Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SteuerFreiMoney To dobrze, ale sama jazda Ferrari jak dla mnie mocno pod publiczkę. Może to dobrze, ktoś zauważy 3-latka przez takie filmiki i będzie miał sponsorów w swojej przygodzie z motosportem.
2
@SteuerFreiMoney Żebranie o lajki, jak chce rozwijać pasję to niech jeździ gokartami.
1
@VeB 1899 Ale jakby piłka po strzale by się odbiła od klatki i uderzyła w rękę obrońcy to pewnie byłby karny. ;) Czasami odechciewa się oglądania piłki
1
@priest9999 Po tej sytuacji z Mbappe ten przepis został zmieniony i teraz byłby spalono ale w sytuacji z Newcastle nie rozumiem czemu anulowali, obrońca wybił piłkę do typa co był na spalonym ale piłka nie była do niego kierowana.
1
@Kidd a może i tak xD
https://tenor.com/pl/view/black-smart-gif-19143345
0
@TR3YWAY pierwsza? To ile rowerów zamierzasz mieć? I jeśli można wiedzieć, jaki kupiłeś?
8
@Bobo25 Pamięć ludzka jest krótka. Mistrzostwo Świata zdobyte w grudniu a rozdanie Złotej piłki chyba pod koniec 2023 ale jednak jest to mistrzostwo świata...
0
Haaland zdobywa króla strzelców w Lidze Mistrzów, wygrywa ją oraz PL gdzie króla strzelców ma prawie pewnego. Zdobywa złotą piłkę czy jednak Messi? Jaka jest wasza opinia?
3
Uwielbiam tych ludzi którzy po pierwszym meczu z Lipskiem mówili, że Haaland jest plackiem a teraz się nad nim rozpływają. Jak chorągiewki, nie potrafią rozsądnie spojrzeć na daną sytuację. Po słabym meczu Norwega nie zwracali uwagi na to czemu tak zagrał tylko krytykowali a nie potrafili tego uzasadnić a po wczorajszym meczu według nich Messi czy CR7 w PRIMIE to placki przy nim. Tak samo jest z ocenianiem drużyn, innych piłkarzy czy trenerów. Większość opinii impulsywnych i nie przemyślanych.
2
@Lionel_Messi10 Super się ich ogląda, De Zerbi to kawał trenera.
0
@LaRoja Kluczowy moment to beznadziejną gra PSG przez prawie cały dwumecz.
0
@SteuerFreiMoney to że F1 jest nazywana królową motosportu to nie oznacza, że bolidy F1 będą wszędzie najszybsze. Każda trasa to inna specyfikacja i inne potrzeby. Bolidy F1 pomimo przepisów FIA są bardzo szybkie i wyżyłowane do granic możliwości.
0
@SteuerFreiMoney nawet jakby katował tego bolida ile wlezie to z czym do ludzi w porównaniu do przejazdu Porsche 919
1
@SteuerFreiMoney bolid F1 by sobie nie poradził na Nordschleife, nie równy asfalt i ogromne tarki nie sprzyjają bolidom F1, samochody do bicia rekordów na Nordschleife czy na Pikes Peak mają zupełnie inną charakterystykę i taki bolid F1 by sobie nie poradził. Osiągi bolidu F1 są tłumione przez różne restrykcje, przecież po takim torze w Bahrajnie można by było jeździć szybciej gdyby inżynierowie dostali wolną rękę i nikt by ich nie blokował.
3
Jeszcze skończył przed czasem xD ale patologia
1
@Cotutajsiedzieje kartki
0
@Allbi a co zrobił Courtois?
0
Postawiłem dzisiaj na min 2gole Porto, ich xG dziś wyniosło 1.65 i oczywiście bez gola. Dla porównania Real wczoraj z 1.78 xG wyciągnął 5 goli...
3
Dzisiaj od gry Liverpoolu gorszy był tylko komentarz meczu na Polsacie. Pod koniec pierwszej połowy wyciszyłem ich, aż boję się myśleć jakie mądrości wygadywali w drugiej połowie.
1
@Kapitan hawk Uwielbiam Messiego ale oczy bolały jak się patrzyło na jego dzisiejszą grę.
0
@cules100pro Nie było wyprostowanej nogi, Rakitic zdążył cofnąć nogi.
0
@Bartosz85 Jakieś mniej ważne spotkania to odpalałem bez problemu ale jak był ważny mecz to nie chciało mnie zalogować, podpinałem wiaderko z internetem z telefonu i też nić, raz u znajomego chciałem się zalogować to też nie obejrzeliśmy nic.
0
Po pół roku używania Canal Plus i jestem mega rozczarowany. Pomijając beznadziejną aplikację i poruszanie się po niej jest bardzo męczące, bardzo często nie mogłem się zalogować najczęściej podczas meczów LM. Mam znajomego co ma jakąś "chińską" telewizję za parę groszy na rok i mu wszystko chodzi ideolo. Często robił mi transmisję bo ja nie mogłem się zalogować na Canal Plus na który wydaje się nie małe pieniądze. Oczywiście transmisja na Canal Plus opóźniona 30sekund więc musiałem wyłączać powiadomienia na telefonie by przypadkiem nie zobaczyć co się stało w meczu. Właśnie wyłączyli mi końcówkę meczu Arsenalu. Teraz by śledzić wszystkie drużyny i sporty które mnie interesują trzeba wydać kupę pieniędzy a i tak nie ma się pewności czy wszystko będzie działać. VIA Play podnosi opłaty a w Polsacie realizacji LM jest beznadziejną i robią sobie jakieś kuchenne rewolucję. Wku....i mnie wszyscy, będę oglądał na nielegalnych streamch za darmo a na jakości nie stracę. Gitara siema
0
@Rhaan ciężko stwierdzić bo wiadomo że oko jest wrażliwe ale kontakt bardzo delikatny
1
Jak dla mnie to on go ledwo dotknął ale z drugiej strony różnego być nie powinno więc może dobrze, że nie ma tu gola
2
@Corr Przecież nic by to nie zmieniło, jeszcze jakieś gamonie by specjalnie pisali głupoty by zbierać czerwone. Tak jest na meczykach.
0
@AllBundy Fajnie jakby można było piłkarza Barcelony za coś pochwalić a on swoim poruszaniem po boisku drażni i sprawia wrażenie bardzo powoli myślącego.
0
@Medium jaki szczyt próbowała zdobyć?
0
Czy ktoś tu kupił coś z Joyfball? Na ich stronie są zdjęcia koszulek dobrej jakości, (przynajmniej tak wyglądają) są warte mnie niż 100pln więc muszą to być podróbki ale jestem ciekaw jakości tych podróbek. Jakby to nie była kompletna tandeta to kupiłbym sobie koszulkę Argentyny by sobie w niej pokopać piłkę bez obawy że ją zniszczę jak to by było w przypadku oryginalnej.
0
@Derean Mayoral mógł w pierwszej połowie wyrównać ale strzelił w ter Stegena...