Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak z innej beczki na rm.pl powstał specjalny artykuł o meczu barca-atleti, i było tam ponad 200 komentarzy, i większość o treści że atletico rozkłada nogi a Barca nic nie gra xDDD, oni naprawdę nie mogą przyjąć do wiadomości że my gramy dobrze xDD
0
No sędzia pod koniec się pogubił, ja mam nadzieję że zrobią kiedyś tak że będzie można ,,wypozyczyc'' sędziego z innych lig na dany mecz to barce-real prowadziłby Marciniak a nie sędzia na poziomie 3 ligi
11
Nie sądziłem że inaki tak dobrze sobie poradzi po meczu z Rayo szacunek dla niego
1
Felix mvp, ale Pedri też zagrał magiczne spotkanie, ogólnie środek pola zagrał dobrze, szczerze obawiałem się tych 3 spotkań tzn. porto atletico i Girona na razie jest 2/3 czekam na 3/3
2
Boje się tego meczu ale wierzę w wygrana
1
Szkoda że odszedł liczyłem że przejmie pałeczkę po marcu
0
Balde i cancelo potrzebują zmienników sprzedac Alonso i Roberto i dać szansę na lewej valle?(zapomniałem nazwiska) a na prawej albo kogoś tanio kupić albo fort
1
@Serducho orsato najgorszy? Dla mnie top 5 sędziów na świecie
17
Tak z innej beczki fajnie się ogląda mecze kiedy sędzia wie kiedy odgwizdać faul a kiedy puścić i potrafi zarządzać zawodnikami nie to co ci w lalidze
0
Pod koniec coś ruszyło ale ogólnie 1 połowa słaba powinniśmy ze 3-1 przegrywać
0
Jazda po zwycięstwo!
7
Może do las Palmas? Myślę że tam by się odnalazł
7
Trzymaj się wojowniku wrócisz silniejszy niż kiedykolwiek!
0
Weźmy tam tylko wychowanków i zawodników którzy nic nie grają a niech reszta odpoczywa
4
Naprawdę nie mogę pojąć jak to możliwe że real z tyloma kontuzjami nadal punktuje, a my mamy zdrowych prawie wszystkich a te punkty tracimy, oby mecz z atletico byl wygrany i będzie swoistym motorem napędowym na dalsza część sezonu, ale to chyba marzenie ściętej głowy.
4
Od kilku meczy widzę że inigo posyła takie fajne piłki i jeszcze jest solidny w obronie naprawdę nie sądziłem że tak dobrze wprowadzi się do Barcelony oby to trwało jak najdłużej
2
No sorry xavi ale dobry mecz to był city-liverpool a nie nasz niestety
15
Najgorsze jest to że my z naszą forma nie mamy zbyt dużych szans ich pokonać a jeszcze Girona nas czeka
0
Nie spodziewałem się frenkiego od początku ale cieszy odpoczynek dla gundo mam tylko nadzieję że frenkie nie zagra całego meczu bo po kontuzji może być ciężko to wytrzymać i jeszcze jakiś nawrót by był
0
Chciałbym żeby koło inigo zagrał Andreas bo narzekał ostatnio że mało minut także żeby nie narzekał fajnie jakby zagrał
12
Lepiej niech nie wraca
2
@Serducho no niestety
6
Coraz więcej trenerów i piłkarzy o tym mówi może kiedys coś ruszy i zmienia coś
0
Jeśli jakaś klubowa telewizja zrobiłaby kiedyś filmik jak sędziowie mylą się na korzyść realu, to pewnie by napisali że fotomontaż i wcale tak nie było, i że trzeba zdegradować klub który to zrobił xDDD. Ale teraz jak nagrywają filmiki na sędziów to przecież walczą o dobre sędziowanie i pokój na świecie xDD śmieszny klub
24
Jeśli ma jakąś drobną kontuzje to lepiej niech ten mecz z Rayo pominie bo jeszcze przerodzi się to w coś poważnego a inaki na jeden mecz sobie poradzi
1
Taa kto by się spodziewał że rasizm to tylko w jedną stronę a te płaczki z Madrytu i tak będą gadać że to oni mają pod górkę i my jesteśmy przepychani xDD śmieszny klub
0
To by była głupota roku
20
Inigo ale ześ mi zaimponował w tej chwili
12
Cadiz i Real sociedad miło mnie zaskoczyli za to mają mój szacunek
1
Śmieszna kwota aż szkoda słów