3

@Barca2022 Ja po prostu oczekuje przyzwoitego sędziowania ale to chyba za dużo

20

Nie dziwie się że się śmiali sędzia był śmiechu wart

1

Sędzia na początku nie gwizdał nic a potem zaczął wszystko czy mi się wydaje?

0

Oglądałem mecz United vs Liverpool i tam było tyle emocji że teraz chciałbym spokojnej wygranej 2-0 xD

0

Powinniśmy jak najwięcej takich perełek zaklepywac

21

Oj ale chciałbym im utrzeć nosa, ale będzie to cholernie ciężkie.

3

Będzie ciężko ale liczę że w drugim meczu wszystko się rozstrzygnie tak jak z Napoli

0

Jeśli to prawda to znaczy że Pumie zależy i może koszulki będą lepiej wyglądać

2

Dla nas każdy bedzie trudny tak szczerze

0

Ku-ku-kukurydza

3

Musimy strzelić więcej i uspokoić bo już się nerwowo zaczęło robić

0

To już bym wolał roque zamiast raphy no ale nic po zwycięstwo!!

3

Ta na X same takie zwariowane teorie

4

No ciekawe czy nasi ,,kibice'' znowu się sprzedadzą za kilka euro i oddadzą bilety przeciwnikom, jeśli tak to tylko pokazuje w jakim miejscu jesteśmy że nawet fani Barcy nie chcą tego oglądać i oddają bilety za bezcen

0

Boje się że odpadniemy ale z całego serca liczę na wygraną

4

Dobrze że zielu stamtąd odchodzi

0

@creativeopinion Heh nie dziwię się, bo przy okazji dodasz jaki to Perez nie jest wspaniałomyślny a Real zajebisty, takie rzeczy wkurzają nas kibiców Barcy.

17

A ja nigdy nie widziałem piłkarza tak mocno oszczedzanego przez sędziów

0

@bulo Obejrzeć obejrzę

1

Jak nam Lamine z poważną kontuzją skończy ten mecz to my w meczu z Napoli nie mamy czego szukać

2

Jest jeden pozytyw tej pierwszej połowy a nazywa się Cubarsi

1

Mam nadzieję że jak Xavi będzie zmieniał Guiu to wpuści Roque a nie Lewego

4

Moim zdaniem plotka jest to co napisał ten dziennikarz z Danii bo wątpię żeby Romano ze swoją pozycja ryzykował całą karierę dla jakiegoś nie ważnego newsa zresztą będę czekać aż sam Romano się wypowie

1

Brakuje nam tej wiary na odwrócenie wyniku

0

Ciekawe czy Casado dostanie szansę

0

Pewnie nic nie znajda

2

Juz rozgryzlem dlaczego wszyscy się boją dać vinicjusowi kartkę... Bo rmtv zrobi o nich filmik i tego się właśnie boją, czyli jednak coś tam działa ta propaganda.

5

Oj tak tez bym chciał

11

W tym klubie dzień bez afery to dzien stracony

1

Bierzemy Marqueza pod ręką jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?