Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lecimy po zwycięstwo VeB!
0
Środek Kimmich Gavi :O
2
Czy oni są jacyś ślepi? Czemu nie zatrudnia kompetentnych ludzi w tym sztabie???
1
A w Manchesterze o tym wiedzą? Bo jakoś żadnych wcześniej plotek od innych dzienników nie czytałem.
0
A on nie odnalazł by się w roli ,,fałszywego lewego napastnika'' czyli roli jaką sprawuje u nas Felix? Bo Ansu ma smykałkę do strzelania goli, robił by miejsce Balde na skrzydle a sam by robił za drugiego napastnika. Myslicie że się uda?
1
Ciężko jest w ten projekt wierzyć jeśli przegralo się wszystko a gra wyglądała często bardzo słabo
0
@michalgajdek Jak coś nie chciałem urazić, bo losowo kliknąłem na artykuł realu, o tym że Xavi odchodzi, poczytałem komentarze, i tam to znalazłem więc chciałem poznać twoja odpowiedź.
@RoberDzik Podoba mi się taka odpowiedź xD
0
,,walczą, jak mogą, ale to już bardziej płacz niż śmiech, bo ciągle nie wspomina, że liczy się inwestycja tylko z pierwszego roku, względnie drugiego, czyli po przyjeździe Kylian musiałby dosłownie władować tu z miejsca setki milionów euro (co jest możliwe, jeśli w PSG dostał gotówkę do ręki, a nie udziały w Katarze czy jakieś instrumenty takie katarskie, a była mowa o fundacjach itp, ale tak, to możliwe); dwa: krytykuje De Mona, który przyznał, że zmienił zdanie po doczytaniu projektu; trzy, cytuje chłopa z Katalonii, który szczeka na tę propozycję, po czym sam dodaje, że zdaje się, że chłop krytykuje poprzednią wersję prawa; cztery, gra prawem, że rezydencja to nie tylko pobyt w miejscu, ale nie daje żadnego przykładu, bo przecież jak on wie, to ty wiesz, o co chodzi; podsumowując, super odpowiedź, akceptujemy xd''
Napisał ElJarek (czy jak mu tam) redaktor realmadrid.pl @michalgajdek jakaś odpowiedz? :)
23
Kto kibicuje Barcelonie ten w cyrku się nie śmieje
0
Jak dla mnie 50/50 ale już chuj wie kto co chce czy xavi zostania czy odejścia czy Barca zostawienia go czy wyrzucenia
6
To on pewnie wszędzie pieszo chodzi, bo samochody są drogie, do kupienia i w utrzymaniu, a do tego potrafią się psuć, nie opłacalna inwestycja...
0
Spd potrzebujemy do cholery
1
Kupią prawoskrzydłowego by zastąpić lewoskrzydłowego? No ale i tak moim zdaniem nie sprzedamy naszej perełki.
9
Taa, my chyba też powinniśmy takie filmiki robić, bo takie wałki na nas robią to aż szok, albo nie po co się zaniżać do ich poziomu.
1
Oby więcej takich talentów
2
@mightyanaldevastator Zabrzmialo jakbyś deprecjonował pracowitość w pressingu pedriego która ogólnie jest wysoka
0
To już wolę rozwijać balde, forta, valle i j.araujo na bokach
1
@mightyanaldevastator Znaczy Pedri zawsze miał dobry pressing ale on powinien być od czegoś innego z jego zdrowiem
0
@creativeopinion Nie wiem gdzie ci każdy o tryplecie gada ale najwyraźniej gada bzdury, ale to prawda że w Barcelonie jest mało cierpliwości co do trenerów i piłkarzy zamiast zwyczajnego rozwoju, a auto krytykę mają piłkarze Barcy (przynajmniej ci bardziej znaczaczacy jak Gundo ter Stegen itd.) i większość kibiców ale brakuje chłodnego myślenia Laporcie i Xaviemu
18
Ten Tebas to taki beton umysłowy jak wyborcy PiSu
18
On nie ma być drugim Messim ma być pierwszym Yamalem
1
Telenoweli ciąg dalszy
2
Ten to ma więcej wody niż mózgu
17
Tebas nie chce wprowadzić technologii goal line bo raz się pomyliła ale sędziów laligi chwali mimo że się ciągle myla xDD
0
Sezon do wyjebania
0
Będzie ciężko ale oni obronę mają eksperymentalna wiec może coś wpadnie
0
@gabrielos1899 Chyba na odwrót xD
1
Czekaj czekaj a przypadkiem artykuł niżej özil czegoś Barcy nie wypominał? :)
0
Ciągle te same pytania i ciągle te same odpowiedzi
1
Na spd zagra...? Nie? No i fajnie, bierzemy.