0

Coutinho jak przychodził do Barcelony to się mówiło że ma być zastępcą Iniesty. Według mnie Coutinho nie jest ofensywnym pomocnikiem (przynajmniej nie w Barcelonie) na pewno nie nadaje się by grać na pozycji Iniesty. Denis według mnie jest świetny techniczne i ma wizje gry co udowadniał momentami, w jego pierwszym sezonie w spotkaniach przedsezonowych nie mogłem się doczekać sezonu bo wyglądał świetnie, myślałem że kupiliśmy następce Iniesty. Sezon wszystko zweryfikował, nie miał już tyle miejsca i jego czytelne dryblingi były zbyt czytelne nie potrafił znaleźć miejsca na boisku by kreować gre. Iniesta ma te czucie gry to coś co sprawia że jego zagrania są tak dobre i ten sposób poruszania się po boisku.... poezja dla oczu. Ja te czucie gry i unikalny sposób poruszania się po boisku który sprawia że zawodnik odnajduje się na najwyższym poziomie gry nazywam (to COŚ) bo nie wielu to ma. Według mnie Alena tego nie ma, jak nie ma piłki przy sobie to nie wie co robić a jak ją już ma to widać duże umiejętności lecz to nie to (COŚ). Według mnie nie może być podziało na ofensywnego i defensywnego pomocnika w Barcelonie. Wszyscy muszą być perfekcyjnie w obronie jak i w ataku nawet nasz Busi jak pójdzie pod bramkę rywala potrafi namieszać swoimi bardzo bardzo ale to bardzo powolnymi ruchami bo ma to COŚ!

0

Patrząc na ostatnie pare lat to jednak Ci bardziej defensywni pomocnicy się bardziej dopasowują do stylu gry Barcelony, ofensywni Suarez, Gomes to nie wypał a Rafinha ostatecznie ląduje na skrzydle. Patrząc na gre pomocnikow od razu widać czy ma to COŚ czy nie ma. Według mnie Alena nie ma tego czegoś i nie zrobi kariery w Barcelonie (obym się mylił). Według mnie dobre wyszkolenie techniczne to nie wszystko by grać w Barcelonie, de Jong oprócz wyszkolenia ma to COŚ.

4

De Jong jak i de Light to czysta jakość i chciałbym ich zobaczyć w Barcelonie bo by się wpasowali idealnie, ich gra jest taka dojrzała w tak młodym wieku. Jak patrzę na gre naszego Aleni a de Jonga to jak niebo a ziemia bez porównania.

15

0

Cały czas Piątek i Piątek a Maxi Gomez to jest napastnik dla Barcelony. Potrafi strzelić, ROZEGRAĆ, świetnie gra bez piłki.

4

Ale Maxi Gomez to jest dzik, kolejny gol i ładne rozciągnęcia gry podczas akcji bramkowej.

0

Kupiłem ostatnio film "Coco" w empiku i okazało się ze film się zacina. Sprawdzałem na kilku odtwarzaczach. Jest możliwość zwrócenia takiej rzeczy jak płyta?

7

Zajebista zmiana Dembele!!!

1

ooooo Boziuuuu xD Nawet się nie denerwuje. To nawet śmieszne xD

4

Nie wiem co jest z Dembele... raz zrobi coś fajnego podczas meczu a później gra jakby mu się nie chciało.

49

Byłem w barze po frytki a otwarty jeszcze bo meczyk był oglądany i dostałem dwa piwko za darmo od wlasciciela za to że nasi panowie wygrali :D

2

Ostra walka o mistrzostwo Hiszpanii xD

0

Czy ktoś wie jak się pozbyć kreta z ogródka? To bardzo poważne pytanie. Kret narobił mi wiele szkód i nie idzie się go pozbyć. Nie działają pułapki ani trutki. Próbowałem go wygonic zalewając jego tunele i nic. Ogórek wygląda gorzej niż sytuacja w Manchesterze United, tak to zobrazuje. Pomuszta!

2

Sędziowanie mnie zawsze drażni jak oglądam spotkanie gdzie sędziuje hiszpański sędzia, te 3 doliczone minuty na koniec prawie każdego meczu mnie nawet śmieszą, dziś sędziowanie było na poziomie godnym La Liga (beznadziejne) ale nie bądźmy hipokrytami. Lenglet zasłużenie wyleciał a karnego na Busim nie było, według mnie. To dopiero początek ligi spokojnie. Nie ma się co denerwować.

0

Niby człowiek wiedzioł że nic się nie zmieni a jednak trochę się łudził...

10

Już wczoraj Girona i Betis powinny sobie dać radę :D

1

Przebudzam się i nie mogę zasnąć myślę sobie "wejdę n LR" i patrzę dyskusje ale deskusja o co? Pyta się gościu o jakiś fajny horror i zamiast dostać jakieś tytuły to męczycie go o to że napisał skrótem słowo a jak już ktoś podał tytuły to się do niego przyczepiono do tego że ma inny gust. Nie wszyscy ludzie są tacy sami ;). Byłem w kinie na "Ciche miejsce" bardzo przyjemny film w kinie robi wrażenie z tymi odglosami i ciszą podczas seansu. Jest już w internetach więc słuchawki zgaszone światło i będzie sztos.

0

OGARNIĘTYMI chcę zobaczyć burnley vs southampton

0

Zna ktoś strone z ogarniętymi skrótami meczów?

57

Jestem nad morzem i rymowanki gości co sprzedają kukurydze są śmieszniejsze od waszych żartów.

2

Serio? Napisałem bo pomyślałem że ktoś coś może wiedzieć. Obsrany nadal jestem bo prawie zginąłem po poprzednim ugryzieniu. Wybacz że nie zwracałem uwagi na to co piszę.

0

Jestem uczulony na jad osy. Zostałem użądlony przez ose po raz drugi w życiu, za pierwszym razem prawie mnie udusiło. Zaraz będą dwie godziny po ukonszeniu. Jestem na wakacjach nad morzem i nie mam nic przeciwko jadu. Opuchlizna zeszła. Zostałem ukonszony w palec u ręki. Wypilem też 2 piwa. Nie mam żadnych powikłań. Wiem ze to głupie ze piszę tu o tym ale może ktoś wie czy mogą po takim czasie pojawić się niechciane objawy.

2

Kovacic nie chce walczyć o skład tylko chce zmienić klub.

0

Jeśli takich to najlepiej proroczych!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dopiero zaczyna się ten set to sobie poczekamy jeszcze.

1

Co? Nie ma w tym momencie lepszej "9" niż Suarez

1

Moje oczy... drugiej połowy nie zamierzam oglądać i tak nic się nie zmieni. Jedną sytuacje sobie wyprocowali. Co za dzbany

0

To jest kurwa przegięcie żeby gospodarze gal pomagali aż tak swoim zawodnikom w tych czasach. Przecież boks Whyte to jakaś masakra. Te uderzenia głową i trzymanie się lin i bicie poniżej pasa.

0

Chodzi mi o to że sposób gry Francuzów nie podobał się ludziom. Gole z stałych fragmentów i obrona. Francuzi wygrali zasłużenie lecz taki niesmak pozostał, bo walczący zespół i prezentujący świetny futbol przegrywa. Tak samo jak Parker który według mnie przegrywa tą walkę mimo że prezentuje świetny boks a Whyte walczy nie czysto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?