Orlik00
Dołączył/a: luty 2024
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie znałem tej opcji na La Rambli, ja szukam piosenki ale nie pamiętam tytułu, tekstu nawet nie potrafiłbym zanucić ale w teledysku ciemnowłosa dziewczyna z sercem pod okiem śpiewała otoczona jakimiś przystojniakami. Gatunek muzyczny POP. Jeśli ktoś znajdzie to będę w szoku bo dziś cały dzień myślałem o tej piosence i nie znalazłem w głowie nawet jednej nutki.
0
Sędzia meczu Juve-Napoli jest świetny. Jestem fanem tego Pana.
3
Puig dał asystę drugiego stopnia więc nie można go krytykować... Absolutnie nie zgadzam się z osobami które tak uważają. Nasz "młody" talent niczym się nie wyróżnia od samego początku pobytu w pierwszej drużynie. Zresztą asystent i strzelec gola też powinni znikać z tego klubu. To nie są piłkarze na ten klub.
0
@FafitFCB Co było niezwykłego w tym podaniu? Według mnie to asystent i strzelec też powinni zniknąć z Togo klubu.
28
Szczerze bardziej rozumiem obrońców Dembele niż obrońców Puiga. Według mnie Hiszpan przepadły w każdym klubie TOP5 lig.
7
Ten Puig z 6 na plecach... Niech on znika z tego klubu.
1
Była już coroczna dyskusja na temat fajerwerków i naszych biednych piesków?
0
@jeyx77x Już są na wolności
1
@Mario96w Dadzą sobie radę na wolności ale teraz w śnieg trochę słabo je odłożyć, poszedłem do lasu i schowałem pod korą ale wcześniej miały lepszą kryjówkę ale już zniszczona. Myślałem że znajdę tu jakiegoś znawcę od jaszczurek bo kiedyś jak pytałem o węża to dużo osób tu ogarniało temat.
0
@Mario96w Jak są pod ochroną to powinny żyć i rozmnażać się na wolności.
1
@Kgorecki2500 Są pod ochroną, nawet jakbym chciał to nie mogę
0
Znalazłem trzy jaszczurki żyworodne i musiałem je zabrać z miejsca w którym je znalazłem bo pewnie by zginęły ale teraz nie wiem gdzie miałbym je wypuścić w taką pogodę żeby przetrwały do wiosny, jakieś pomysły?
0
Myślę że Ole będzie miał dziś po robocie.
2
@Rust_Cohle w pierwszych
0
Nie mogę patrzeć na rudego... Jak można było wystawić taki skład, jak my musimy wygrać ten mecz. Niech oni go zwolnią. Proszę!
3
@Rust_Cohle Netflix
2
1 styczeń 1001r ?
2
Max się nie pie....i jak widzi miejsce do wyprzedzania to próbuje. Szanuję
0
Wyślę ktoś link do tej gali na pv? Poproszę!
2
Kłopoty Barcelony...
0
@AlexDark00 W Polsce, sorki nie napisałem.
0
Poleci ktoś jakieś ładne/ciekawe miejsce na wakacje we dwoje? Szukam czegoś ciekawego i nie mogę się zdecydować więc zapytam ekspertów z la rambli. Może ktoś był gdzieś ostatnio i było fajnie? Tylko jakieś konkrety poproszę.
6
Nie przepuszczałem, że znajdę jakikolwiek plus walącego mi się życia, ale jakby wszystko było ok to bym przeżywał sytuację z Messim i pogrążający się klub a tak to nie mam siły się tym martwić więc super.
3
Gdzie kupię koszulę Barcy z poprzedniego sezonu z Messim na plecach?
3
Taka tam różnica w zachowaniu środkowego obrońcy, Lenglet wchodzi w drybling pod polem karnym przeciwnika a Araujo zatrzymuje akcję 2vs1. Kurtyna...
13
Alba oprócz tego, że daje dupy to nikt go nie lubi. Nie trawie gościa.
8
Ależ start Hamiltona xDDD
1
@Firestone xDDD
0
Zadam pytanie jeszcze raz bo wcześniej przepadło w komentarzach krytyki na naszych koszykarzy. Ktoś tu wie jak to jest z nagrywaniem rozmów u psychologa? Jest taka możliwość? Psycholodzy godzą się na coś takiego?
0
@Darkfin Jak nie będzie innej możliwości to też tak zrobię.