Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe co teraz będzie z tymi Niemcami dużo zasłużonych nazwisk pokończyło kariery w krótkim odstępie czasu Muller,Kroos,Gundo, Neuer
2
Oho zaczyna się karuzela śmiechu
0
@RC28 Ta właśnie widzę... Masterclass Deco i Lapcia
0
@Remi1899 Profil inny niż Felix ale mentalność ta sama tak jak mówię on w meczach Manchesteru znika w bvb cos tam grał w poprzednim sezonie ale on musi być zwolniony z bronienia i trzeba przymykać oko na jego spóźnienia na treningi itd Ten Hag tego nie zaakceptował to się pokłócili Flick raczej też by tego nie zaakceptował ale poprzedni trener bvb już tak i coś tam grał ten Sancho więc moim zdaniem u nas totalnie by się nie sprawdził
2
Normalnie pośmiewisko na cały świat
4
Alex Padilla na bramce coś czuję hat trick Yamala
0
No i cyk kolejne zadanie Laporty odhaczone można kończyć
1
@Remi1899 Jako kibic obu klubów to jednak bym tego nie chciał Jadon ma problemy z dyscypliną ciągle się spóźnia na treningi problemy mentalne też ma może i talent ma ale to casus Felixa wieczny talent z słaba glowa a poza tym nie wiem czy by pressowal tyle ile Flick chce no i oglądając mecze Manchesteru go po prostu nie widać w tych meczach niczym się nie wyróżnia
1
Jak już go sprzedajemy to za jakieś dobre pieniądze chociaż
1
Oho chyba poszedł nakaz z góry żeby dać plotkę w świat że niby Barca jeszcze o coś walczy xD Laporta jednak nigdy się nie zmieni. On nadal myśli że jest 2009 i ludzie łykają wszystko co powie xD
4
Przynajmniej nie będą tu przychodzić i się chwalić jaki to real nie jest mocny
0
Wymyśli Parejo haha to dopiero będą jaja
19
Ale jak to? To jednak wina Viniciusa że go wyzywają? Nie może być...
6
Ech złote dziecko szkoda że tylko przez chwilę
2
Pani Ramon najpierw napisała co wiedziała a teraz się z tego wykręca ale dodajac że fakty są takie że klub zapraszał Gundo do odejścia haha
3
Fajnie jakby kiedyś wrócił potrenować np Barce atletic a jeśli się sprawdzi to pierwsza drużynę
1
Ciekawe kogo my kupimy na ostatnią chwilę? bo jakos nikt mi do głowy nie przychodzi
1
@BORO_12 Moim zdaniem gość już powinien robić już jakieś większe wystąpienia i powoli pokazywać swój pomysł na zarządzanie klubem wybory za 2 lata w ciągu tego czasu mógłby jeśli plan ma dobry oczywiście przekonać już teraz niektórych socios do swojego planu i po prostu budować swoją markę żeby ktoś o nim wreszcie usłyszał
0
@Rsk94 A czy jak ten trener Realu powiedział że nie mają szans wygrać z Barceloną to każdy mówił że ma jaja? No nie wywalili go z klubu bo w dużych klubach nie mówi się takich rzeczy i żeby nie było nie porozumień Laporta robi z siebie idiotę i chce żeby odszedł ale jakby powiedział że jesteśmy bankrutem i na nic nas nie stać każdy miałby bekę i mogli by przez to odejść sponsorzy niestety tak to działa
1
@WiemJak Żaden by tak nie powiedział bo by się ośmieszył a na pewno nie w tak dużym klubie jak Barcelona
6
Wybory na prezesa będą za 2lata? I jakoś nie słyszałem o innych kandydatach niż Laporta i Font... Ehh nadal będą cyrki
0
Noo to teraz Lapcio powie że kupi Haalanda i Messi wróci
16
Zapinajcie pasy odlatujemyyyy...
0
@gaq J.Araujo jeszcze
3
Nie mamy pewniej rejestracji kilku graczy plus kupujemy Olmo za 60mln skąd hajs na Nico? Z Tiktoka?
4
Nie dość że płacimy 60 mln za gościa który ma szpital wypisany na twarzy i gra nie regularnie plus na pozycję która nie potrzebuje wzmocnienia to w dodatku na 6 lat xD przecież my się go już nie pozbędziemy jeszcze tylko czekać aż pensja będzie na początku dużo a z każdym kolejnym sezonem jeszcze większa xD
4
W klubie panuje optymizm? Uff to całe szczęście nici z transferu
2
Im więcej Polaków w LL tym lepiej
0
Luz do 30 sierpnia jeszcze daleko powinni się nie przejmować bo jeszcze dużo czasu
4
Lipsk liczę że zatrzymacie swojego najlepszego piłkarza i nie oddacie go za żadną cenę ;)