0

To może zamiast raphy tam powinien Felix zagrać? On potrafi dryblować i jakiś wiatr by tam zrobił, chociaż z drugiej strony rapha by wspomagał obronę przy wysoko ustawionym cancelo

2

We wczorajszym meczu united z Liverpoolem podyktował dla mnie dziwny karny na elliocie, ale jestem też kibicem united więc jestem nie obiektywny

8

No chyba tej magii ojca nie odziedziczyl

1

Sergi ,,The Goat'' Roberto, zamykam dyskusje.

19

Proszę nie przyspieszajmy ich powrotów bo znowu się to źle skończy

3

Chociaż on jeden ma głowę na karku

11

Może to o charakter chodzi? Może mu się po prostu nie za bardzo chce?

1

Nie mamy kasy na niego

0

Żeby z nowym trenerem nie było jakichś konfliktów

0

Fajnie jakby tam wrócił

4

Spokojnie mamy Oscara Kloppa na ławce wygrana murowana

1

Powinniśmy dać odpocząć najważniejszym zawodnikom co z tego że za 10 dni mecz z psg bo jeśli w tym meczu ktorys z nich dostanie kontuzji to nie ma szans żeby go w 10 dni wyleczyli

3

Ja jako united chce bardzo żeby trafił właśnie do nich a jeśli przy okazji Barca na tym zarobi to dla mnie sytuacja win-win

10

Myślę że to świetny pomysł żeby dać mu szansę od 1 minuty w pierwszym meczu z Psg bo jak wracać to z drzwiami prawda?

3

@Arczi87 Pewnie w notatniku oni zawsze spisek węszą

0

Ja jestem naprawdę ciekaw czy oni w tym rfef wogóle mecze oglądają? Bo ja mam wrażenie że ni chuja, te oceny wystawiaja sędziom losowo, i potem gadają takie bzdury że ci Hiszpańscy sedziowie są dobrzy bla bla bla, bo to naprawdę trzeba być ślepym żeby hiszpańskich sędziów uważać za przynajmniej solidnych.

2

Szacuneczek Trenerze Bielsa

0

Dla mnie bardzo ładna

17

Walec, jak niegdyś Barca Pepa, nic tylko gratulować i życzyć dalszych sukcesów.

14

To już mats pokazał że może zatrzymać mbappe oby tylko w lidze mistrzów się to udało i będzie kozak

0

Ciekawe czy taka oferta naprawdę istniała?

6

Strzał godny najlepszych strzelców na świecie

0

Z Walia bedzie ciężej ale oby po zwycięstwo!

2

Ten sam Rodrygo który kopie się po czole ma nadal 100mln? Nieźle

0

Wsm nic odkrywczego nie napisał cały świat się spodziewa takiego składu chociaż on aż musiał o tym artykuł stworzyć

2

Ja mam Spotify Premium to kiedy kontrakt mi dadzą?

1

Oscar Klopp sobie poradzi

1

Ale jak to ten czysty jak łza klub? Niemożliwe

0

Jeśli by Barca złożyła taka skargę to nawet by jej nie rozpatrzyli ciekawe czy tu będzie tak samo?

2

Papa Perez ma kontakty jeśli by chciał to xavi już do końca sezonu miałby zawieszenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?