Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk z tą Belgią to nie tak szybko :D
0
Bielik zdecydowanie powinien dostać szanse w Arsenalu.
0
@Grzesior667 Niby masz racje ale ja nie potrafię być zły na Szpaka. Zejść ze sceny to powinen Hajto na przykład.
0
@Barwindg Starość, jeśli kocha to co robi i nie chce rezygnować z pracy to niech dalej komentuje spotkania, może się myli ale emocje przekazuje świetnie.
0
Można się pośmiać z tego co mówi Szpaku ale proszę z szacunkiem bo to jest legenda polskiego dziennikarstwa. Przeżyliśmy z nim wiele pięknych chwil a czas płynie Pan Dariusz ma prawie 70lat wiec zdarza mu się pomylić.
0
@adamek1910 Jestem tego świadom, uwielbiam Szpakowskiego jak się myli czy mówi głupoty to nie potrafię się na niego złościć a niektórzy piszą żeby się nie ośmieszał...
3
Wspólna karaoka xD
0
@Encore Co ma dać Dybala jak oni niewiedzą co mają grać.
0
HahahhahahA słyszał gong
0
@mate92 Boks to piękny sport ale to co to było....
1
@Katalończyk 99 Nic nie zdarza się dwa razy. Kiedyś ten płacz będzie słuszny.
1
@student97r Według mnie Cyrry MVP finałów. Kto by pomyślał że Raptors dadzą radę. Drake pewnie tam już pijany ;D
2
@AboveYou Tsa truskawek nie przeniose nigdzie... Od 4:00 na polu a i tak gorąco
0
Co sądzicie o plotkach ze Mbappe miałby przejść do Realu za 250mln? Jeśli tak się stanie to będzie masakra...
5
@Rewolucja123 Według mnie to po stracie czysto wygarnał piłkę.
0
Same siłonochy u mas grają.
1
Proszę kupmy go... błagam
7
Podobno mamy walczyć o de Ligta z PSG, Liverpoolem i Juventusem. Ten filmik mi obrazuje naszą walke, oczywiście Barcelona to żółci.
0
@Witekk10 ale sztos ;D
13
@Huor Obudzili się po 14 latach snu xD No ale tak już jest...
0
Oto instagram dzisiejszej bohaterki wieczoru;
https://www.instagram.com/kinsey_sue/?hl=pl
6
Najlepsza część dzisiajszego meczu.
https://pliki.meczyki.pl/big/293/5cf2d636a9290.jpg
0
Pewnie nikt tego nie przeczyta ale się wypowiem o dzisiejszym finale. Kibicem Barcelony jestem od kiedy pamietam a Liverpool był zawsze na drugim miejscu. Biedny Liverpool nie radził sobie przez ostatnie ok. 14 lat za dobrze, więc trzymało się za niego kciuki żeby w końcu coś wygrali. Klopp zbudował świetną ekipe która zrobiła niesamowity postęp finał ligi europy, rok temu ligi mistrzów, świetny sezon w premier league. Rok temu chyba wszyscy na tej stronie trzymali kciuki za w finale Liverpool. W tegorocznym półfinale Barcelona dała dupy, to trzeba powiedzieć, prawie cała drużyna z sztabem nie tylko Valverde jak niektórzy tu myślą. Jakby Barcelona przegrała po walce w dwumeczu to z całą pewnością bym porażkę przyjął spokojnie ale jak odpadli w taki sposób to coś we mnie pękło. Przez jakiś czas chciałem żeby Liverpool przegrał finał dlatego że nasi dali tak bardzo ciała a oni się tak dobrze zaprezentowali. Głupie ale taka prawda. Jeszcze ta złota piłka.... (uważam że ta nagroda jest bezsensowna) Lecz jak Liverpool wygra to pewnie zgarnie ją VVD. Messiego uważam za najlepszego w historii i najlepsze co mogło trafić Barcelone, nie Guardiola nie Cruyff nie Xavi czy Iniesta lecz Messi. Trwa w Barcelonie mimo że ten klub jest źle prowadzony przez tyle czasu. Jak jest źle to Messi niesie ten klub na swoich barkach. Dlatego chcę żeby wygrał złota piłkę, chcę zeby został zapamietany przez tych wszystkich durnych ludzi którzy patrzą na zlote pilki na gole i myślą że Messi nie jest tym kim jest. Dlatego chciałem żeby Liverpool przegrał jednak z czasem się opamietalem lecz chyba po dzisiejszym finale będę zadowolony z kazdego rezultatu. (Chyba ze VVD strzeli 5 goli z przewrotki z własnej polowy to już nie xD) Dopiero po tylu latach zorientowałem się że nie można kibicować drużynom które grają na tym samym poziomie.
1
@ViscaBarca123 Niesamowicie jest podobny w sposobie poruszania się z piłką do Messiego.
1
@marcin62 To się ciesz że nie masz jeszcze "2" z przodu bo jak jest to te liczyby po "2" zapierzają jakoś szybciej.
6
@kubix05 Prawo Pascala tu nie obowiazuje ;D
2
@Kubala22 Oglądasz na YT traningi naszych piłkarzy? Tam jak ktoś dostanie siate to się tak nie reaguje.
0
@wojtas__13 Kim jest ten Weverton? Nie słyszałem o nim.
0
@Grzesior667 Nie porównuj Martino do Valverde. Na pierwszy rzut oka widać że Valverde jest lepszym trenerem. Nie bronię go ponad wszystko ale na rynku nie ma trenera który mógłby go zastąpić.
0
@Grzesior667 Skąd możesz wiedzieć jak jest w szatni? Według mnie to Valverde spoko gościu i dobry trener skoro tak za nim wszyscy stoją. Chyba piłkarze i zarząd (chodź do niego mam wątpliwości) wiedzą lepiej niż większość LaRambli.