1

@D44H Dlatego chciałem zamówić ale nie ma mojego rozmiaru. Ale dzięki

0

Chciałbym kupić buty z strony Nike ale nie ma mojego rozmiaru. Wie ktoś z jaką częstotliwością jest uzupełniany asortyment na stronie Nike?

0

@MarioVeB! Przynajmniej duża czy jakiaś brzydka?

2

@pax Teraz przeczytałem Twój komentarz i jestem pod wrażeniem. Ja po obejrzeniu odcinka Piłkarzyków czułem pewien niesmak. Może nie do końca w kontekście samych kontrowersji ale sposobie wypowiadania się Adama o Barcelonie. Nie będę pisał o sytuacjach na boisku w tamtym spotkaniu często mam inne zdanie od Ciebie. O błędach Semedo kiedyś dyskutowaliśmy i nie doszliśmy do porozumienia. Po prostu chciałbym napisać, że kawał dobrej roboty wykonałeś.

0

Właśnie na Eleven Sport dziennikarze rozmawiają z byłym reprezentantem Polski Sebastianem Boenischem po niemiecku. No nie źle...

0

@Piotr89Sand Syn koleżanki mojej mamy

0

@Commando nie chce kupić fotelu tylko plastik pod nim bo nieestetycznie wygląda

0

Pies pogryzł mi plastikową część pod fotelem w samochodzie. Zna ktoś jakiś sklep gdzie będę mógł znaleźć takie duperele?

2

@Hiacynk Zapraszam do znajomych na filmwebie. Mają nazwa to Orlik00

0

@fcbfan1993 Raz na trzy tygodnie? Myślałem że codziennie się tego używa. Mój kundelek ma długą sierść ale jest strzyżony na krótko.

0

Pytanie dla właścicieli psów. Jak radzicie sobie z linieniem zwierzaków? Czy ktoś jest w posiadaniu furminatora i czy polecacie to urządzenie?

8

Żona straszna i nie śmieszyło by mnie to gdyby nie tekst z Messim ;D
https://m.jbzd.com.pl/obr/1326455/kochajaca-zona-to-podstawa

0

@tristan87 Dzięki!

61

2

https://www.instagram.com/p/B9pWbQCnoFw/?igshid=1dxt7mx1bfcyg
Jestem osobą wierząca ale jak tak można... Nie wiem jaki jest cel chodzenia do kościoła w tym okresie, chyba tylko po to by dać na tace. Pomodlić się można w domu.

9

@Uukasz_93 To już przegięcie pały...

3

@sebasek99 Smutne to ale śmiechłem.

0

@sokot Cała ekipa, piłkarze i koszykarze głównej drużyny. Także pracownicy klubu.

2

Już po sezonie. Jak już piłkarze Realu i Juventusu są poddani kwarantannie to już chyba wszystkie przesądzone.

1

Niesamowite spotkanie. Brawa też dla Liverpoolu.

1

Ale to zrobili....

6

Dzieje się to o co się bałem PSG i Liv odrabiają :(

8

2

@BarcaInfo Spokojnie jeszcze parę miesięcy i się nauczy tego jak to się robi w Barcelonie ;D

0

@Triv44 Śmieszkom nie było końca...

9

Szkoda Joanny, Adaś przegrał a Szpilka niezasłużenie wygrał, smutne parę godzin dla sportów walki.

0

To dobra Hertha xD 0-2 Piątek jeszcze bez kontaktu z piłką

0

Na Napoli bez Busiego Vidala i Arthura. Jaką pomoc byście wystawili?

26

1

@SuperVegeta Racja ale oby to nie był Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?