0

W tym sezonie widzę wszystkim się podobają nasze składy przed meczami a jak wygląda nasz sezon wszyscy wiemy.

0

Więc dziennikarze wybrali VVD. Może to się zmienić podczas głosowania na złotą piłkę czy też tak zostanie?

7

Komentarz usunięty

10

To dobry finał ligi mistrzów.

7

https://x.com/FilipasFCB/status/1175499357531115520
Ale spokojnie dziś przegraliśmy z liderem La Liga więc nie ma się co dziwić ;)

0

Przegraliśmy z liderem La Liga więc nie ma się co spinać ;)

2

Użytkownik @kenneth99 widzę ma pretensję do Kubicy o to że ukradł pieniążki. Nie dziwi mnie to, w informacjach o użytkowniku ma napisane że kibicuje Barcelonie jak zacznie coś wygrywać ;)

2

@kenneth99 Kto nakradł? Nie rozumiem szczerze mówiąc.

1

Gdyby był Cristiano xDDDDD

0

Navas według mnie by przypilnował bliższy słupek.

0

@zmiter912576 To była ironia.

5

@barczyk Wiadomo też że jeśli Hiszpania wygrała to 100% zasługa Cristiano Ronaldo

0

@Kuczek To na filmwebie nazywam się tak jak tu.

0

Ilu z was ma konto na flmwebie? Mi ono służy do zaznaczania filmów które obejrzałem, czasami napisze jakiś komentarz ale nie mam tam znajomych bo nie mam znajomych ;D Ktoś chcę zostać moim znajomym na filmwebie żebym mógł popatrzeć jakie ktoś ogląda filmy? Pewnie ta propozycja jest niezgodna z regulaminem i zaraz wleci ban ale zapytam.

1

Strona Realu już padła xD...

0

@Esteban_ Gra Juve jest miodem na moje oczy!

0

Paco niczym Suarez ;D

2

Fiorentina ciśnie Juve ale znając życie Juve wciśnie bramę z niczego na 1:0

3

@kuz Jak mają się wzorować to od lepszych. Nie widzę w tym nic śmiesznego.

0

Przynajmniej w koszykówkę Argentyna ma drużynę!

0

@masq
1. Dramat: Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
2. Animowany: Zwierzogrod (Coco jeszcze nie widziałem)
3. Komedia: Zwierzogrod/ Green Book
4. Sci-Fi: Ex Machina/ Okja
5. Akcja: John Wick 2/ Nad Max
6. SuperHero: Avengers: Wojna bez granic
7. Wojenny: Wołyń
8. Anime nie oglądam
9. Thriller: Blade Runner 2049

1

Dobrze że go zdjęli bo by jeszcze dziś rekord pobił.

0

TVP czy Polsat?

7

@Transu96 OOO widzę że EA obniżyło ocenę Lewandowskiemu a z tego co wiem to tylko on i Mbappe gonią Messiego jeśli chodzi o gole

1

@PatrychoO Szkoda że nie zostawili 88 tempa ale zwiększyli podania strzały i fizyczność więc spoko.

2

@Jordi10 Wiadomo co z kierowcą? Bolid spadł na bariery w miejscu gdzie kierowca miał głowę.

0

Już przestańcie marudzić na Dembele. Neymar grał zajebiście 5 lat temu w sezonie 14/15 tak jak Suarez, Rakitic czy Pique, może Dembele też by dobrze grał w Barcelonie Enrique.

0

Wiadomo jaka jest Fifa ale EA robi kawał dobrej roboty z trailerami. Za 3 dni wyjdzie lista TOP100 pilkarzy.

1

@Davideq Zrobione ale ciężka ta ankieta była, ciężki temat.

40

Podsumowując wczorajszy mecz Realu; https://pliki.meczyki.pl/big/303/5d6c964501505.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?