Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niżej pod wpisem @IronSanHybrid powstała dyskusja na temat tego jaki Semedo jest fatalny. Ja uważam, że to jest dobry piłkarz i ma możliwość grania u nas na poziomie. Miał dobre wejście do drużyny i wedlug mnie padł ofiarą sposobu gry drużyny za Valverde tak jak Cou czy Dembele. Ktokolwiek nie gra na prawej obronie nie funkcjonuje ona w odpowiedni sposób, Roberto też nie jest klasą światową na tej pozycji. Wszyscy piszą, że boczni obrońcy grają piach oprócz Alby ale jeśli pominiemy Albę to najlepiej na boku obrony gra właśnie Semedo ale nie na prawej obronie tylko na lewej. Każdy występ Semedo na lewej obronie był przynajmniej dobry. Nasza prawa obrona zanikła po odejściu Alvesa i nie była wykorzystywana w odpowiedni sposób. Mam nadzieję że Setien ogarnie u nas tą pozycję bo według mnie problem nie wynikał z umiejętności Semedo, Roberto czy Wague tylko z sposobu gry drużyny.
0
@MichalZZZ Szczerze mówiąc to tym pytaniem mi uświadomiłeś co się z dzieje. Przez te lata myślałem, że Michael jakoś funkcjonuje. Co jakiś czas widzę jego syna i szczerze mówiąc myślałem że skoro się nie mówi o Michaelu to wszystko jest dobrze. Myślałem, że sytuacja jest podobna do tej Tomasza Goloba chociaż nie można powiedzieć, że u Tomasza wszystko jest dobrze.
2
@jeyx77x Chyba żartujesz, Riki najsłabszy na boisku jest.
3
Wróciliśmy w końcu do swojego grania 80% posiadania piłki wiadomo, że jak my mamy piłkę to przeciwnik nic nie zrobi.
Tsaaa ;)
0
@Hushovt Jak gra Griezmann Puig czy Fati?
0
@Zimny TVP Sport na stronie internetowej
0
@krzychu1526 Trzeba przyznać, że wygląda lepiej.
0
Odpaliłem mecz Realu w 89minucie i wiadomo 3minuty doliczone zostały. Nie oglądałem meczu i nie wiem czy były przerwy w grze ale w tej 89minucie mógłbym postawić cały majątek na to, że doliczy 3minuty bo przecież to jest standard w Hiszpanii. Z ciekawości patrzyłem przez ile czasu z tych 3minut piłka będzie w grze. Nieco ponad minutę grali piłką. Jak La Liga ma konkurować z PL skoro w doliczonym czasie gry sędzia gwiżdże faul i idzie 20metrow narysować linie IDZIE!!! Tak niech kluby grają mecze w USA to na pewno sprawi że LaLige będą oglądali Amerykanie. Otóż nie.
0
Się pomylili i tyle.... Nie odpowiadają za to.
https://m.jbzd.com.pl/obr/1234777/xdd
0
Nasi piłkarze odpoczną w niedzielę i my odpoczniemy od nich w niedziele. Dzień święty trzeba święcić. #ValverdeOut
5
Jestem dumny z Milika słychać że mu zależy xD
1
Już pomijając kwestie dobrego spotkania Leo. Mnie w tym meczu irytował Busi. Wszyscy wiemy, że Busi jest fenomenem na swojej pozycji ale piłka się zmienia a Busi zostaje taki sam. Nie będę wymieniał atutów Sergio bo wszyscy je znamy ale jak wczoraj przy wyniku 1-2 jeszcze jak graliśmy w 11 jak mógł grać piłkę szybciej do przodu a zamiast tego przytrzymywał ją i był faulowany, to ja wiedziałem że nam wcisną gola na 2-2 nawet jakbyśmy grali do końca w 11. Frankie zawsze stara się napędzać grę a Sergio napędza ją jak robi przewagę swoim zachowaniem na boisku, tylko ostatnimi czasy bardzo rzadko robi tą przewagę. Nie wymagam od niego dynamiki i pchania piłek do przodu za każdym razem ale jak widzę Sergio kopiącego piłkę do przodu na załóżmy 20m i zawodnik do którego piłka była adresowana musi się cofać po nią bo by się do niego nie dotoczyła to mnie krew zalewa. Nawet takie zagrania Busiego mnie denerwują.
0
@sebo939 Miał wylewy ale nie mam pretensji do niego o to że ryzykuje i stara się ciągnąć grę do przodu. Wolę to niż podawanie do tyłu Rakiety i złudną kontrolę nad wszystkim Busiego.
1
@Stoiczkow Nie do końca przemyślałem adopcje zwierzaka? Wziąłem go z miejsca które ciężko nawet nazwać schroniskiem gdzie było wiele zwierzaków które siedzą i czekają miesiącami na na swój dom. Nie robię mu krzywdy, nie biję na pewno ma lepiej niż w jakimś schronisku. Dużo czytałem o tym jak wychować zwierzaka, gdzieś przeczytałem o szczypaniu pod szyją bo mamy szczeniaków tak robią podobno to jedyne co mu robię od niedawna ale pewnie też dam spokój. Mam go miesiąc nie wysypiam się, cały czas sprzątam ale nie zamierzam go oddawać czy bić. Trochę się męczymy bo przez miesiąc za dużo się nie nauczył ale na pewno nie ma ze mną źle. Chciałem się dowiedzieć jak sobie La Ramlba radziła z wychowanie zwierzaka. Proszę nie pisać że nie przemyślałem adopcji. Przez ten miesiąc byłem z 8 razy u waterynarza bo miał problemy z łapką i nie uważam się za jakiegoś tyrana.
