Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D44H Dlatego chciałem zamówić ale nie ma mojego rozmiaru. Ale dzięki
0
Chciałbym kupić buty z strony Nike ale nie ma mojego rozmiaru. Wie ktoś z jaką częstotliwością jest uzupełniany asortyment na stronie Nike?
0
@MarioVeB! Przynajmniej duża czy jakiaś brzydka?
2
@pax Teraz przeczytałem Twój komentarz i jestem pod wrażeniem. Ja po obejrzeniu odcinka Piłkarzyków czułem pewien niesmak. Może nie do końca w kontekście samych kontrowersji ale sposobie wypowiadania się Adama o Barcelonie. Nie będę pisał o sytuacjach na boisku w tamtym spotkaniu często mam inne zdanie od Ciebie. O błędach Semedo kiedyś dyskutowaliśmy i nie doszliśmy do porozumienia. Po prostu chciałbym napisać, że kawał dobrej roboty wykonałeś.
0
Właśnie na Eleven Sport dziennikarze rozmawiają z byłym reprezentantem Polski Sebastianem Boenischem po niemiecku. No nie źle...
0
@Piotr89Sand Syn koleżanki mojej mamy
0
@Commando nie chce kupić fotelu tylko plastik pod nim bo nieestetycznie wygląda
0
Pies pogryzł mi plastikową część pod fotelem w samochodzie. Zna ktoś jakiś sklep gdzie będę mógł znaleźć takie duperele?
2
@Hiacynk Zapraszam do znajomych na filmwebie. Mają nazwa to Orlik00
0
@fcbfan1993 Raz na trzy tygodnie? Myślałem że codziennie się tego używa. Mój kundelek ma długą sierść ale jest strzyżony na krótko.
0
Pytanie dla właścicieli psów. Jak radzicie sobie z linieniem zwierzaków? Czy ktoś jest w posiadaniu furminatora i czy polecacie to urządzenie?
8
Żona straszna i nie śmieszyło by mnie to gdyby nie tekst z Messim ;D
https://m.jbzd.com.pl/obr/1326455/kochajaca-zona-to-podstawa
0
@tristan87 Dzięki!
61
Życie jest piękne
https://m.jbzd.com.pl/obr/1316497/i-elastico-na-szybkosci
2
https://www.instagram.com/p/B9pWbQCnoFw/?igshid=1dxt7mx1bfcyg
Jestem osobą wierząca ale jak tak można... Nie wiem jaki jest cel chodzenia do kościoła w tym okresie, chyba tylko po to by dać na tace. Pomodlić się można w domu.
9
@Uukasz_93 To już przegięcie pały...
3
@sebasek99 Smutne to ale śmiechłem.
0
@sokot Cała ekipa, piłkarze i koszykarze głównej drużyny. Także pracownicy klubu.
2
Już po sezonie. Jak już piłkarze Realu i Juventusu są poddani kwarantannie to już chyba wszystkie przesądzone.
1
Niesamowite spotkanie. Brawa też dla Liverpoolu.
1
Ale to zrobili....
6
Dzieje się to o co się bałem PSG i Liv odrabiają :(
8
Ale bym wysiadał z tego autobusu.
https://www.instagram.com/p/B9mTraNpwzY/?igshid=nn5j2aysax1t
2
@BarcaInfo Spokojnie jeszcze parę miesięcy i się nauczy tego jak to się robi w Barcelonie ;D
0
@Triv44 Śmieszkom nie było końca...
9
Szkoda Joanny, Adaś przegrał a Szpilka niezasłużenie wygrał, smutne parę godzin dla sportów walki.
0
To dobra Hertha xD 0-2 Piątek jeszcze bez kontaktu z piłką
0
Na Napoli bez Busiego Vidala i Arthura. Jaką pomoc byście wystawili?
26
Mourinho prawidłowo
https://www.instagram.com/p/B9ZYuEWptSF/?igshid=1t5hkdcrf3hbo
1
@SuperVegeta Racja ale oby to nie był Neymar.