Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Barca2022 Ja po prostu oczekuje przyzwoitego sędziowania ale to chyba za dużo
20
Nie dziwie się że się śmiali sędzia był śmiechu wart
1
Sędzia na początku nie gwizdał nic a potem zaczął wszystko czy mi się wydaje?
0
Oglądałem mecz United vs Liverpool i tam było tyle emocji że teraz chciałbym spokojnej wygranej 2-0 xD
0
Powinniśmy jak najwięcej takich perełek zaklepywac
21
Oj ale chciałbym im utrzeć nosa, ale będzie to cholernie ciężkie.
3
Będzie ciężko ale liczę że w drugim meczu wszystko się rozstrzygnie tak jak z Napoli
0
Jeśli to prawda to znaczy że Pumie zależy i może koszulki będą lepiej wyglądać
2
Dla nas każdy bedzie trudny tak szczerze
0
Ku-ku-kukurydza
3
Musimy strzelić więcej i uspokoić bo już się nerwowo zaczęło robić
0
To już bym wolał roque zamiast raphy no ale nic po zwycięstwo!!
3
Ta na X same takie zwariowane teorie
4
No ciekawe czy nasi ,,kibice'' znowu się sprzedadzą za kilka euro i oddadzą bilety przeciwnikom, jeśli tak to tylko pokazuje w jakim miejscu jesteśmy że nawet fani Barcy nie chcą tego oglądać i oddają bilety za bezcen
0
Boje się że odpadniemy ale z całego serca liczę na wygraną
4
Dobrze że zielu stamtąd odchodzi
0
@creativeopinion Heh nie dziwię się, bo przy okazji dodasz jaki to Perez nie jest wspaniałomyślny a Real zajebisty, takie rzeczy wkurzają nas kibiców Barcy.
17
A ja nigdy nie widziałem piłkarza tak mocno oszczedzanego przez sędziów
0
@bulo Obejrzeć obejrzę
1
Jak nam Lamine z poważną kontuzją skończy ten mecz to my w meczu z Napoli nie mamy czego szukać
2
Jest jeden pozytyw tej pierwszej połowy a nazywa się Cubarsi
1
Mam nadzieję że jak Xavi będzie zmieniał Guiu to wpuści Roque a nie Lewego
4
Moim zdaniem plotka jest to co napisał ten dziennikarz z Danii bo wątpię żeby Romano ze swoją pozycja ryzykował całą karierę dla jakiegoś nie ważnego newsa zresztą będę czekać aż sam Romano się wypowie
1
Brakuje nam tej wiary na odwrócenie wyniku
0
Ciekawe czy Casado dostanie szansę
0
Pewnie nic nie znajda
2
Juz rozgryzlem dlaczego wszyscy się boją dać vinicjusowi kartkę... Bo rmtv zrobi o nich filmik i tego się właśnie boją, czyli jednak coś tam działa ta propaganda.
5
Oj tak tez bym chciał
11
W tym klubie dzień bez afery to dzien stracony
1
Bierzemy Marqueza pod ręką jest