0
@KapiFCB Po prostu często wychodziłeś? Bez żadnych mat?
0
@Odesseiron Nie wiem dokładnie bo w schronisku nawet mi dokładnie nie określili ale pewnie teraz będzie miał z 3 miesiące. Nie muszę go nagradzać? Póki co codziennie mamy ten sam schemat wychodzenia (4razy) i nic się nie zmienia. Wychodzenie co godzinne jest męczące szczególnie w taką pogodę. Po każdym wyjściu muszę go czyścić bo jest mały i zbiera sierścią brud.
0
@KapiFCB Teraz załatwia się tylko jak z nim wychodzisz, czy ma jakąś specjalną mate w domu? I jak często z nim wychodzisz?
0
@TR3YWAY
Tak serio to nie karałem go fizycznie po prostu krzyczałem albo nie dawałem smakołyka teraz go pod szyją szczypię, wyczytałem że mamy psów podgryzają je tak. Już nie wiem co mam mu robić.
2
Miesiąc temu adoptowałem szczeniaka z schroniska i przez ten miesiąc się niczego nie nauczył i nie chodzi mi o jakieś komendy a o najprostsze rzeczy typu nie załatwianie się w domu gdzie popadanie. Nagradzałem go jak załatwiał się w dobrym miejscu i nadal nic nie pojmuje. Zacząłem go karać jak robi coś źle a on nic. Już nie mówię o innych sprawach które powinien ogarniać chcę żeby nie robił kupy gdzie popadnie. Stwierdzam że nie jest zbyt inteligentny albo to ja robię coś źle. Daję mu smakołyki systematycznie go karmie a on nic. Wychodziłem z nim na specery o tych samych porach. W sumie już nie wychodzę systematycznie bo jak podpinam mu szelki i smycze jako znak że wychodzimy i jesteśmy w drodze do wyjścia to on zdąży się załatwić jeszcze w domu w drodze do wyjścia..... idzie się załamać i nie mam ochoty wychodzić jak on odwala takie akcje. Nawet podczas pisania tego musiałem zrobić przerwę na sprzątanie bo wiadomo co zrobił......
JAKIEŚ RADY? KTOŚ POSIADA PIESKA W DOMU I OGARNIA WYCHOWANIE ZWIERZAKA?
5
@Rewolucja123 Może nie jest najpiękniejsza ale jest niesamowicie słodka❤️
0
@PatrykBarcelona " w Nowy Rok wszyscy użytkownicy korzystający z telewizji kablowych oraz platformy C+ będą mogli cieszyć się odkodowanymi Canal+ Sport i Canal+ Sport 2." Tak napisali na antyweb.pl a telewizja kablowa to telewizja kablowa więc według mnie też powinno być na Cyfrowym Polsacie
0
@rasta212 Szczerze to nie mam pojęcia. Właśnie liczyłem na to, że ktoś skomentuje i napisze kiedy będą dostępne kanały Canal+Sport.
2
Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj wszystkie mecze Premier League można obejrzeć za darmo w Canal+Sport i Canal+Sport 2.
Plan transmisji Premier League na środę, 1 stycznia:
Brighton - Chelsea, 13:25, Canal+ Sport
Southampton - Tottenham, 15:55, Canal+ Sport
Newcastle - Leicester, 15:55, Canal+ Sport 2
Manchester City - Everton, 18:25, Canal+ Sport
West Ham - Bournemouth, 18:25, Canal+ Sport 2
Arsenal - Manchester United, 20:55, Canal+ Sport i Canal+ 4K
3
Przeklikuje programy na TVP2 się dzieje na TVN stypa a na Polsacie wiadomo reklamy.
0
@MarioVeB! Tylko że Chelsea też musi się przełamać
1
Tottenham akcja sezonu!!!
0
Patrzę na program TV widzę jest "Powrót Jedi" w Polsacie, odpalam TV a tu grają "Ostatni Jedi". Pomylili się troszkę, oba filmy dzielą 34lata.
0
@KapiFCB Cała gala oparta na wadze ciężkiej. Wach dowiedział się że będzie walczyć 2 tygodnie temu. Nie oczekuje niewiadomo czego ale jakiegokolwiek poziomu a nie samych emerytów próbujących zarobić.
0
@BXOD Dużo osób smieszkowało z Bayernu ale nie grali źle. Dali dupy po prostu, mieli mecz pod kontrolą, grali lepiej i odpuścili, ciężko to opisać.
0
Słabe dwie pierwsze walki w Arabii Saudyjskiej. Molina zarobił pieniądze i dał sobie spokój. Trochę żenujące.