Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pewnie nawet nie odpowiedzą
0
@Barca2022 Może tak być on zawsze potrafił rozwijać piłkarzy
2
To niech się z nim umówi, zabierze do restauracji czy coś.
2
Tajny agent który będzie sabotował mecze Atletico? Nieźle to sobie Lapcio przemyślał
3
Dzień bez afer dzień stracony
3
Legenda, zawsze im go zazdrościłem, mam nadzieję że po jego utracie real się rozpadnie ale to tylko moje marzenie :)
0
To jest jakaś katastrofa, oby ten koszmar się skończył jak najszybciej
6
Fajnie niech jeszcze więcej meczów dodadzą bo przecież kontuzji jest mało
2
Nie no cyrk na kółkach, tylko nie wiem kto jest klaunem
0
@MeAndSwan Goal line niech podlapia
0
Dałbym roque od pierwszej minuty żeby trochę uspokoić sytuację to i tak mecz o pietruszkę z najsłabsza drużyna ll
0
To Dembele nigdy tego nie zrobił? Jednak dobrze że go sprzedaliśmy
0
Szkoda że fort nie gra ani roque ale VAMOS PO ZWYCIESTWO!!
0
Jakby ktoś je w błoto rzucił
3
To co teraz tylko rejestracja?
0
@SpainFanRM89 Tu są artykuły po meczu i nie tylko realu ale innych drużyn też a tam są specjalnie przed meczem żeby kibice Realu mogli sobie pilkarzy Barcy powyzywac a potem jeszcze artykuł po meczu
5
A oni mówią że nie mają kompleksu Barcelony xDDD, nawet na RM.pl robią specjalne artykuły o KAZDYM meczu Barcelony xDD
0
No i fajnie, oby żadnych problemów już z Nike nie było i będzie kozak
0
A czy wraz z tym przedłużeniem zostanie podniesiona klauzula? Czy dopiero jak zawodnik osiągnie pełnoletniość?
8
Kibicuje bvb żeby wygrali lm
0
A jeszcze nie dawno było pisane że wszystko idzie zgodnie z harmonogramem xD
0
Xavi chyba po prostu nie ma na niego planu
0
Może i nie gramy atrakcyjnego futbolu, ale za to nie wygrywamy.
13
Xavineta mówili, będzie dobrze mówili... To teraz mamy psia jego mać
3
Zanim Xavi ogłosił że zostaje,Barca grała lepiej...
0
Herb spoko, koszulka taka se
20
@Deeespacito a jakie liczby w totka?
1
Tylko nie on on jest dla mnie najgorszy
0
Robert co sobie przypomniał jak się strzela szkoda że tak późno jak już po mistrzostwie
1
Cyrk na kółkach normalnie, dwie najjaśniejsze postacie z defensywy ubiegłego sezonu, dzisiaj takie babole robią.