Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Takim sposobem przegrywa się mistrzostwo... Japierdole
0
Duo Pedri i Gavi brakowało mi ich
0
Ahh pamiętam jak mieliśmy wrócić na Camp nou na dzisiejszy mecz z Atletico haha
0
@lukkobe ojj tak zgadzam się w 100%
7
Chciałbym żeby Araujo wszedł na końcówkę i blokował Sorlotha od dośrodkowań bo Atletico napewno będzie tak grało
14
Chelsea wpłaciła klauzulę a sam Guiu chciał odejść także no.
0
Haha podoba mi się jechanie po Elnacional i przy okazji po polskich mediach xD
0
@Hindus A sory pomyliłem mecze to był ten sezon
0
Ciekawy to bedzie szczerze boje się trochę o naszych obrońców że nie poradzą sobie fizycznie z Guirassym bo pamiętam jak w finale przestawił sobie rudigera no ale mam nadzieję że dadzą radę bo niestety Araujo jeszcze nie gotowy
14
Cieszy mnie jego powrót
0
Zapomnieliśmy jak się uspokaja grę i kontroluje mecze
0
Licze że Torre znowu się dobrze pokaże i Gavi dobrze zagra na tej 6
14
GAAAAVI GAAAAVI!!!
3
To tylko pokazuje jak bardzo potrzebujemy skrzydłowych co robią wiatr czytaj Nico Williams
1
Oby wygrać lekko i bez kontuzji
2
Ale mi zacina ta strona zanim ja przejdę z newsa do newsa czasem nawet mija kilka minut i tak chyba od miesiąca dodam że internet mam dobry a inne strony działają normalnie
0
Jako fan Barcy i United cieszy mnie wygrana Milanu i przegrana City w dodatku ze Sportingiem i Rubenem za sterami
1
Naprawdę chciałbym żeby można było wypożyczać arbitrów z różnych lig na konkretne mecze bo aż się cieplej na sercu robi jak się czyta że młody arbiter z Norwegii zaczyna sędziować coraz poważniejsze mecze i przy okazji robi to dobrze a nie to co jego koledzy z Hiszpanii
0
Mimo że to liga mistrzów i teraz trzeba więcej żeby wyjść z grupy to ja bym trochę przyrotowal kogoś z ofensywnej 3 bym zdjął może Torre od pierwszej albo frenkie za casado komuś z dwójki inigo pau dałbym odpocząć i może Wojtek debiut? Może to zbyt lekceważące podejście ale moim zdaniem powinniśmy nawet zrotowanym składem wygrać
3
Z tego miejsca chciałbym przeprosić Olmo za to że w niego nie wierzyłem
0
Mam nadzieję że Amorim sobie poradzi bo totalnie nie wiem nic o tym szkoleniowcu
1
Szczerze trochę boję się tego meczu ale mam nadzieję że ich rozwalimy
0
No cóż jeśli im sędzia nie pomoże to powinniśmy wygrać
0
Ciężki to będzie mecz ale mam nadzieję że będzie dobrze i ostatecznie wygramy
27
Urzekło mnie to że Bvb wprowadzili dodatkowego obronce w drugiej połowie i kompletnie przestali bronić xD
1
@Barca-Messi10 oby, też mam taką nadzieję
1
Ja się nie zdiwie jak przegramy i z Bayernem i Realem z naszą wysoka obrona piłka zza plecy do takiego Sane,Olise,Viniego czy Mbappe to będzie prawdziwy sprawdzian dla nas
0
Nie ważne jaki sędzia i tak jest słaby
1
Liczę na mecz bez kontuzji, na kilka minut dla graczy po kontuzji i łatwa wygraną
0
Heeeee's Baaaaaaaack!!!