Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SenoX Aaa okej xDD
4
El clasico się zbliża to i coś o negreirze trzeba napisać
0
Kim jest ten Michel Sanchez, że jest mianowany na następcę Guardioli? bo pierwszy raz o nim słyszę.
0
Może w wymianie za kimmicha?
5
Coś czuję że to będzie transfer typu oriol V2 początek będzie dobry a potem tylko gorzej
0
A mógł zagrać w totka :P
2
Jeden z komentatorów mówił że powoli mecz Real z City staje się klasykiem tak samo jak Barca z Psg bo zaczynają się robić historyczne te mecze i wsm to się zgadza
0
A ja myślałem że to na Lalige przejdzie
4
Wszystko co się miało zjebac zjebało się dzisiaj
4
@Mattems Yamal jak już bo ,,Jamal'' Musiala nie może bo jest za stary
12
Tylko Bartomeu mógł to podpisać
0
@Ronaldinho10theking no chyba tak :)
0
@Ronaldinho10theking no Rubens Dias obniżył loty ale chyba dałbym go bo van dijk nie jest w najlepszej formie marquinhos po kontuzji a obrona Bayernu strasznie obniżyła loty i nikt inny mi już nie przychodzi do glowy
0
@Ronaldinho10theking dobre pytanie
4
Naprawdę zaliczyl progres, co mnie bardzo cieszy oby tak dalej!
0
Obysmy wygrali z psg co nie będzie takie oczywiste bo nie mamy christensena i Roberto na spd a do tego psg ma cały tydzień wolnego w przeciwieństwie do Barcy która gra z Cadiz
0
Zaczęli grać lepiej po oznajmieniu przez xaviego że odchodzi, bo prasa nie dawała już takiej presji, i wszystko się uspokoiło, i też xavi miał więcej spokoju, to co najgorsze jest w tym środowisku Barcy to jest właśnie ta toksyczna i chora presja, którą daje prasa, sam xavi o tym wielokrotnie mówił, moim zdaniem klub coś z tym powinien zrobić, bo jak tak dalej pójdzie to będzie cmentarzysko dla trenerów.
0
Tam trzeba całe środowisko oczyścić z takich jak on bo jest źle i już chyba nie może być gorzej
1
Chłopak po prostu gra jakby to było na orliku, zero stresu, dla zabawy itd. Zwiększyć tę klauzulę szybko bo na pewno będą go chcieli wykupić.
0
Rudiger schował Haalanda a Araujo Mbappe to są dla mnie dwaj z trzech najlepszych so na świecie na ten moment
3
Ci arbitrzy są tak słabi że szkoda słów
2
Weź Nico na powrót ;)
0
Jest jak jest że tak powiem
15
Pedri w dobrym zdrowiu to jest klon Iniesty i oby to zdrowie już dopisywało
1
@pomi11 Pocieszające...
1
My bez spd na rewanz także będzie ciężko
5
Chciałem wszystkich przeprosić za to że nie wierzyłem
3
Jest zadziwiająco dobrze, oby po przerwie się nie zjebało
0
Optymistą nie jestem ale liczę na dobrą grę VAMOS BARCA!!
1
Lucho szef
(Wkurza mnie ta zasada o 15 znakach)