2

@Kengo Gdzie ten humor?

8

0

3minuty dla nas to dobrze ale szanujmy się..

6

Jak co roku chłopaki zbierają pieniążki dla tych co naprawdę potrzebują pomocy. Tym razem zbierają pieniążki dla Klaudii by ta mogła odzyskać wzrok.
Tutaj link do składki https://www.siepomaga.pl/fantasypomaga
Oraz na kanał chłopaków



Może w ten weekend niektórzy odpuszczą pewniaczki by móc pomóc Klaudii ;)

Prosiłbym o herby by jak najwięcej osób mogło zobaczyć tą wiadomość.

0

@Drozdu7 Zjazd formy? Nie gra tak źle, styl całego Juventus nie zachwyca.

0

@Lares Jak się stresujesz to zagadaj do egzaminatora, posiedzicie trochę w samochodzie to się uspokoisz. Ja też się stresowałem i cały mój stres odkładał się w lewej nodze, trzęsła mi się strasznie ale o dziwo za pierwszym razem zdane.

0

@Szicek10 Gdzie?!

10

@Mow_mi_Douglas Bayern zmienił trenera Barcelona nie

1

@NaFazieHitman Oj, dobrze że ja nie obstawiłem ;D

0

Lokomotiv przegrywa stawiajcie teraz domy na wygraną Lokomotivu!

0

Niby mamy gale z Las Vegas w TVP ale mogliby się postarać z komentatorami. Polsat ma lepszych komentatorów jeśli chodzi o boks. Strasznie przyciszyli dźwięk, nie słychać ciosów.

0

@SevBlaugrana To druga i ostatnia szansa Ortiza wygląda na świetnie przygotowanego, chciałbym żeby wygrał ale pieniądze postawiłbym na Wildera.

0

@Hushovt On będzie podstawowym lewym na Euro u Wuja.

0

@damianex10 Genialne xD

0

Trochę poczułem zażenowanie ale jak czytam teraz komentarze to umieram ze śmiechu. Szpaku obyś komentował jak najdłużej!!!

13

Niech ktoś mi powie że tego nie słyszałem...

0

@Klaudiaa8 Michał Leja lubi to

0

@kamilos1214 no jak nic Tadeusz Drozda xD

2

Czy tylko ja widziałem przed chwilą Tadeusza Drozde na trybunach? ;D

2

Wuja twardo będzie stawiał na Rece.

1

@Wilczeq Oby Argentyna tak nie grała!

0

Chcę sobię obejrzeć mecz na TVP Sport a wyskakuje mi powiadomienie że w kraju w którym jestem nie mogę oglądać a ja w Polsce jestem. Co zrobić?

0

Argentyńczycy stoją obok siebie bez sensu, co to za drużyna..?

10

@Maniek9444 Podobny wzrost ;D

0


"Ja wczoraj wyciągałem a Lewy nie wyciągnął" 7:11 Szczęsny w formie ;D

0


Ktoś mi to wyjaśni?

15

0

Co się dzieje Ronaldo schodzi w 55minucie. Grał padake ale to Ronaldo. Może go oszczędzają.

1

Milan grał lepiej w pierwszej połowie ale Juve to Juve, wpadnie im pewnie jakiś gol z dupy.

0

@kenneth99 tak tak pełne gacie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?