Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla Pana panie Areczku co najwyżej Parejo
0
A jeśli dojdzie do tego transferu a kibice będą na niego gwizdać bo woleli Nico to Laporta powie że nie było kasy? A moze coś lepszego wymyśli?
2
Nieźle się w tych Włoszech dzieje dobre transfery robią a w Laliga niestety zamiast kupować to sprzedają
3
Może kibice powinni zrobić jakiś protest Laporta out czy coś
1
Jak nie za bardzo lubię Miguela, to niestety ale muszę się zgodzić z tym artykułem w 100%. Laporta wpadł w manie Realu i za każdym razem próbuje ich prześcignąć, nie patrząc wogóle na sytuację klubu, jeszcze bym rozumiał jakby próbował dorównać Realowi mając w zarządzie kompetentnych ludzi, ale on tam ich nie ma i to jest problem. Tylko nie do końca rozumiem czemu tak ciągle kłamie, przecież ludzie nie są głupi i widzą że to robi, zamiast tego robi z siebie i przede wszystkim Barcelony pośmiewisko na cały świat.
9
Obaj mam nadzieję będą ważna częścią rotacji w tym sezonie
3
Warto dodać że w Barcelonie... xDD i oni naprawdę mówią że nie mają kompleksu Barcelony jak co drugi artykuł muszą wzmiankę o Barcy zrobić xD
https://www.realmadryt.pl/news/131379-oficjalnie-mbappe-zarejestrowany-do-gry-w-la-lidze
0
@PietrasCoelho Coś źle napisałem?
1
Podoba mi się zdanie że byłoby nas stać na kupno Nico za 60mln ale na rejestrację już nie xDD przypomnę tylko że niezajerestrowani do Laligi nadal jest np Roque inigo lub fati także może najpierw powinniśmy się tym zająć? a nie kupować po to żeby na koniec i tak nic z tego nie wyszło przez brak rejestracji xDD Jezu naprawdę to co Bartomeu zrobił z tym klubem to przechodzi ludzkie pojęcie
5
To ja już wolę żeby klub inwestował w Fatiego niż Felixa
6
No jestem ciekaw jak Flick to poustawia jaka będzie formacja itd i jak młodzi się sprawdza
0
@DonJuanMarquez Bo on już wrócił do treningów przecież
19
Tutaj to można tak przy wszystkim pisać
-Xavi zostaje (tak naprawdę to nie)
-Umowa z Nike juz za tydzień (tak naprawdę to nie)
-Stac nas na Williamsa (tak naprawdę to nie)
-Ten klub to jeden wielki cyrk na kółkach Laporta robi za klauna a Deco mu pogrywa na akordeonie (Tak naprawdę to może tak być)
2
Garnacho jest tego typu graczem jak dla mnie
12
Bardzo wierzę w tego chłopaka oby odpalił
0
U nas dzień bez kontuzji to dzień stracony
0
@Khajio Być może tak było chociaż więcej pamiętam że na Emre było pochwał i wróżenia jaki to on nie będzie kozak ale dzięki za poprawę
3
Jusuf (tak miał na imię?) i emre Demir pamiętam jaki był na nich hype szczególnie na emre który zanim się pojawił już został zapomniany ciekawe jak ich kariery się potoczą tak wgl co u jusufa?
0
Jakbym był chory na głowę i oczy to może bym uwierzył że to on... O kurde Nico Williams na ulicach Barcelony!!
0
Mogę go nawet sam zapakować i przywieźć do Manchesteru byle tu nie trafił
2
Raz piszą że będzie zaległy hajs i zasada 1:1 potem że jednak nie ludzie zdecydujcie się w końcu
0
Jak ja nienawidzę tych smerfów... Zostawicie Guiu.
0
67 nazwisk do 1 września
0
Angel Alarcon to on jeszcze żyję? ja już zdążyłem o nim zapomnieć, rozwija się coś chłopak?
2
A co miał odpowiedzieć? W tym klubie nie wiadomo co przyniesie jutro nawet jakby dostał umowę nie wiadomo czy można ją by było zarejestrować albo Deco wymyśli sobie sprowadzenie Olmo z Parejo na czele i będzie musiał sprzedawać a kogo sprzedać jak nie jego? Także ja mu się nie dziwię że się skupia na Copa America skoro to dla niego ważne rozgrywki.
10
A mnie dziś rano zaswedziała lewa ręka, moim zdaniem to oznacza że Ronald Araujo na pewno przejdzie do Psg, i jestem tego w stu procentach pewien, bo po tym jak mnie ta ręka zaswedziała, widziałem kubek w kolorze czerwonym, i czapkę w kolorze niebieskim. Sport weźcie mnie do redakcji, może moje info nie zawsze się sprawdza, ale za to historie niezłe wymyślam.
3
Czyli nawet tego nie potrafimy załatwić? Kompromitacji ciąg dalszy...
0
No cóż może za 4 lata się uda...
8
@BORO_12 No i dobrze byle głowa i umiejętności dojechały kontuzje omijały a będziemy mieli z niego dużo szczęścia i pożytku
4
Może to będzie nasz mini Kimmich?