0

Trzeba mieć konkurencyjny skład żeby walczyć o wszystko więc nie do końca rozumiem ta odważna wypowiedź deco że jeden obrońca musi odejść teoretycznie Garcia jest wymieniany jako zmiennik dla Kounde i do gry na spd to zostaje nam 4 obrońców czyli Inigo, Pau, Andreas, Araujo, Inigo młodszy nie będzie i zakładam że to może być jego ostatni sezon a Pau jeszcze jest bardzo młody czyli taki Andreas z Ronaldem świetnie mogą pasować do rotacji albo wręcz do gry w pierwszym składzie

1

Ale akurat gry na 4 lewo skrzydłowych nikt by się nie spodziewał, może to misterny plan Alonso żeby zaskoczyć przeciwnika?

29

No po takich akcjach to że odejdzie jest pewne i oby trafił do Barcy

1

Podobają mi się te komentarze redaktorów do artykułu dodaje to kolorytu i innej opinii

1

Ehh a real już dopiął 3 transfery a pracuje nad 4 chciałbym żeby Barca już miała zdrowa sytuację finansową i nie byłoby tych szopek z rejestracją

0

Zrobcie artykuł o nim jaki to jest gracz i na jakiej pozycji wgl gra

2

Bardzo jestem ciekaw Rodrigueza mam nadzieję że pokaże swoje umiejętności i zapracuje na więcej szans

1

@Pawlak1992 Chodzi o Ten Haga wymienionego w artykule

0

Byli trenerzy moich dwóch ulubionych klubów w obu wierzyłem a wyszło jak wyszło ale mam nadzieję że jeszcze znajdą robotę w dobrych klubach

0

Musimy im utrzeć nosa

2

O i takiego składu oczekiwałem mam nadzieję że spiszą się dobrze

1

Oby bez męczenia buły

0

Nasz prawa strona będzie potrzebować odpoczynku za niedługo coś czuje ale wierzę w wygrana i odpoczynek dla nich

0

Lecimy po zwycięstwo

5

Ale to śmiga aż chce się oglądać

1

Szkoda bo byłem lekko zajarany jego transferem ale niech mu się wiedzie może jeszcze pogra w dużym klubie europejskim

0

Zacielo mi mecz i nagle z 0-2 zrobiło się 2-2 dobrze że powtórki dali

3

Gavi na relacji na ig się cieszy, także ja kompletnie nie wiedząc kim on jest mam nadzieję że wykona świetna pracę

7

Naprawdę wierzyłem w tego chłopaka ale to już chyba kolejny przestrzelony transfer Brazylijczyka w naszej historii

1

Obyśmy tego nie sfrajerzyli

8

O czerwonej dla Ceballosa niech coś powiedzą, a nie czekaj nie pasuje do narracji

2

Ehh naprawdę zazdroszczę że w premier league może ze 3 drużyny grają taki futbol jak większość drużyn w LaLidze czyli murowanie wybijanie z rytmu i jakaś kontra tego się po prostu oglądać nie da no ale niech tebas bardziej zaciśnie pasa w fpp żeby przypadkiem drużyny sobie nikogo dobrego nie kupily

0

Ogólnie z tym co mówi Florentino po części się zgadzam powinna La Liga zakontraktowac na dane mecze sędziów z innych lig

0

Ależ ta drużyna ma mental ja już byłem pogodzony z kompromitacja a tu proszę comeback roku a to dopiero styczeń

0

Gramy jak by było 10 na 11

17

Żeby gwizdneli karnego w Lalidze to chłop musi drugiego złapać oburącz i powalić na ziemię... A nie czekaj

12

Byle wygrać bez kontuzji i żeby zmiennicy weszli za najbardziej eksploatowanych zawodników i pokazali się z dobrej strony

13

Wojtek to jest jednak szef xD

0

Ja naprawdę nie wiem jak nasza sytuacja finansowa jest fatalna skoro nawet po umowie z nike nie możemy ich zarejestrować, boje się wiedzieć jaka była na początku kadencji Laporty

7

Za Flicka gramy bardzo intensywna piłkę i wychodzi brak ławki i jakościowych zmienników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?