2

Spokojnie Don Carlo już to ogarnie ma kontakty

0

Nie no jeśli panuje optymizm to ja jestem spokojny

0

Jest jak jest, ja już nie wierzę w walkę o mistrza

0

@KOT992 Tak ale na szczęście go nie było

4

Patrzac na to że Athletic nie dawno rozwalił atletico 3-0 a my straciliśmy 2 pomocników w trakcie meczu to wynik 0-0 chyba powinien nas cieszyć

2

To po robocie, jeśli Frenkie i Pedri wypadli na długo to my z Napoli możemy już stawiać autobus

0

@Kyonego No być może

10

Ej a kibice Realu wiedzą że mają swoją stronę i tam mogą płakać?

0

@MaroBrd Wzywanie na wniosek trenerów byłby bez sensu bo jeśli 2 miałoby się zgodzić to jeden da tak a drugi nie bo dla jednego to będzie korzystne a dla drugiego nie, a z tą weryfikacja na wniosek też nie kumam jakby to miało działać, jedyny chyba najsensowniejszy wybór to po pierwsze ujednolicenie i ułatwienie przepisów a po drugie mniejsze korzystanie z var'u i po prostu częstsze podejmowanie decyzji z duchem gry coś jak Szymon Marciniak w finale mistrzostw świata on był pewny swego i nie bał się podejmować decyzji nie to co ci z Laliga

0

@MaroBrd Poza tym te decyzje które pokazuje rmtv są do interpretacji sędziego i to jest moim zdaniem problem bo jeden sędzia powie tak a drugi tak i to nawet widać w meczach że sędzia główny myśli np karny ale var który powinien wyłapywać tylko DUŻE błędy często nie potrzebnie wyłapuje na siłę jakieś błędy i dają sędziego monitora i zmieniają jego decyzję na siłę np mecz Real almeria jak nie mają pewności to nie powinni się wtryniac np w premier league sędziowie raczej wiedzą kiedy mają zainterweniować

0

@bartek1977 Ja mam wrażenie że fani realu mówią o sobie, jak gadają że to my mówimy że mamy mistrza, bo nikt tak nie gada oprócz właśnie ich

1

@Barcaa12 No sam się przyznał do bycia kibicem realu, a oni gadają że nie mają swoich ludzi w lalidze i rfef

2

Obyśmy mieli dzień konia w niedzielę

0

Jak my wyprzedamy nasze gwiazdy to kto będzie chciał te ligę oglądać?

0

@MaroBrd Real robi filmiki ale strasznie subiektywne i nie do końca oddające to co naprawdę się dzieje bo zamiast pokazywać błędne decyzje w obie strony to pokazują tylko w jedną i w większości naciągane, poza tym jeśli po tylu filmikach i sprawie negreiry nic nie zmienili to sory ale chyba kibice wszystkich drużyn by musieli wyjsc na ulicę żeby coś się zmieniło

0

A jeszcze przed chwilą widziałem newsa że będziemy się starać o Haalanda, jak nas nawet nie stać na Nico za 50mln xDDD

0

@MaroBrd Nie, najlepiej by było wypożyczać sędziów z innych lig ale to taki mój mokry sen

0

To pozamiatane przecież on jest jednym z gorszych nie trawie go

0

@MaroBrd Nic się nie zmieni, oni myślą że są najlepsi i koniec choćby kontrowersje goniły kontrowersje

0

@MaroBrd Jak zawodnicy powiedzą coś źle na sędziów to dostają kary, tutaj mówimy o klubowej telewizji która tworzy filmiki na sędziów, ja też nie znam przepisów, ale chyba można by było to podciągnąć pod ten przepis który zakazuje zawodnikom o sędziach gadać, a jeśli nie to musi być jakiś alternatywny na różne przypadki, choć sądzę że go nie ma.

16

Bardzo ciekawy artykuł oby takich więcej

4

Czyli pluja na nich a oni udają że deszcz pada

0

Przyszłość jest tylko jeszcze trzeba ją dobrze wykorzystać

0

@Greenalley tak, ale nie wiadomo czy de Zerbi będzie chciał odejść, a nawet jeśli to czy będzie chciał iść do nas, ale oby tak.

0

Odchodzi, nie odchodzi, odchodzi, nie odchodzi i tak cały czas w kółko, chce już potwierdzenie nowego trenera żeby więcej już nie musieć tego czytać

5

Coś dużo osób związanych z projektem Espai Barca odchodzi. Czyżby coś nie ciekawego się tam działo za kulisami?

0

@LatajacyHolender Że jest bardziej nowoczesny, rozwija piłkarzy, szczególnie młodych, potrafi zmotywować ich do ciężkiej pracy, jest bardzo dobry taktycznie, i ma wiele rozwiązań na dany mecz itd.

0

@BORO_12 No może i ten Ndidi przyjdzie za darmo ale Onana na pewno nie a z nasza sytuacja finansowa nie byłbym pewny jego sprowadzenia

0

@krzywy Niby ta ale ale Julian jeśli będzie miał grać to raczej jako rezerwa, ale nawet jeśli nie będzie grał to sprzedamy go z zyskiem bo dużo nas nie kosztował a te 10 mln możemy za niego wyciągnąć

1

@krzywy Ale moim zdaniem cancelo jest nasz bo do city nie wróci więc będą musieli się z nami dogadać a na po będziemy mieli cancelo forta i j.araujo też nieźle grał w las Palmas więc definitywnie bym go nie skreślał a na 6 mamy oprócz Andreasa tylko oriola i może kogoś ze szkółki więc to trochę mało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?