Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kengo Gdzie ten humor?
8
Tak to niestety jest... https://m.jbzd.com.pl/obr/1194575/hajto-xd
0
3minuty dla nas to dobrze ale szanujmy się..
6
Jak co roku chłopaki zbierają pieniążki dla tych co naprawdę potrzebują pomocy. Tym razem zbierają pieniążki dla Klaudii by ta mogła odzyskać wzrok.
Tutaj link do składki https://www.siepomaga.pl/fantasypomaga
Oraz na kanał chłopaków
Może w ten weekend niektórzy odpuszczą pewniaczki by móc pomóc Klaudii ;)
Prosiłbym o herby by jak najwięcej osób mogło zobaczyć tą wiadomość.
0
@Drozdu7 Zjazd formy? Nie gra tak źle, styl całego Juventus nie zachwyca.
0
@Lares Jak się stresujesz to zagadaj do egzaminatora, posiedzicie trochę w samochodzie to się uspokoisz. Ja też się stresowałem i cały mój stres odkładał się w lewej nodze, trzęsła mi się strasznie ale o dziwo za pierwszym razem zdane.
0
@Szicek10 Gdzie?!
10
@Mow_mi_Douglas Bayern zmienił trenera Barcelona nie
1
@NaFazieHitman Oj, dobrze że ja nie obstawiłem ;D
0
Lokomotiv przegrywa stawiajcie teraz domy na wygraną Lokomotivu!
0
Niby mamy gale z Las Vegas w TVP ale mogliby się postarać z komentatorami. Polsat ma lepszych komentatorów jeśli chodzi o boks. Strasznie przyciszyli dźwięk, nie słychać ciosów.
0
@SevBlaugrana To druga i ostatnia szansa Ortiza wygląda na świetnie przygotowanego, chciałbym żeby wygrał ale pieniądze postawiłbym na Wildera.
0
@Hushovt On będzie podstawowym lewym na Euro u Wuja.
0
@damianex10 Genialne xD
0
Trochę poczułem zażenowanie ale jak czytam teraz komentarze to umieram ze śmiechu. Szpaku obyś komentował jak najdłużej!!!
13
Niech ktoś mi powie że tego nie słyszałem...
0
@Klaudiaa8 Michał Leja lubi to
0
@kamilos1214 no jak nic Tadeusz Drozda xD
2
Czy tylko ja widziałem przed chwilą Tadeusza Drozde na trybunach? ;D
2
Wuja twardo będzie stawiał na Rece.
1
@Wilczeq Oby Argentyna tak nie grała!
0
Chcę sobię obejrzeć mecz na TVP Sport a wyskakuje mi powiadomienie że w kraju w którym jestem nie mogę oglądać a ja w Polsce jestem. Co zrobić?
0
Argentyńczycy stoją obok siebie bez sensu, co to za drużyna..?
10
@Maniek9444 Podobny wzrost ;D
0
"Ja wczoraj wyciągałem a Lewy nie wyciągnął" 7:11 Szczęsny w formie ;D
0
Ktoś mi to wyjaśni?
15
Nie można go nie lubić ;D
https://www.instagram.com/p/B4xJnSaFozh/?igshid=1tdnpkj1c9nkk
0
Co się dzieje Ronaldo schodzi w 55minucie. Grał padake ale to Ronaldo. Może go oszczędzają.
1
Milan grał lepiej w pierwszej połowie ale Juve to Juve, wpadnie im pewnie jakiś gol z dupy.
0
@kenneth99 tak tak pełne gacie xD