4

Według mnie gracz Barcelony jest najgorszy na boisku mimo że gra Real z Getafe

1

Jak Cucurella coś sobą reprezentuje to Alena trochę nie ogarnia sprawy.

0

@Bykunn W tym samym komentarzu na górze podajesz argumenty dla których ludziom się to nie podoba i nazywasz to lamentowaniem. Nie muszę uzasadniać dlaczego Twoje porównanie jest głupie bo sam to zrobiłeś "zabieranie szans malutkim" jest główną różnicą między zmianą pucharu europy na ligę mistrzów. Liga mistrzów to turniej w którym nadal każdy może zagrać, stworzysz swój klub i po pewnym czasie tak jak RB Lipsk możesz zagrać w tych rozgrywkach, z tego co rozumiem takiej sytuacji w super lidze być nie może. Nie znam szczegółów ale słyszałem, że super Liga ma być ligą... szok, nie turniejem a ligą czego też nie jestem fanem. Liga mistrzów mimo swojej nazwy jest turniejem. Lecz to całe moje pisanie nie ma sensu bo Ty i tak nazwiesz to lamentem. Doskonale wiem, że pieniądz rządzi światem i jest możliwe, że ta liga powstanie. Według mnie każdy na tej stronie może sobie ponarzekać na co tylko chce i nawet lementować, że ludzie są źli i pieniążki też są złe oraz, że chcą zepsuć naszą ukochaną piłkę nożną ;( Lecz drwienie z tych ludzi co dzielą się swoją opinią czy nawet lamentują to według mnie przesada a według mnie to właśnie robisz. "A czyli już się odwracasz od głupiego porównania? :D"

4

@Bykunn Serio... Nie wiem czy serio nie widzisz powodów dla których ludzie mogą nie chcieć super ligi?

7

@Bykunn To akurat głupie porównanie.

1

@FC1899Barca Nie ma on przypadkiem objąć stanowiska selekcjonera reprezentacji Niemiec?

0

Oglądam sobie Rage w Fifie i dowiedziałem się co robi Coutinho i czemu został wklejony do zdjęcia drużyny. Patrzcie 04:55


1

@PolskiBarcelonista10 1,2 propozycję oglądałem. Wybrałbym 2 bo "The 100" od chyba 3 sezonu obniżył poziom według mnie. A "Stranger Things" trzyma poziom przez wszystkie sezony.

0

@Borneo Ja też długo stałem w obronie Dembele ale powoli do mnie dociera, że możnaby lepiej zainwestować pieniądze ze sprzedaży Dembele, bo ten Dembele na lata od 4 lat dużo niestety nie dał.

0

@Bobo25 To mam dokładnie tak samo, tylko odwrotnie proszę Pana

1

Jest tu jeszcze ktoś kto nie chce Neymara? Czy wszystkim już się poprzestawiało po porażce z Realem?

0

Pies(10kg) zjadł mi pół Bajecznego tego batona. Niby nie dużo, zaszkodzi mu czy tylko obsraka mi pokój? Jak myślicie?

1

@Roobo Jestem fanem piłki nożnej a odgwizdanie takiego czegoś, według mnie nie ma nic wspólnego z piłką nożną.

0

@parpe Skład a ustawienie drużyny to dwie różne sprawy.

1

Pedri wystraszony, Araujo zawalił gola, Messi niewidoczny, De Jong też, w sumie jak Griezmann, Dest i Dembele, można tak marudzić ale to nie ma sensu bo podstawową różnicą jest to, że trenerem Realu jest Zizu który jest nieprawdopodobny. Myślę, że jakby Zidane musiał mnie wystawić w obronie Realu to zagrałbym przyzwoicie jakby on mnie poinstruował. Koeman zrobił dużą robotę z drużyną, to trzeba mu przyznać ale według mnie to nie jest trener na Barcelonę i uważam tak od dawna. Tylko jak tak pisałem to byłem wyśmiewany.

0

@BarcaInfo Real 4-1 Barca

0

@Encore To, że nawet najlepszy prawy obrońca świata nie dostał powołania wiele mówi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@FC1899Barca Zrobił dokument "Oczy diabła" wszyscy uważają, że jest dobry głównie z powodu jaki temat porusza a dla mnie ten dokument to kpina tak jak reszta jego filmów z ostatnich lat. Jeśli uważasz inaczej to mi przykro.

2

Panowie jest szansa, że Mercedes nie będzie miał dużej przewagi nad resztą stawki? Nie oglądam treningów więc nie wiem. Czy lepiej nie stwierdzić nic po treningach?

2

Ciężko cokolwiek napisać po walce Głowackiego....

1

Wie ktoś mniej więcej o której do ringu wyjdzie Głowacki?

3

Zaraz dostanę wylewu od tego karnego

2

@hefaj6 Też taki plan mam ale dla mnie za wcześnie jeszcze, o 5 pobudka.

4

SéRGIO OLIVEIRA jak dla mnie gracz meczu, same dobre decyzje.

2

@inViNcibl3 Po dwóch rundach jak dla mnie było oczywiste 19-19

0

On był zdolny do walki według mnie ale bał się porażki, dobrze zrobił ale jest świadomy, że był gorszy.

1

To się porobiło. Jeśli Sterling myśli to nich lepiej nie walczy bo by przegrał.

0

@dzagos Nie idź spać, ja się też dawałem tak podpuszczać i wstawałem jak już było po ptokach.

1

@KacperVEB zaraz się zacznie

17

Według mnie słowo "murzyn" nie jest nacechowane negatywnie no ale nie będę się kłócił tylko idę sobię pooglądać cycatego królika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?