6

To mnie boli że choćby mieli pół składu w szpitalu to i tak punktują

0

Kupmy go może nie będzie drugim halandem ale wystarczy że będzie drugim Omorodionem

0

Nie znam się ale to znaczy że tylko ci wybrańcy będą mogli te korki nosić? I czy kibice będą mogli je kupić?

0

Ta umowa z Nike będzie dla nas zbawienna pod kątem fpp ale oni niestety też to wiedza i przedluxaja jak mogą a do tego warunki umowy też średnie bo real kontraktem z adidasem sprzed 5 lat ma zbliżone warunki

0

Nie mogę się doczekać ich powrotów

1

We cannot replace him... We cannot

0

Ten Real nawet jakby miał grać Młodzikami w obronie to i tak mogą wygrac LL i lm. Zdrowia dla Carvajala nie jestem kibicem realu żeby się śmiać z kontuzji gracza drużyny przeciwnej

0

To dlaczego Naglesmann daje odpocząć Rudigerowi a Deschamps Mbappe?

10

To jego poczucie humoru jest piękne hah

0

@Dominikpiqe Czy ja wiem, biegał starał się pokazywać do gry kilka ciekawych zagrań miał, dajmy mu rozwinąć skrzydła pod Flickiem

13

Chciałbym zobaczyć Ansu w większym wymiarze czasowym w tym meczu

7

Ehh do dziś pamiętam jego pożegnanie z Barceloną. Legenda!

1

No cóż, kubeł zimnej wody zawsze się przyda, to dopiero pierwsza porażka ligowa lecimy do przodu vamos Barca!

1

No to porotowane widzę, ale dobrze odpoczynek się należał jeszcze tylko Kounde

2

LETS GOOOOO witamy Wojtek na pokładzie!!

0

Jezu zaraz będziemy musieli grać tylko 16-17-18 latkami bo wszyscy w szpitalu wylądują

1

Liczę na wygraną i proszę bez kontuzji bo nasza ławka wygląda tragicznie

21

Vini po ręce bramkarza strzela gola a potem ucisza trybuny haha to jest dopiero gość a gdyby np Gavi tak zrobił to afera na całą Hiszpanie i płacz dzieci z realu jaki ten Gavi jest głupi itd xD

0

Wszystko spoko ale mówi to co każdy z nas widzi ale rozwiązań nie proponuje no i ten fragment o powrocie legend na stanowiska mi się nie podoba bo najpierw gada że Barca ma samych nieudaczników w zarządzie(bo ma) a potem mówi że zatrudnił by legendy do zarządzania klubem trochę mi się to nie klei

1

Już czytałem artykuł o tym Mba ze nowy Yamal xD dajmy tym chłopakom w spokoju się rozwijać a nie pompujemy balonik i wgl ciekawostka jego kuzyn gra w młodzieżówkach realu

1

Ale co na realowej płaczą to aż śmiać się chce xD

0

Alemany by nie dał sobie na głowę wejść a cruyff był za bardzo lubiany przez Laporte więc Lapcio zatrudnił sobie nowicjusza w postaci Deco i na niego zwali winę w razie nie powodzenia ehh cyrk na kółkach

1

@Baros1990 było podczas meczu spalonego nie bylo

1

@Kalipso Eric ma kontuzje

1

@Tibu Z Madrytu cię tu przywiało? Bo gadasz bez sensu tylko po to żeby innych wkurzyć.

1

@soczeq11 Znając Deco by cię kupił ale nie zarejestrował

1

Chciałbym tylko przypomnieć słowa Laporty że stać nas na transfer wielkości Nico Williamsa xDD

0

@creativeopinion Ale przecież każdy kwestionuje Laporte i Deco, każdy chce żeby odeszli, więc nie rozumiem do czego pijesz? Każdy kibic Barcelony już zdążył ogarnąć że Lapcio klamie, a Deco to nie dyrektor sportowy, wy na notatniku serio nas mierzycie swoją miarą i uważacie nas kibiców za kompletnych idiotów?

3

Deco w żadnym poważnym klubie nie pracowałby dłużej niż miesiąc no ale to tylko szczegół

8

No i teraz lągle zamieni się w prime Umtitiego tak nas właśnie dyma atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?