Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To może zamiast raphy tam powinien Felix zagrać? On potrafi dryblować i jakiś wiatr by tam zrobił, chociaż z drugiej strony rapha by wspomagał obronę przy wysoko ustawionym cancelo
2
We wczorajszym meczu united z Liverpoolem podyktował dla mnie dziwny karny na elliocie, ale jestem też kibicem united więc jestem nie obiektywny
8
No chyba tej magii ojca nie odziedziczyl
1
Sergi ,,The Goat'' Roberto, zamykam dyskusje.
19
Proszę nie przyspieszajmy ich powrotów bo znowu się to źle skończy
3
Chociaż on jeden ma głowę na karku
11
Może to o charakter chodzi? Może mu się po prostu nie za bardzo chce?
1
Nie mamy kasy na niego
0
Żeby z nowym trenerem nie było jakichś konfliktów
0
Fajnie jakby tam wrócił
4
Spokojnie mamy Oscara Kloppa na ławce wygrana murowana
1
Powinniśmy dać odpocząć najważniejszym zawodnikom co z tego że za 10 dni mecz z psg bo jeśli w tym meczu ktorys z nich dostanie kontuzji to nie ma szans żeby go w 10 dni wyleczyli
3
Ja jako united chce bardzo żeby trafił właśnie do nich a jeśli przy okazji Barca na tym zarobi to dla mnie sytuacja win-win
10
Myślę że to świetny pomysł żeby dać mu szansę od 1 minuty w pierwszym meczu z Psg bo jak wracać to z drzwiami prawda?
3
@Arczi87 Pewnie w notatniku oni zawsze spisek węszą
0
Ja jestem naprawdę ciekaw czy oni w tym rfef wogóle mecze oglądają? Bo ja mam wrażenie że ni chuja, te oceny wystawiaja sędziom losowo, i potem gadają takie bzdury że ci Hiszpańscy sedziowie są dobrzy bla bla bla, bo to naprawdę trzeba być ślepym żeby hiszpańskich sędziów uważać za przynajmniej solidnych.
2
Szacuneczek Trenerze Bielsa
0
Dla mnie bardzo ładna
17
Walec, jak niegdyś Barca Pepa, nic tylko gratulować i życzyć dalszych sukcesów.
14
To już mats pokazał że może zatrzymać mbappe oby tylko w lidze mistrzów się to udało i będzie kozak
0
Ciekawe czy taka oferta naprawdę istniała?
6
Strzał godny najlepszych strzelców na świecie
0
Z Walia bedzie ciężej ale oby po zwycięstwo!
2
Ten sam Rodrygo który kopie się po czole ma nadal 100mln? Nieźle
0
Wsm nic odkrywczego nie napisał cały świat się spodziewa takiego składu chociaż on aż musiał o tym artykuł stworzyć
2
Ja mam Spotify Premium to kiedy kontrakt mi dadzą?
1
Oscar Klopp sobie poradzi
1
Ale jak to ten czysty jak łza klub? Niemożliwe
0
Jeśli by Barca złożyła taka skargę to nawet by jej nie rozpatrzyli ciekawe czy tu będzie tak samo?
2
Papa Perez ma kontakty jeśli by chciał to xavi już do końca sezonu miałby zawieszenie