0

@SenoX Aaa okej xDD

4

El clasico się zbliża to i coś o negreirze trzeba napisać

0

Kim jest ten Michel Sanchez, że jest mianowany na następcę Guardioli? bo pierwszy raz o nim słyszę.

0

Może w wymianie za kimmicha?

5

Coś czuję że to będzie transfer typu oriol V2 początek będzie dobry a potem tylko gorzej

0

A mógł zagrać w totka :P

2

Jeden z komentatorów mówił że powoli mecz Real z City staje się klasykiem tak samo jak Barca z Psg bo zaczynają się robić historyczne te mecze i wsm to się zgadza

0

A ja myślałem że to na Lalige przejdzie

4

Wszystko co się miało zjebac zjebało się dzisiaj

4

@Mattems Yamal jak już bo ,,Jamal'' Musiala nie może bo jest za stary

12

Tylko Bartomeu mógł to podpisać

0

@Ronaldinho10theking no chyba tak :)

0

@Ronaldinho10theking no Rubens Dias obniżył loty ale chyba dałbym go bo van dijk nie jest w najlepszej formie marquinhos po kontuzji a obrona Bayernu strasznie obniżyła loty i nikt inny mi już nie przychodzi do glowy

0

@Ronaldinho10theking dobre pytanie

4

Naprawdę zaliczyl progres, co mnie bardzo cieszy oby tak dalej!

0

Obysmy wygrali z psg co nie będzie takie oczywiste bo nie mamy christensena i Roberto na spd a do tego psg ma cały tydzień wolnego w przeciwieństwie do Barcy która gra z Cadiz

0

Zaczęli grać lepiej po oznajmieniu przez xaviego że odchodzi, bo prasa nie dawała już takiej presji, i wszystko się uspokoiło, i też xavi miał więcej spokoju, to co najgorsze jest w tym środowisku Barcy to jest właśnie ta toksyczna i chora presja, którą daje prasa, sam xavi o tym wielokrotnie mówił, moim zdaniem klub coś z tym powinien zrobić, bo jak tak dalej pójdzie to będzie cmentarzysko dla trenerów.

0

Tam trzeba całe środowisko oczyścić z takich jak on bo jest źle i już chyba nie może być gorzej

1

Chłopak po prostu gra jakby to było na orliku, zero stresu, dla zabawy itd. Zwiększyć tę klauzulę szybko bo na pewno będą go chcieli wykupić.

0

Rudiger schował Haalanda a Araujo Mbappe to są dla mnie dwaj z trzech najlepszych so na świecie na ten moment

3

Ci arbitrzy są tak słabi że szkoda słów

2

Weź Nico na powrót ;)

0

Jest jak jest że tak powiem

15

Pedri w dobrym zdrowiu to jest klon Iniesty i oby to zdrowie już dopisywało

1

@pomi11 Pocieszające...

1

My bez spd na rewanz także będzie ciężko

5

Chciałem wszystkich przeprosić za to że nie wierzyłem

3

Jest zadziwiająco dobrze, oby po przerwie się nie zjebało

0

Optymistą nie jestem ale liczę na dobrą grę VAMOS BARCA!!

1

Lucho szef


(Wkurza mnie ta zasada o 15 znakach)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?