0

Lecimy po zwycięstwo VeB!

0

Środek Kimmich Gavi :O

2

Czy oni są jacyś ślepi? Czemu nie zatrudnia kompetentnych ludzi w tym sztabie???

1

A w Manchesterze o tym wiedzą? Bo jakoś żadnych wcześniej plotek od innych dzienników nie czytałem.

0

A on nie odnalazł by się w roli ,,fałszywego lewego napastnika'' czyli roli jaką sprawuje u nas Felix? Bo Ansu ma smykałkę do strzelania goli, robił by miejsce Balde na skrzydle a sam by robił za drugiego napastnika. Myslicie że się uda?

1

Ciężko jest w ten projekt wierzyć jeśli przegralo się wszystko a gra wyglądała często bardzo słabo

0

@michalgajdek Jak coś nie chciałem urazić, bo losowo kliknąłem na artykuł realu, o tym że Xavi odchodzi, poczytałem komentarze, i tam to znalazłem więc chciałem poznać twoja odpowiedź.
@RoberDzik Podoba mi się taka odpowiedź xD

0

,,walczą, jak mogą, ale to już bardziej płacz niż śmiech, bo ciągle nie wspomina, że liczy się inwestycja tylko z pierwszego roku, względnie drugiego, czyli po przyjeździe Kylian musiałby dosłownie władować tu z miejsca setki milionów euro (co jest możliwe, jeśli w PSG dostał gotówkę do ręki, a nie udziały w Katarze czy jakieś instrumenty takie katarskie, a była mowa o fundacjach itp, ale tak, to możliwe); dwa: krytykuje De Mona, który przyznał, że zmienił zdanie po doczytaniu projektu; trzy, cytuje chłopa z Katalonii, który szczeka na tę propozycję, po czym sam dodaje, że zdaje się, że chłop krytykuje poprzednią wersję prawa; cztery, gra prawem, że rezydencja to nie tylko pobyt w miejscu, ale nie daje żadnego przykładu, bo przecież jak on wie, to ty wiesz, o co chodzi; podsumowując, super odpowiedź, akceptujemy xd''
Napisał ElJarek (czy jak mu tam) redaktor realmadrid.pl @michalgajdek jakaś odpowiedz? :)

23

Kto kibicuje Barcelonie ten w cyrku się nie śmieje

0

Jak dla mnie 50/50 ale już chuj wie kto co chce czy xavi zostania czy odejścia czy Barca zostawienia go czy wyrzucenia

6

To on pewnie wszędzie pieszo chodzi, bo samochody są drogie, do kupienia i w utrzymaniu, a do tego potrafią się psuć, nie opłacalna inwestycja...

0

Spd potrzebujemy do cholery

1

Kupią prawoskrzydłowego by zastąpić lewoskrzydłowego? No ale i tak moim zdaniem nie sprzedamy naszej perełki.

9

Taa, my chyba też powinniśmy takie filmiki robić, bo takie wałki na nas robią to aż szok, albo nie po co się zaniżać do ich poziomu.

1

Oby więcej takich talentów

2

@mightyanaldevastator Zabrzmialo jakbyś deprecjonował pracowitość w pressingu pedriego która ogólnie jest wysoka

0

To już wolę rozwijać balde, forta, valle i j.araujo na bokach

1

@mightyanaldevastator Znaczy Pedri zawsze miał dobry pressing ale on powinien być od czegoś innego z jego zdrowiem

0

@creativeopinion Nie wiem gdzie ci każdy o tryplecie gada ale najwyraźniej gada bzdury, ale to prawda że w Barcelonie jest mało cierpliwości co do trenerów i piłkarzy zamiast zwyczajnego rozwoju, a auto krytykę mają piłkarze Barcy (przynajmniej ci bardziej znaczaczacy jak Gundo ter Stegen itd.) i większość kibiców ale brakuje chłodnego myślenia Laporcie i Xaviemu

18

Ten Tebas to taki beton umysłowy jak wyborcy PiSu

18

On nie ma być drugim Messim ma być pierwszym Yamalem

1

Telenoweli ciąg dalszy

2

Ten to ma więcej wody niż mózgu

17

Tebas nie chce wprowadzić technologii goal line bo raz się pomyliła ale sędziów laligi chwali mimo że się ciągle myla xDD

0

Sezon do wyjebania

0

Będzie ciężko ale oni obronę mają eksperymentalna wiec może coś wpadnie

0

@gabrielos1899 Chyba na odwrót xD

1

Czekaj czekaj a przypadkiem artykuł niżej özil czegoś Barcy nie wypominał? :)

0

Ciągle te same pytania i ciągle te same odpowiedzi

1

Na spd zagra...? Nie? No i fajnie, bierzemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?