Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miejmy nadzieję żeby w kontrakcie Mustafiego nie było zapisu dotyczącego zdobycia Złotej Piłki przez niego.
0
Puig siedzi na ławce, Busi gra od początku, ciężkie do zrozumienia zmiany, ja bym to wszystko zaakceptował jakbyśmy grali dobrze ale gramy taki piach... Nic nie wskazuje na to by to miało się zmienić. Wiem, że trener potrzebuje czasu ale zaraz połowa sezonu a nie ma żadnych pozytywów. Nawet ja jako szkoleniowiec Barcelony wyszedłbym z drugiego miejsca takiej grupy w Lidze Mistrzów, w La Liga jak jest wszyscy widzimy. Barcelona to wielki klub i według mnie jeśli wyniki a przede wszystkim gra by się nie poprawiła w najbliższych spotkaniach to trzeba się pożegna z Koemanem. Niektórzy dają Barcelonie sezon na odbudowę po tym co zrobił z klubem Bartomeu, ale to głupie gadanie, tu nadal są klasowi zawodnicy, z którymi Barcelona powinna bić się o mistrza a nie o puchary i być groźnym rywal w Lidze Mistrzów a nie w 1/16 być kandydatem do odpadnięcia. Spójrzmy na to co zrobił Flick z Bayernem, z buta zaczęli lepiej grać z każdego piłkarza wycisnął maxa a u na większość ma zjazd. Według mnie Koeman nie osiągnie sukcesu z Barceloną i trzeba się z nim pożegnać jeśli nasza gra się nie poprawi by nie marnować kolejnego sezonu.
1
@xBoMBoWiECx Ja bym się nie zdziwił jakbyśmy tym razem musieli gonić wynik bo jak ktoś się nam porządnie postawi to dostaniemy konkretnie po dupie.
1
@Kubsti Widać kto tu się ośmiesza bo porównanie tych sytuacji to głupota. Jak dla mnie nie było faulu na naszym potężnym NAPASTNIKU!
3
Mój pies podsumował drugą połowę meczu, chwilę po końcowym gwizdku zwymiotował na podłogę.
0
Dawaj Norweg! Nie daj wygrać Niemcom!
7
Najdziwniejsze jest to że Messi był jednym z lepszych piłkarzy na boisku ale jakby go nie było na boisku każdy z naszych piłkarzy zagrałby klasę lepiej. Messi jest ciałem obcym w tym zespole, może dać gigantyczną przewagę a z nim w składnie gramy jakbyśmy grali w dziewiątkę.
1
@catluck Przegraliśmy bo cała drużyna grała ch....o
0
@IronSanHybrid walczą o swoje prawa zwierzęta
24
Co ten Dembele robi dziś? Pomijając gola i asystę to genialnie się porusza w obronie, porusza się tam gdzie przeciwnik chciałby posłać piłkę. Bardzo inteligentnie, jak nie on ;D
0
@Encore No i wszystko jasne
0
Kurde ja nie znam chyba zasad. Embolo stał na linii strzału ale bramkarzowi nie zasłaniał według mnie widoku na strzał. Bardziej zawodnicy Interu zasłonili bramkarzowi strzał. Według mnie jest to prawidłowy gol. Chyba, że nie znam zasad.
0
Do właścicieli piesków. Jakie gryzaki dajecie swoim zwierzakom? Przeszukuje internety w poszukiwaniu dobrych, zdrowych gryzaków w przystępnej cenie i nie mogę nic ciekawego znaleźć.
1
@Archie Czemu masz odpalonego bluetootha? Tapeta oczywiście zacna
1
Karny karnym ale Vidal nie może się tak zachować.
1
@WaFen Wcześniej Pani Julia się pomyliła i napisała "382 717 milionów"
8
To ponad 5 467 Sasinów. Wow
2
Zebrałem 6 piw, ile wam udało zabrać się piw tą papugą? ;D
0
Się zastanawiam co myśli Setien patrząc na jedenastkę jaką wystawił Koeman :D
1
4-2 dla Barcelony
2
@Tomo1989 Co złego powiedział?
1
Co się stało z tą reprezentacją...
Scalono się cieszy z bramki przeciwko Boliwii po beznadziejnej grze jak po golu dającym Mistrzostwo Świata. Wiem że ciężki teren ale szanujmy się.
2
@adi7adi8 Czego stoisz na korcie?! Czego stoisz na korcie?!
0
@OnlyBarcelona ekino
2
Powiedziałem dziewczynie, że moglibyśmy obejrzeć Harrego Pottera bo w TV jest a ona powiedziała, że nie lubi Harrego Pottera. Co mam robić? Czy to już koniec związku?
3
120mln.... No nie źle
3
Wiem, że na pewnie chcecie widzieć w jakiej grupie zagra Barcelona w moim losowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje losowanie:
Juventus
Barcelona
Krasnodar
Marseille
Z chęcią zobaczę wasze grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://draw.inker.one/#/cl/gs
0
Ma ktoś transmisję gp Rosji? Nie wiedziałem że dziś się wcześniej zaczna...
1
Teraz Ricky Martin wygra i można iść spać ;D
3
Reyes nos do wymiany. Co Janek mu tam zrobił....