Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Świetny facet i super zawodnik będę za nim tęsknił
3
Skład ciekawy byle wygrać bez kontuzji
10
Mecz Barca-Psg to będzie mega ciekawy mecz dwie najlepiej grające drużyny poprzedniego sezonu
17
Te reklamy wyskakujące za wciśnięcie czegokolwiek to już lekkie przegięcie pały żyć się nie da
5
Ale gramy kaszanę Cubarsi do zmiany Rash i Rapha nie widoczni a Yamal dużo strat
4
Pierwszy mecz sezonu lecimy po wygrana
25
Czy jest tanio? Jest tanio
Czy jest dobrze? Jest tanio
4
Jak przychodził myślałem że będzie jedynie rezerwowym ale on stał się generałem
1
@Lisek No widziałem, ale tak sobie teraz myślę może chciał wystąpić przeciwko Laporcie żeby pokazać jaki on jest nie udolny i że bez niego nie zarejestruje nowych nabytków i że albo Lapcio pogra w jego grę albo nici z podpisu, głos poparcia z szatni jakiś tam miał nie wiem jak Flick to tego podszedł, ale pewnie też myślał że kibice przez te cyrki i Camp Nou i innymi rzeczami stawia się za nim ale chyba nie pomyślał że jego aroganckie zachowanie i słaba gra nastawi kibiców bardziej przeciw niemu niż Laporcie. Nie wiem czy tak było ale myślę że mogło tak być.
1
Czyli mam rozumieć że najpierw Marc zapierał się nogami i rękami żeby tego raportu nie podpisywać by zrobić na zlosc Laporcie i Deco bo zrobili na niego nagonkę w mediach a potem magicznie w kilka dni się dogadali jak gdyby nigdy nic? Nie wiem co mu tam Laporta nagdal ale zadziałało xd
5
Nie udało się otworzyć camp nou to podwyższają ceny żeby stracić jak najmniej
5
Luuk de Goat dobrze go wspominam
3
No i Inigo ma problemy ze zdrowiem, lepiej mieć Andreasa niż go nie mieć
8
Spoko, niech jeszcze goal line dodadzą
22
Nie mamy żadnego nadmiaru Garcia i Kounde nie powinni być rozpatrywania jako śo docelowo a bez nich mamy 4 obrońców na 2 pozycję to jest za dużo? A co jeśli Andreas się wysypie nagle mamy 3 albo Inigo z racji wieku i cyk już 2 wtedy awaryjnie może tam zagrać Garcia ale mówienie o nadmiarze jest śmieszne moim zdaniem szczególnie jeśli się spojrzy na poprzedni sezon realu i ich problemy w obronie
14
Lapcio by rozkręcił imprezę pewnie tak samo dobrze jak Kulesza
1
No Atletico się zbroi plus jeszcze chcą Veige z Chelsea zazdroszczę im okienka
5
@Barca_Big_Moment Jak nie będzie już czasu bo się będzie okienko zamykało to Laporta sam przyjdzie na trening i komuś sanki zrobi
4
@torondirn Nie bo laliga zmieniła zasady i za ter Stegna tylko Garcię zarejestruja
19
Teraz ,,tylko'' rejestracja
0
Większa rywalizacja wiekszy fun z oglądania
4
A najlepsze jest to że te barany nawet nagraly specjalny filmik na którym mówią że wrócą na ten puchar Gampera na Camp Nou mimo że nawet pozwoleń nie mieli xDD hit sezonu
0
No atletico odmładza przestarzała kadrę teraz dopna tego Cardoso jakiś dobry obrońca i mają niezła ekipę
12
Ale to zleciało a dopiero co podpisywał kontrakt
0
Dla mnie nadal rapha powinien być rozpatrywany jako kandydat do wygrania
1
Liczę że pokażą się dobrze w presezonie i albo wzmocnią 1 drużynę albo klubowa kasę
0
Nie wiem czy nie złamał sobie nogi Musiala przypadkiem ajaj
0
Kompromitacja na każdym szczeblu, żeby nie móc dać gwarancji na rejestrację zawodnika brzmi jak problem klubu z 3 ligi polskiej a nie jednego z najlepszych klubów na świecie
2
Jakiś gość od podatków bierze się za zarządzanie sędziami i całym tym syfem, czemu nie wzięli piekarza?
0
To brakuje jeszcze przejęcia 10 od Messiego i Goat'a Ansu Fatiego