0

@BORO_12 Dobra nie chce mi się już 3 raz powtarzać tego samego

1

@BORO_12 Jest coś takiego jak dotychczasowy prime czyli okres w którym dany piłkarz grał najlepiej ale nie jest w tym wieku primeu, i znowu to gadanie że flick nie rozwija piłkarzy a to gówno prawda bo wszyscy pod jego wodzą się rozwinęli bo gdyby tak nie było to Bayern by treble nie wygrał, cały czas deprecjonujesz Flicka a wychwalasz pod niebiosa De Zerbiego nie patrząc na plusy Flicka i minusy De Zerbiego, ja doceniam obu trenerów i nie ważne który przyjdzie będę szczęśliwy

0

@BORO_12 np Daviesa wprowadził, i nie trafił w świetny moment tylko w słaby przecież Bayernu Kovaca nie dało się oglądać, on z Bayernu zrobił potwora a nie taki zastał, Davies u niego miał swój dotychczasowy prime bo po jego odejściu gra słabiej, a gadanie że nic nie wyciągnie z naszej młodzieży to wróżenie z fusów moim zdaniem wyciągnie bo on potrafi rozwijać piłkarzy

0

@BORO_12 Flick to one season wonder? To chciałbym takiego one season wonder'a który wygrał treble i z słabego Bayernu Kovaca zrobił maszynę nie do pokonania, argument że flick nie rozwija piłkarzy też jest z czapy bo w końcu wszyscy pod jego wodzą w Bayernie przeżywali swój prime np Lewy,Kimmich,Gnabry i Davies kolejny twój argument to taki że Flick to trener wynikowy, no bo przecież o to chodzi w tej pracy żeby mieć wyniki a nie pięknie grać, ja już wolę mieć wyniki liczyć się w Europie i krajowym podwórku niż być pośmiewiskiem na każdym kroku ale za to ładnie grać, a poza tym Bayern Flicka grał ładnie to nie były mecze 1-0 i autobus tylko ciągła gra do przodu i kosmiczne wyniki np w lidze mistrzów z Tottenhamem chyba 6-1 i Barcelona 8-2

1

@BORO_12 Masz jakąś awersję do Flicka? Przecież to dobry trener sprawdzony na najwyższym poziomie do tego bez pracy i ponoć chce tu pracować, a De Zerbi to również dobry trener ale nic takiego jeszcze nie wygrał i nie jest sprawdzony w lidze mistrzów, i dopiero teraz z Brighton gra w lidze i w lidze Europy więc europejskie puchary są przed nim nie odkryte a poza tym w Brighton ma mniejszą presję i oczekiwania i nie prowadził wielkich gwiazd w przeciwieństwie do Flicka który zrobił maszynę nie do pokonania z Bayernu

1

Szkoda że tam z nim Araujo nie stał jego by tak łatwo nie przepchał

3

Chce tylko dwóch rzeczy wygrania i ciekawego meczu a nie szach jak wczorajszy mecz atletico z Interem

0

Mineli się na ulicy a media aferę robią

0

Spokojnie do nas wraca Luuk de goat i zmiecie tych amatorów z Madrytu i ich całego mekambe

0

@Bajson wolę mieć Yamala i roque bo to są młode gwiazdy do oszlifowania a nie z wybujałym ego pobierające horrendalna pensje

0

Dziwne ale ciekawe

0

Projekt psg pokazał że same gwiazdy w jednej drużynie to nie jest przepis na sukces, w szczególności takie które mają duże ego, więc poczekalbym z tym że real wszystkich zgniecie, bo równie dobrze może się im to wszystko rozpaść i tego im z całego serca życzę :)

0

@Esgal on może zagrać na każdej pozycji w pomocy, ma spokój i łatwość z wychodzenia spod pressingu technicznie bardzo dobry nawet coś tam pokiwa, ma niezły balans ciała i potrafi się utrzymać przy piłce jest trudny do przepchnięcia i nawet niezłe ma podania potrafi podać ładnego Crossa jak i prostopadle podanie oczywiście ma mankamenty jak np szybkość albo bronienie przy stałych fragmentach no ale ogólnie potencjał duży i cieszę się że trafił się ktoś taki Manchesterowi

0

Liczę na wygraną

0

@4Fabregas4 Tak napisałeś że nic nie zrozumiałem

0

@xavi890 Ale ty wiesz że to się nawarstwia? Bo idąc twoim tokiem rozumowania Pedriemu powinno starczyć to że nie grał co 3 dni, przypomnę że chłop ma 16 lat w tym wieku nie powinien tyle grać, no chyba że jesteś jakimś medykiem to udowodnij mi że się mylę

0

@Esgal No ja oglądałem wszystkie mecze z jego udziałem i potencjał gigantyczny, ale zauważ proszę że po pierwsze taka wymiana nigdy nie będzie miała miejsca a po drugie sam napisałem że nawet bym takiej nie chciał, i w tej wymianie skupiałem się wyłącznie na wymianie zawodnik za zawodnik nie wchodząc w większe szczegóły takie jak cena itd bo mój komentarz to byla jakby odpowiedź na proponowanych zawodników w artykule którzy są po prostu słabi a Mainoo moim zdaniem za potencjał gigantyczny, ale to prawda Manchester musiałby dopłacić, Przepraszam jeśli nie wyraziłem się jasno i ktoś się poczuł urażony :)

0

Nie mamy kogoś żeby lamine odpoczął choćby ktoś ze szkółki? Chłop zostanie zajechany jak Pedri swego czasu

0

@azysko Nigdy nie widziałeś jak gra mainoo co? Widać

0

Jako kibic obu klubów to najlepszy deal dla dwóch stron to byłyby Frenkie za Mainoo, ale nie chciałbym takiej wymiany, Mainoo dla Manchesteru jest kimś w rodzaju Gaviego dla Barcy, wychowanek oddany klubowi.

0

Niech w umowie dadzą jakaś klauzulę odkupu albo procent od sprzedaży i niech idzie się rozwijac gdzieś indziej

3

A Pedri? On też dobrze spod pressingu wychodzi

0

W tym Sporcie niezle zioło pala bo od nich zawsze jakies głupie i nierealne plotki idą

0

Niech zmienia już teraz to można by protestować Marqueza do końca sezonu, a jak się nie sprawdzi to coś podzialac z innym menadżerem na koniec sezonu, a nie trzymamy się projektu który już w zasadzie się skończył.

0

Ten ,,dziennikarz'' broni zawodnika realu a atakuje Barcelony? Taa stare znałem postarajcie się bardziej w tym Madrycie :)

2

Marc niestety widać że jest zardzewiały oby jak najszybciej się pozbierał

1

@Comentateiro Zawsze mieli łeb to interesów

4

Cieszy odpoczynek Araujo jeszcze żeby lamine odpoczął

1

Ma rację, jest dużo gorzej

0

Ahh Lista Flicka słyszałem o niej legendy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?