Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba mieć konkurencyjny skład żeby walczyć o wszystko więc nie do końca rozumiem ta odważna wypowiedź deco że jeden obrońca musi odejść teoretycznie Garcia jest wymieniany jako zmiennik dla Kounde i do gry na spd to zostaje nam 4 obrońców czyli Inigo, Pau, Andreas, Araujo, Inigo młodszy nie będzie i zakładam że to może być jego ostatni sezon a Pau jeszcze jest bardzo młody czyli taki Andreas z Ronaldem świetnie mogą pasować do rotacji albo wręcz do gry w pierwszym składzie
1
Ale akurat gry na 4 lewo skrzydłowych nikt by się nie spodziewał, może to misterny plan Alonso żeby zaskoczyć przeciwnika?
29
No po takich akcjach to że odejdzie jest pewne i oby trafił do Barcy
1
Podobają mi się te komentarze redaktorów do artykułu dodaje to kolorytu i innej opinii
1
Ehh a real już dopiął 3 transfery a pracuje nad 4 chciałbym żeby Barca już miała zdrowa sytuację finansową i nie byłoby tych szopek z rejestracją
0
Zrobcie artykuł o nim jaki to jest gracz i na jakiej pozycji wgl gra
2
Bardzo jestem ciekaw Rodrigueza mam nadzieję że pokaże swoje umiejętności i zapracuje na więcej szans
1
@Pawlak1992 Chodzi o Ten Haga wymienionego w artykule
0
Byli trenerzy moich dwóch ulubionych klubów w obu wierzyłem a wyszło jak wyszło ale mam nadzieję że jeszcze znajdą robotę w dobrych klubach
0
Musimy im utrzeć nosa
2
O i takiego składu oczekiwałem mam nadzieję że spiszą się dobrze
1
Oby bez męczenia buły
0
Nasz prawa strona będzie potrzebować odpoczynku za niedługo coś czuje ale wierzę w wygrana i odpoczynek dla nich
0
Lecimy po zwycięstwo
5
Ale to śmiga aż chce się oglądać
1
Szkoda bo byłem lekko zajarany jego transferem ale niech mu się wiedzie może jeszcze pogra w dużym klubie europejskim
0
Zacielo mi mecz i nagle z 0-2 zrobiło się 2-2 dobrze że powtórki dali
3
Gavi na relacji na ig się cieszy, także ja kompletnie nie wiedząc kim on jest mam nadzieję że wykona świetna pracę
7
Naprawdę wierzyłem w tego chłopaka ale to już chyba kolejny przestrzelony transfer Brazylijczyka w naszej historii
1
Obyśmy tego nie sfrajerzyli
8
O czerwonej dla Ceballosa niech coś powiedzą, a nie czekaj nie pasuje do narracji
2
Ehh naprawdę zazdroszczę że w premier league może ze 3 drużyny grają taki futbol jak większość drużyn w LaLidze czyli murowanie wybijanie z rytmu i jakaś kontra tego się po prostu oglądać nie da no ale niech tebas bardziej zaciśnie pasa w fpp żeby przypadkiem drużyny sobie nikogo dobrego nie kupily
0
Ogólnie z tym co mówi Florentino po części się zgadzam powinna La Liga zakontraktowac na dane mecze sędziów z innych lig
0
Ależ ta drużyna ma mental ja już byłem pogodzony z kompromitacja a tu proszę comeback roku a to dopiero styczeń
0
Gramy jak by było 10 na 11
17
Żeby gwizdneli karnego w Lalidze to chłop musi drugiego złapać oburącz i powalić na ziemię... A nie czekaj
12
Byle wygrać bez kontuzji i żeby zmiennicy weszli za najbardziej eksploatowanych zawodników i pokazali się z dobrej strony
13
Wojtek to jest jednak szef xD
0
Ja naprawdę nie wiem jak nasza sytuacja finansowa jest fatalna skoro nawet po umowie z nike nie możemy ich zarejestrować, boje się wiedzieć jaka była na początku kadencji Laporty
7
Za Flicka gramy bardzo intensywna piłkę i wychodzi brak ławki i jakościowych zmienników