0

2

Ależ ten Babiarz nie ogarnia xD

1

Transmisja z testów F1: https://livef1.pro
Robercik na torze!

0

Według mnie stawka się trochę wyrówna Red Bull nie musi być na podium w klasyfikacji konstruktorów Renault, Alfa Romeo prezentują się dobrze. Narazie ciężko cokolwiek wywnioskować, to tylko testy. Mistrzem Vettel, chciałbym bo kibicuję Ferrari. Williams nawet ciekawie pod względem aerodynamiki ma zrobiony bolid szkoda że swoją skrzynie biegów ale bedzie dobrze, na pewno lepiej niż w 2018, gorzej być nie może.

0

Eleven nie może pokazywać testów F1 w Barcelonie? Te ich relacje pod koniec dnia to za mało.

1

Nie sądziłem że wygrane Atletico będą mnie tak cieszyć xD

3

Bonucci jal lezał i się patrzył xD a teraz symuluje i czeka na VAR xD

0

Cielini to symulat jest.

1

Proszę nie porównywać naszego wczorajszego meczu do Juve vs Atletico bo to zupełnie dwa różne spotkania. Pisanie że nasza gra jest ładniejsza to jest głupota bo Lyon to inny poziom rywala. Ja osobiście jestem zły że wczoraj nie wygraliśmy bo powinniśmy wygrać. Dzisiejszy mecz to według mnie pod względem taktycznym najlepsze spotkanie jak do tej pory w Lidze Mistrzów.

0

Lyon nam pozwolił na ładną gre ale z Atletico byłoby bardzo trudno coś wbić, a z Juve byłyby bramki w pierwszej połowie na pewno tylko pytanie: Kto by je strzelił Juve czy my?

0

Dzięki dzięki.

0

Ktoś śledzi to co się dzieje na torze w Barcelonie podczas testów? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć co tam z Williamsem.

2

Zazwyczaj był wynik bardzo korzystny dla drużyny w której grałem i ktoś z przeciwnej drużyny krzyknął że złoty gol i najczęściej jakimś cudem Ci co przegrywali cały czas wbijają brame i nie ważne było że się wygrywało cały mecz, czułem porażkę i smuteczek :D

0

Dziś dzień kota więc Maciek musi!

9

Chciałbym zobaczyć co tam się dzieje ale nie odpalam bo wszystko zapsuje :D

0

Szanujmy się, Panowie spójrzcie jeszcze raz na tą sytuacje. Czy to jest sport dla prawdziwych mężczyzn czy dla pi*d? Pique został kopnięty delikatnie ale no nie...

1

Aż mi się odechciewa marudzić na VAR i Real jak dostajemy takiego karnego xD

0

Okey to wszystko jasne, dzięki za wyjaśnienie.

1

Jeszcze odnośnie wczorajszego meczu. Podczas akcji na 1-2 vazquez faulował de Jonga. Czemu sędzia nie odgwizdał faulu? Chyba nie ma znaczenia czy zawodnik jest z piłką czy nie i czy bierze udział w akcji, faul to faul. Mam racje czy nie?

1

Był spalony ale pytanie jest takie czy on przeszkadzał bramkarzowi i brał udział w grze. Coutoris i tak by nie wyszedł do piłki po prostu się zawahał, zatrzymał i to nie przez to ze stał tam zawodnik Ajaxu. Ciężka sytuacja

0

Zabrakło skuteczności drużynie Ajaxu bo zmarnowali dużo sytuacji. Co do sędziego to dobrze poprowadzone spotkanie pierwszy gol słusznie nie uznany, chociaż według mnie jakby zawodnik Ajaxu tam nie stał to Courtois by się zachował tak samo.

A takie coś to jest faul:
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/ciekawy_sposob_na_odbior_pilki/154590

0

To nawet nie wiedziałem xD

0

Było głosowanie na mecz w TVP1 i wygrał mecz Borussii z Tottenhamem? Się zdziwiłem troszkę że ten mecz jest w TVP.

0

To wygląda tak bardzo źle.
Liczyłem na coś w podobie do tego:
https://www.reddit.com/r/formula1/comments/703hrk/honda_red_bull_racing_2019_livery_concept/

0

No to ja zawsze za Ferrari. A jeśli chodzi o RedBulla to co to jest....?
https://www.instagram.com/p/Bt0i2myHUS7/?hl=pl

0

Fajnie by było jakby Botas mógł powalczyć w końcu bo to zajebity kierowca a przez ostatnie sezony podkładał się pod Hamiltona. W Ferrari obstawiam będzie walka pomiędzy Vettelem a Leclercem. RedBull jak dostanie w końcu dobry silnik to na pewno będzie groźny ale sytuacja tam będzie pewnie jak w Mercedesie, Gasly będzie traktowany jak Botas. Zobaczymy na testach jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o bolidy. Mam wątpliwości jeśli chodzi o Williamsa. Reszta stawki się wzmocniła :/

1

Nie mogę znaleźć transmisji do PSG United. Mógłby ktoś podesłać?

0

Na całe szczęście nie mam, jeszcze bym musiał słuchać komemtarza Hajto w meczu PSG Manchester United xD

1

W czym problem? XD Idę sprawdzić może mi też działają :D

0

Brytyjska firma ROKiT (branża telekomunikacyjna). Założona rok temu marka sponsoruje m.in. zespół NBA Houston Rockets i przegranego finalistę Super Bowl Los Angeles Rams.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?