0

Kadra niesamowita ale trener miałki jak ja widziałem że Manchester united chce go sprowadzić to mi się płakać chciało

0

No szkoda fest bardzo chciałem go w Manchesterze

18

Ze dwa miesiące temu MD pisało że za dwa tygodnie będzie ogłoszone porozumienie z Nike heh minęły dwa miesiące a porozumienia ani widu ani słychu

8

Bardzo poukładany chłopak naprawdę uwielbiam go żeby tylko kontuzje go nie zniszczyły bo chłodna głowę i talent to on ma

0

Olmom pomysł- tak właśnie Laporta wpadł na pomysł kupienia tego niepotrzebnego nam grajka

0

No Austria grała z Francuzami jakby to Anglicy tam zamiast nich przyjechali boję się że niestety ale Polska będzie miała równe 0 punktów a liczyłem na 3 lub może bardziej optymistycznie 4 po 3 meczach

2

Niech ten Sport już zostawi mój kochany Manchester united bo takie głupoty piszą że ja w szoku

0

Tylko ten cucurella dziwi ja bym się raczej spodziewał Grimaldo

0

Ja go chce do Manchesteru United on plus Branthwaite i obrona nie do przejścia (oby)

0

I cyk wypełnione

12

Ależ ten chłopak ma poukładane w głowie aż w szoku jestem

1

Tylko nie wiem za bardzo czy jest dla niego miejsce w składzie, bo mamy na atak pełno zawodników, i taki roque nie dostaje minut a jest młodszy, on ma już 22lata powinien grać w jakimś klubie laliga a nie 3 lidze hiszpańskiej a wydaje mi się że Girona byłaby w stanie mu to zapewnić

0

Hehe dobre teraz ja, przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba

0

@Lokusekpl W tym sezonie jak oglądałem real to Rodrygo był dla mnie nie widoczny ale Brazylii nie oglądam także może tam gra lepiej choć moim zdaniem rapha jako taki pomocnik też czuję się dobrze co pokazywał w tym sezonie i jeśli miałbym na kogoś stawiać to stawialbym na Raphe no ale to moja opinia

2

@Ronad10 w środku pomocy jak juz nigdy jako sam środkowy napastnik

2

To on raczej powinien z Rodrygo rywalizować jeśli chodzi o pozycję

0

Ale co napisali na notatniku że Barca za paczkę frytek wejdzie za nich na KMŚ byle kasa była i jakiś puchar bo oni wszytko wygrają to ich xDD

1

Pewnie sama poszła do psychologa jak zobaczyła co w tym klubie się dzieje

1

Po prostu w Barcelonie sobie przypomnieli że nie mają pieniędzy ale luz w klubie panuje optymizm

0

Jesteśmy ugotowani

2

Przecież się chwalił że jest ich kibicem

4

Jeżeli tak wyglądają ich sezony przejściowe to ja się boje co będzie jak mekambe przejdzie

5

@dariooo Barcelona: Ta? To pa tera

3

Niech przestaną jarać w tym ,,Sporcie''

0

MD za 3h:
Kimmich przyjął ofertę Barcy!!!

0

Już mógł bardziej przerotowac

0

Zamieniamy się w Real Madryt

1

To po co xaviego przedłużali? Żeby po miesiącu go zwolnić? On jest legendą tego klubu powinien zostać lepiej potraktowanym

7

Niezłe jajca


(Usuńcie ten limit znaków pls)

0

@FcPortoFan1999 Mówisz masz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?