15

Według mnie Robert Lewandowski nie wyrównał rekordu Gerda Mullera, składam protest i c... mnie to obchodzi.

0

0

Mogliby zakazać tych przekleństw na tej gali albo ograniczyć, oni cały czas tylko kuwa i kuwa, nawet w studiu. Według mnie to trochę niesmaczne.

8

Lewandowskiemu odpalił się Werner xD

3

@Gappeq Poczekaj, tylko sprzedam dom.

0

@Mlodypro101 Zimno i deszczyku wróć! Pierwszy dzień ciepła a ja już zdycham

0

@EdinsonCavani Chyba że tak, nie wiedziałem.

0

@mekston wystarczą 3 bo mają chyba lepszy bilans z PSG

0

@mrboom Mi FlashScore pokazał że przegrywają a tu jest już 1-0 dla PSG po golu w 6 doliczone minucie pierwszej połowy.

3

Real przegrywa Juve przegrywa i PSG przegrywa to nie może się tak dobrze skończyć.

15

https://m.jbzd.com.pl/obr/1885685/honk-honk
Proszę mi oddać grid girl! Było wiele zabawnych sytuacji z dziewczynami a one same się nie skarżyły na swoją pracę a została im zabrana.

0

@matirix20 Otóż pokazywała co nieco na stronie w stylu chaturbate. Na wykopie możesz sobie zobaczyć.

0

@Lionel_Messi10 W takim razie późno to wyszło na jaw.

0

Ła ła łi ła ta Natsu to pokazała całą siebie na tych kamerkach. Ciekawe kiedy ona to zrobiła, jeśli to podczas działań TeamX na YT to nie wiem co ona ma w głowie...

1

Pomimo mojej sympatii do Guardiolii będę kibicował w finale Chelsea żeby Kante zdobył złotą piłkę.

1

0

@DonMatteo901 Zgadzam się, dlatego chciałbym żeby Koeman odszedł po sezonie niezależnie od wyników. Nie uważam, że nie robi dobrej roboty w zespole bo zrobił wiele dobrego podczas tego sezon ale według mnie, nie jest trener do osiągania najwyższych celów. Taka moja opinia, nie mam czasu bardziej uargumentować tej opinii bo jestem w pracy ale jeśli ktoś się nie zgadza to wieczorem odpiszę jeśli ktoś będzie miał inną opinię.

1

@Edoss Ja kupiłem szczotkę do twarzy dużo jest tego więc znajdziesz na pewno w cenie do 300 PLN

3

My marudzimy na niektórych polskich dziennikarzy a Ci hiszpańscy w studiu czy na słuchawkach są tak samo beznadziejni.

0

Nie da się napić biednemu Florentino ;D

5

Nie wiem czy ktoś wstawiał tego mema więc wstawię bo śmiechem jak go zobaczyłem.
https://pliki.meczyki.pl/big/367/607fd7d0b992b.jpg

0

@PatrychoO Więc podobnie, ja tylko finał oglądałem.

1

@Khajio Widzę prawdziwy pasjonat piłki nożnej ;D Czy może w bukmacherke się bawisz?

0

@Kgorecki2500 Ligę Mistrzów oglądasz?

2

Ile spotkań Ligi Europy obejrzeliście w tym i poprzednim sezonie? Chodzi mi o obejrzane całe spotkania od początku do końca. Ja rok temu 1 a w tym sezonie 0. Rok temu jeszcze oglądałem jakieś końcówki spotkań Arsenalu ale tego nie liczę.

1

@itmustbejoke Zgadzam się z Disblasterem ale jednak chciałbym żeby była możliwość gry w tej super lidze zespołów które na to zasługują. Może zmodyfikują jeszcze te rozgrywki bo jednak trochę niesprawiedliwe, że te same nawet słabo spisujące się kluby będą nadal grały w tej lidze.

0

@kamilop Wystarczy dołączyć do ligi a już jesteśmy chyba na plusie za naszych trzech muszkieterów.

0

@Striker Jakby tak się stało to niezły byłby ruch jeśli chodzi o komentatorów sportowych.

0

Błagam, niech tylko Polsat nie wykupi praw telewizyjnych do tej Super Ligi.

0

@Coutinho007 Cucu jest naszym piłkarzem? Chyba już nie, przynajmniej tak mi się wydaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?