0

@BORO_12 Ndidi? On byl topowy kilka lat temu, teraz gra chyba w 2 lidze angielskiej i nie wiem czy jest jeszcze takim kozakiem. A stać nas ich dwóch? Byśmy musieli kogoś chyba drogo sprzedać.

0

@JarekS Ale ten sztab medyczny to jest ze sztabu xaviego czy my mamy jakiś taki ,,klubowy szpital''? Bo ja szczerze nie ogarniam. I czy na świecie jest tak mało dobrych lekarzy że my mamy amatorów czy po prostu nas nie stać?

0

@Greenalley ale Christensenem teraz gramy na 6 więc może się jeszcze przydać bo nie wiadomo czy będzie nas stać na jakościowa 6 a Kounde niby gra na po ale wróci balde to cancelo będzie na po i znowu dla Kounde miejsca nie będzie więc wolałbym sprzedać kounde za duży hajs

0

@BORO_12 onana to też nie jest typowa 6, bardziej taka 6/8 moim zdaniem, powinniśmy na 6 grać Andreasem jeśli nikogo lepszego nie wyciągniemy, i na zmianę grać nim i właśnie bernalem, niż żeby było jak z kessiem ze nie będzie nam pasował i sprzedamy po roku

0

Nigdy nie byłem jego fanem i szczerze wolałbym kogoś ze szkółki zamiast niego

1

A może dać szansę temu Bernalowi z młodzików? Ja szczerze mówiąc nie wiem jak on gra ale ktoś go opisywał tak jakby profilem przypominał właśnie onane wysoki, dobre wyprowadzenie piłki itd.

0

Jeżeli to prawda że Chadi Riad ma wrócić w lecie do nas, to mnie zastanawia jak my chcemy tych wszystkich obrońców pomieścić, to jedynie sprzedaż, chyba pierwszym do odejścia byłby jules

3

No coraz lepiej wyglądają a to źle dla nas oj bardzo źle

5

Powiem szczerze jeszcze nie dawno byłem za Flickiem ale @BORO_12 przekonał mnie że De Zerbi to jednak lepszy kandydat a z tym Tuchelem to nawet sobie nie żartujmy już lepszy Motta lub Marquez

0

@JaroCoach Czyli Tuchel. dzięki ;)

0

@JUNIORcom No mecz oglądałem i mieli może 2 dobre sytuację a tak to ciągle się bronili

0

Szkoda że Sevilla nawet nie powalczyła, aż wierzyć się nie chce ze jeszcze 3 lata temu 4 drużyna laligi dziś walczy o utrzymanie

0

Dobrze że ci nasi młodzi dobrze grają jeśli xavi odejdzie to jakiś dobry trener zrobi z nich w przyszłości gwiazdy i nie będziemy musieli kasy wydawać

1

@dominox1998 oby tak było musimy narzucić presję Realowi

0

@BORO_12 Żadne talenty z ambicjami tam nie przejdą to prawda, ale coraz mniej ich jest to nie są czasy maldiniego itd żeby w jednym klubie siedzieć 10 lat i więcej, teraz niestety liczy się hajs a w Arabii go nie brakuje, a z ta liga mistrzów to wiadomo że przekolorowalem, ale uefa za hajs może wszytko zrobić więc pewnie sobie wymyśla jakiś kolejny puchar w którym Arabia i europejskie potęgi będą mogli grać za duży hajs, i to potencjalnie mogło by niektórych przyciagnac za wybraniem kierunku arabskiego

1

Obyśmy nie sfrajerzyli, i wygrali z athleticem, bo oni na własne życzenie się osłabili, plus my mamy tydzień przerwy, a oni ciężki mecz z atletico.

0

@BORO_12 Gabri Veiga odszedł, ta Arabia coraz lepszych zawodników, trenerów i dyrektorów z Europy wyciąga, nie zdziwię się jak coraz więcej młodych będzie tam chciało odejść, bo oprócz kasy, będzie konkurencyjna liga, jeszcze przekupia uefe żeby grać w lidze mistrzów, to wogóle już będzie cyrk na kółkach.

2

Może jak więcej klubów zacznie to potępiać to coś się zmieni?

0

Szkoda że zielu nie przeszedł już w zimie do Interu.

1

@BORO_12 To prawda ale jeśli to będzie duży talent to szkoda talentu

1

Coś czuję że Planes przefiltruje nam szkółkę i wyrwie 1-2 młodziaków do Arabii oby nie więcej

13

Dobry skład bo młody yamal i szklany Pedri na tych rzeźników to kontuzja murowana

16

Sevilla ma jaja

0

@rogal478 mi obojętnie

3

Fajnie jakby Ansu wrócił silniejszy do Barcelony i wziął ze sobą De Zerbiego wtedy byśmy mieli win-win

0

@BORO_12 Nadal się nie zgadzam, ale szanuje twoje zdanie, cieszę się że kulturalnie wymieniliśmy się argumentami bez wyzywania, w końcu jesteśmy na fcbarca.com a nie RM.pl

0

@BORO_12 Chłop który wygrał treble i zrobił maszynę nie do pokonania jest gorszy od De Zerbiego który jest dobry ale nic takiego nie wygrał? No spoko

1

Bardzo ładne, mam nadzieję że równie dobre będzie 2 i 3 komplet

0

Po meczu z początku sezonu szczerze nienawidze getafe i życzę im spadku niech sobie piłkę z espanyolem kopia, no ale trzeba przyznać że sezon mają udany, i są ciężkim przeciwnikiem, boję się żeby jakieś nowe kontuzje nam nie doszły, szczególnie Yamala bo coś czuję że będą na niego polować.

0

@BORO_12 Ty po prostu nie przyjmujesz do wiadomości moich argumentów dawno nie widziałem kogoś z tak zamknięta głowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?