Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym sezonie widzę wszystkim się podobają nasze składy przed meczami a jak wygląda nasz sezon wszyscy wiemy.
0
Więc dziennikarze wybrali VVD. Może to się zmienić podczas głosowania na złotą piłkę czy też tak zostanie?
7
Komentarz usunięty
10
To dobry finał ligi mistrzów.
7
https://x.com/FilipasFCB/status/1175499357531115520
Ale spokojnie dziś przegraliśmy z liderem La Liga więc nie ma się co dziwić ;)
0
Przegraliśmy z liderem La Liga więc nie ma się co spinać ;)
2
Użytkownik @kenneth99 widzę ma pretensję do Kubicy o to że ukradł pieniążki. Nie dziwi mnie to, w informacjach o użytkowniku ma napisane że kibicuje Barcelonie jak zacznie coś wygrywać ;)
2
@kenneth99 Kto nakradł? Nie rozumiem szczerze mówiąc.
1
Gdyby był Cristiano xDDDDD
0
Navas według mnie by przypilnował bliższy słupek.
0
@zmiter912576 To była ironia.
5
@barczyk Wiadomo też że jeśli Hiszpania wygrała to 100% zasługa Cristiano Ronaldo
0
@Kuczek To na filmwebie nazywam się tak jak tu.
0
Ilu z was ma konto na flmwebie? Mi ono służy do zaznaczania filmów które obejrzałem, czasami napisze jakiś komentarz ale nie mam tam znajomych bo nie mam znajomych ;D Ktoś chcę zostać moim znajomym na filmwebie żebym mógł popatrzeć jakie ktoś ogląda filmy? Pewnie ta propozycja jest niezgodna z regulaminem i zaraz wleci ban ale zapytam.
1
Strona Realu już padła xD...
0
@Esteban_ Gra Juve jest miodem na moje oczy!
0
Paco niczym Suarez ;D
2
Fiorentina ciśnie Juve ale znając życie Juve wciśnie bramę z niczego na 1:0
3
@kuz Jak mają się wzorować to od lepszych. Nie widzę w tym nic śmiesznego.
0
Przynajmniej w koszykówkę Argentyna ma drużynę!
0
@masq
1. Dramat: Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
2. Animowany: Zwierzogrod (Coco jeszcze nie widziałem)
3. Komedia: Zwierzogrod/ Green Book
4. Sci-Fi: Ex Machina/ Okja
5. Akcja: John Wick 2/ Nad Max
6. SuperHero: Avengers: Wojna bez granic
7. Wojenny: Wołyń
8. Anime nie oglądam
9. Thriller: Blade Runner 2049
1
Dobrze że go zdjęli bo by jeszcze dziś rekord pobił.
0
TVP czy Polsat?
7
@Transu96 OOO widzę że EA obniżyło ocenę Lewandowskiemu a z tego co wiem to tylko on i Mbappe gonią Messiego jeśli chodzi o gole
1
@PatrychoO Szkoda że nie zostawili 88 tempa ale zwiększyli podania strzały i fizyczność więc spoko.
2
@Jordi10 Wiadomo co z kierowcą? Bolid spadł na bariery w miejscu gdzie kierowca miał głowę.
0
Już przestańcie marudzić na Dembele. Neymar grał zajebiście 5 lat temu w sezonie 14/15 tak jak Suarez, Rakitic czy Pique, może Dembele też by dobrze grał w Barcelonie Enrique.
0
Wiadomo jaka jest Fifa ale EA robi kawał dobrej roboty z trailerami. Za 3 dni wyjdzie lista TOP100 pilkarzy.
1
@Davideq Zrobione ale ciężka ta ankieta była, ciężki temat.
40
Podsumowując wczorajszy mecz Realu; https://pliki.meczyki.pl/big/303/5d6c964501505.jpg