2

Takim sposobem przegrywa się mistrzostwo... Japierdole

0

Duo Pedri i Gavi brakowało mi ich

0

Ahh pamiętam jak mieliśmy wrócić na Camp nou na dzisiejszy mecz z Atletico haha

0

@lukkobe ojj tak zgadzam się w 100%

7

Chciałbym żeby Araujo wszedł na końcówkę i blokował Sorlotha od dośrodkowań bo Atletico napewno będzie tak grało

14

Chelsea wpłaciła klauzulę a sam Guiu chciał odejść także no.

0

Haha podoba mi się jechanie po Elnacional i przy okazji po polskich mediach xD

0

@Hindus A sory pomyliłem mecze to był ten sezon

0

Ciekawy to bedzie szczerze boje się trochę o naszych obrońców że nie poradzą sobie fizycznie z Guirassym bo pamiętam jak w finale przestawił sobie rudigera no ale mam nadzieję że dadzą radę bo niestety Araujo jeszcze nie gotowy

14

Cieszy mnie jego powrót

0

Zapomnieliśmy jak się uspokaja grę i kontroluje mecze

0

Licze że Torre znowu się dobrze pokaże i Gavi dobrze zagra na tej 6

14

GAAAAVI GAAAAVI!!!

3

To tylko pokazuje jak bardzo potrzebujemy skrzydłowych co robią wiatr czytaj Nico Williams

1

Oby wygrać lekko i bez kontuzji

2

Ale mi zacina ta strona zanim ja przejdę z newsa do newsa czasem nawet mija kilka minut i tak chyba od miesiąca dodam że internet mam dobry a inne strony działają normalnie

0

Jako fan Barcy i United cieszy mnie wygrana Milanu i przegrana City w dodatku ze Sportingiem i Rubenem za sterami

1

Naprawdę chciałbym żeby można było wypożyczać arbitrów z różnych lig na konkretne mecze bo aż się cieplej na sercu robi jak się czyta że młody arbiter z Norwegii zaczyna sędziować coraz poważniejsze mecze i przy okazji robi to dobrze a nie to co jego koledzy z Hiszpanii

0

Mimo że to liga mistrzów i teraz trzeba więcej żeby wyjść z grupy to ja bym trochę przyrotowal kogoś z ofensywnej 3 bym zdjął może Torre od pierwszej albo frenkie za casado komuś z dwójki inigo pau dałbym odpocząć i może Wojtek debiut? Może to zbyt lekceważące podejście ale moim zdaniem powinniśmy nawet zrotowanym składem wygrać

3

Z tego miejsca chciałbym przeprosić Olmo za to że w niego nie wierzyłem

0

Mam nadzieję że Amorim sobie poradzi bo totalnie nie wiem nic o tym szkoleniowcu

1

Szczerze trochę boję się tego meczu ale mam nadzieję że ich rozwalimy

0

No cóż jeśli im sędzia nie pomoże to powinniśmy wygrać

0

Ciężki to będzie mecz ale mam nadzieję że będzie dobrze i ostatecznie wygramy

27

Urzekło mnie to że Bvb wprowadzili dodatkowego obronce w drugiej połowie i kompletnie przestali bronić xD

1

@Barca-Messi10 oby, też mam taką nadzieję

1

Ja się nie zdiwie jak przegramy i z Bayernem i Realem z naszą wysoka obrona piłka zza plecy do takiego Sane,Olise,Viniego czy Mbappe to będzie prawdziwy sprawdzian dla nas

0

Nie ważne jaki sędzia i tak jest słaby

1

Liczę na mecz bez kontuzji, na kilka minut dla graczy po kontuzji i łatwa wygraną

0

Heeeee's Baaaaaaaack!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?