Onlikox
Dołączył/a: październik 2023
Czarna woda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Spokojnie Don Carlo już to ogarnie ma kontakty
0
Nie no jeśli panuje optymizm to ja jestem spokojny
0
Jest jak jest, ja już nie wierzę w walkę o mistrza
0
@KOT992 Tak ale na szczęście go nie było
4
Patrzac na to że Athletic nie dawno rozwalił atletico 3-0 a my straciliśmy 2 pomocników w trakcie meczu to wynik 0-0 chyba powinien nas cieszyć
2
To po robocie, jeśli Frenkie i Pedri wypadli na długo to my z Napoli możemy już stawiać autobus
0
@Kyonego No być może
10
Ej a kibice Realu wiedzą że mają swoją stronę i tam mogą płakać?
0
@MaroBrd Wzywanie na wniosek trenerów byłby bez sensu bo jeśli 2 miałoby się zgodzić to jeden da tak a drugi nie bo dla jednego to będzie korzystne a dla drugiego nie, a z tą weryfikacja na wniosek też nie kumam jakby to miało działać, jedyny chyba najsensowniejszy wybór to po pierwsze ujednolicenie i ułatwienie przepisów a po drugie mniejsze korzystanie z var'u i po prostu częstsze podejmowanie decyzji z duchem gry coś jak Szymon Marciniak w finale mistrzostw świata on był pewny swego i nie bał się podejmować decyzji nie to co ci z Laliga
0
@MaroBrd Poza tym te decyzje które pokazuje rmtv są do interpretacji sędziego i to jest moim zdaniem problem bo jeden sędzia powie tak a drugi tak i to nawet widać w meczach że sędzia główny myśli np karny ale var który powinien wyłapywać tylko DUŻE błędy często nie potrzebnie wyłapuje na siłę jakieś błędy i dają sędziego monitora i zmieniają jego decyzję na siłę np mecz Real almeria jak nie mają pewności to nie powinni się wtryniac np w premier league sędziowie raczej wiedzą kiedy mają zainterweniować
0
@bartek1977 Ja mam wrażenie że fani realu mówią o sobie, jak gadają że to my mówimy że mamy mistrza, bo nikt tak nie gada oprócz właśnie ich
1
@Barcaa12 No sam się przyznał do bycia kibicem realu, a oni gadają że nie mają swoich ludzi w lalidze i rfef
2
Obyśmy mieli dzień konia w niedzielę
0
Jak my wyprzedamy nasze gwiazdy to kto będzie chciał te ligę oglądać?
0
@MaroBrd Real robi filmiki ale strasznie subiektywne i nie do końca oddające to co naprawdę się dzieje bo zamiast pokazywać błędne decyzje w obie strony to pokazują tylko w jedną i w większości naciągane, poza tym jeśli po tylu filmikach i sprawie negreiry nic nie zmienili to sory ale chyba kibice wszystkich drużyn by musieli wyjsc na ulicę żeby coś się zmieniło
0
A jeszcze przed chwilą widziałem newsa że będziemy się starać o Haalanda, jak nas nawet nie stać na Nico za 50mln xDDD
0
@MaroBrd Nie, najlepiej by było wypożyczać sędziów z innych lig ale to taki mój mokry sen
0
To pozamiatane przecież on jest jednym z gorszych nie trawie go
0
@MaroBrd Nic się nie zmieni, oni myślą że są najlepsi i koniec choćby kontrowersje goniły kontrowersje
0
@MaroBrd Jak zawodnicy powiedzą coś źle na sędziów to dostają kary, tutaj mówimy o klubowej telewizji która tworzy filmiki na sędziów, ja też nie znam przepisów, ale chyba można by było to podciągnąć pod ten przepis który zakazuje zawodnikom o sędziach gadać, a jeśli nie to musi być jakiś alternatywny na różne przypadki, choć sądzę że go nie ma.
16
Bardzo ciekawy artykuł oby takich więcej
4
Czyli pluja na nich a oni udają że deszcz pada
0
Przyszłość jest tylko jeszcze trzeba ją dobrze wykorzystać
0
@Greenalley tak, ale nie wiadomo czy de Zerbi będzie chciał odejść, a nawet jeśli to czy będzie chciał iść do nas, ale oby tak.
0
Odchodzi, nie odchodzi, odchodzi, nie odchodzi i tak cały czas w kółko, chce już potwierdzenie nowego trenera żeby więcej już nie musieć tego czytać
5
Coś dużo osób związanych z projektem Espai Barca odchodzi. Czyżby coś nie ciekawego się tam działo za kulisami?
0
@LatajacyHolender Że jest bardziej nowoczesny, rozwija piłkarzy, szczególnie młodych, potrafi zmotywować ich do ciężkiej pracy, jest bardzo dobry taktycznie, i ma wiele rozwiązań na dany mecz itd.
0
@BORO_12 No może i ten Ndidi przyjdzie za darmo ale Onana na pewno nie a z nasza sytuacja finansowa nie byłbym pewny jego sprowadzenia
0
@krzywy Niby ta ale ale Julian jeśli będzie miał grać to raczej jako rezerwa, ale nawet jeśli nie będzie grał to sprzedamy go z zyskiem bo dużo nas nie kosztował a te 10 mln możemy za niego wyciągnąć
1
@krzywy Ale moim zdaniem cancelo jest nasz bo do city nie wróci więc będą musieli się z nami dogadać a na po będziemy mieli cancelo forta i j.araujo też nieźle grał w las Palmas więc definitywnie bym go nie skreślał a na 6 mamy oprócz Andreasa tylko oriola i może kogoś ze szkółki więc to trochę mało