale zdjęcie to mnie rozwaliło xDD

3

Skąd oni sztab medyczny wzięli? Z ulicy?

3

No ta nie ma już słabych drużyn

1

Współczuje casado, chłop na bank gorszy od romeu nie jest a musi siedzieć na ławce, toc chlop ma potencjał na naprawdę dobrego cdm'a

2

Jak dla mnie bardzo ładne

0

@K4tsuuu no i tak powinno być

2

Moj typ to hector

0

70 to jego wartość więc zacząć rozmowy powinni od 90

0

Marzy mi się tu De Zerbi no ale za marzenia nie każą

2

Ja bym zmniejszył ilosc meczy, wtedy piłkarze byli by mniej czasu kontuzjowani czesciej moglibyśmy ich oglądać, wiekszy głód na oglądanie meczów by wrócił, i może same mecze byłyby bardziej widowiskowe bo trenerzy musieli by mniej patrzeć na kalendarz, i że tak powiem puściły by hamulce które są teraz i gra byłaby bardziej bezpośrednia

7

Szczerze? Wygląda jak jakaś podróbka w lumpeksie za 2zl

1

@Naker no i ogólnie w klubie panuje optymizm

2

Cieszą 3 punkty ale smuci styl i to że roque gola nie strzelił a szkoda

0

@Ramek już chyba przestał bo przy linii stał jak wryty

1

Dawać roque za lewego, bo Roberta przy piłce raz widziałem przez 45 minut a komentator wymienił jego nazwisko może z 5 razy

0

Ci w żółtych to Barcelona?

1

Poluzuj ffp bo zaraz liga hiszpańska będzie musiała kupić niechcianych zawodników innych klubów... Ale z Holandii

1

Bardzo fajny artykuł

18

To co pedri widzimy się w marcu? Bo coś czuję że to jeszcze nie koniec historii...

2

@Rupert_Haubica Tylko 5? Daj mu chociaz pół sezonu nowa liga itd musi się przyzwyczaić

1

Ja bym go dał na wypożyczenie skoro i tak roque przychodzi w styczniu

9

Sama ta plotka to już niezly żart, ale on o tym gada jakby to była serio realna opcja,Krychowiak gra w lidze Saudyjskiej a on gada że w Barcelonie mógłby sobie dać radę, nie no serio ci nasi eksperci to się chyba w 2016 zatrzymali.

3

Choćby bramkarza nie mieli i camavinga by tam musiał grać to i tak by zdobyli gola i wygrali ehh szkoda że my tak nie potrafimy

0

@David_Martin No ja się po nim w tym meczu nie spodziewałem 2 goli

8

Ja nie wiem co się w tym meczu odwalało jakieś ciągłe wylewy Barcy, Roberto prawie hattrick, czekałem tylko aż bramkarz gości strzeli gola z przewrotki w ostatniej minucie meczu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?